اطلاعات حکومت برای سال 2020 و فراتر از

شرکت های دهانه توجه کوتاه وقتی که می آید به اطلاعات حکومت. حتی برای سازمان های پایدار برنامه های مداوم فشار و کشش مقررات جدید, پروژه ها و یا داده ها و تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری ثابت ایجاد اختلال. به آدرس این بسط داده صاحبان یا جستجو برای روش های ساده و یا reeducate در اطلاعات حکومت 101.

از ویژگی های خاص

Turning Big Data into Business Insights

تبدیل داده های بزرگ به کسب و کار بینش

کسب و کار خوب در جمع آوری اطلاعات و اینترنت از چیزهایی است که مصرف آن را به سطح بعدی. اما پیشرفته ترین سازمان ها در حال استفاده از آن به قدرت دیجیتال تغییر و تحول است.

ادامه مطلب

در اینجا حقیقت این است: وجود دارد هیچ چیز ساده و یا اولیه در مورد داده های حکومت. اطلاعات موثر حکومت رشد می کند از مدیریت داده های بلوغ. این است که چرا برای پیشرفت سازمان در حال استخدام رئیس اطلاعات افسران و فعال استراتژیک و یکپارچه داده ها تجزیه و تحلیل داده و حکومت صلاحیت مراکز. اطلاعات حکومت سیاست ها و روش های طراحی شده برای گله خود را سازمان “data گربه” نیاز به تجربه و تخصص است.

به طور موثر شما نیاز به یک دیتا حکومت در چارچوب یک طرح محکم تراز وسط قرار دارد به منظور فرهنگ و اقداماتی که درون خود زندگی می کنند شیوه های کسب و کار و نه خارج از آنها.

هدف

بیرون انداختن این مفهوم که سطح پایین اطلاعات حکومت آغاز می شود با آن است. اطلاعات حکومت است و نه یک پروژه از آن و نه یک جعبه بر روی داده های سازمانی استراتژی و معماری مدل. جای مناسب برای ارزیابی نیاز به داده های اداره طرح و برنامه های مرتبط به کسب و کار سوزن که شما نیاز به حرکت می کند. حتی برای اهداف مانند پیروی از مقررات اخذ “بهتر” داده ها از طریق یک دیتا حکومت برنامه باید ترجمه به درآمد و رشد تولید نتایج. برای مثال مدیریت هویت و اولویت مدیریت نیاز به چین با حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات, اما آنها نیز بهبود درک مشتری و عملکرد بهتر نتایج از برنامه های وفاداری و هدفمند فروش طرح های. بنابراین ریسک کسب و کار است که خطاب در حالی که همچنین در خدمت کسب و کار حرکت صعودی.

فرهنگ

فرهنگ است نه یک مدل سازمانی و یا واگذاری اطلاعات مالکیت. متمرکز یا فدرال مدل بهترین مشخص متمرکز و يکپارچه طبیعت سازمانی ، هدف از داده های حکومت است که برای تسریع اشخاص علاقه مند به ساخت یک فرهنگ مشارکت و توانایی و پایداری برای انطباق داده و ارزش. فرهنگ آدرس تراز بین تجربه و تخصص و توانایی پشتیبانی از داده های حکومت تلاش مستقل و در سراسر اطلاعات ops, مدل, عملیات, توسعه عملیات و عملیات کسب و کار. رهبری و ارتباطات و آموزش و تقویت اطلاعات خوبی رفتارهای بزرگسالان به عنوان تبدیل شدن آنها تعبیه شده و محیط در فرهنگ سازمانی.

عمل

جلوگیری از چک باکس ارزیابی فن آوری مستقر و فرآیندهای اعدام برای تعیین بلوغ و اثربخشی. اکشن است که در مورد شیوه های خدمات و توانایی های که مطابقت داده اهداف حاکميت و فرهنگ کسب و کار. تکنولوژی استقرار برای فعال کردن و به طور خودکار سیاست ها و روش باید آدرس کوتاه مدت و دراز مدت و نوآوری افق. روش باید مطابق با فرهنگ و جاسازی شده تبدیل به روزمره بهترین شیوه در نهایت تبدیل به محیط در فرآیندهای کسب و کار.

این پست نوشته شده بود توسط معاونت و تحلیلگر اصلی میشل گوتز و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>