Dashlane معامله: امن کردن همه کلمات عبور شما را در یک بار با 50% این مدیریت رمز عبور

اگر شما یکی از میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر از آن زمان به امنیت خود را جدی تر. آخرین چیزی که شما می خواهید برای کار خود را به حساب به خطر بیافتد در حالی که شما دور از دفتر. داشتن قوی رمز عبور امن است که یکی از ساده ترین راه برای نگه داشتن خود را امن, اما به خاطر سپردن رمز عبور می تواند یک وظیفه همه خود را در آن. به همین دلیل از آن زمان برای شما برای دریافت رمز عبور مدیر.

مدیران رمز عبور را زندگی ساده است. به جای نیاز به یاد داشته باشید چند طولانی و پیچیده رشته از حروف و اعداد است که شما با استفاده از امن به حساب خود را, همه شما باید به یاد داشته باشید یک رمز عبور کارشناسی ارشد. مدیریت رمز عبور خود طول می کشد مراقبت از بقیه ایجاد منحصر به فرد و uncrackable رمز عبور برای همه حساب های خود را-که آیا آنها برای کار و یا حساب های شخصی. اگر شما آماده برای قفل کردن حساب های خود را بررسی کنید Dashlane بسیار دارای امتیاز مدیر رمز عبور است که در فروش در حال حاضر برای $29.99.

50 ٪ off

zdnet-password.jpg

اکاترینا Bolovtsova

Dashlane یکی از مهمترین ویژگی های غنی و کاربردی مدیران رمز عبور در اطراف. این که آیا شما بر روی دسکتاپ و یا تلفن همراه مک یا ویندوز ، iOS یا آندروید Dashlane به اجرا در سرعت کامل. همه شما باید انجام دهید این است دانلود نرم افزار ورود به سیستم با رمز عبور کارشناسی ارشد خود و شما دسترسی به هر رمز عبور برای هر حساب که شما نیاز به امن.

$29 در ZDNet آکادمی

Dashlane تولید قوی کلمه عبور منحصر به فرد است که شما می توانید در یک کلیک برای اطمینان از آنها متناسب با هر رمز عبور مورد نیاز است. در هنگام مراجعه به یک سایت است که شما باید یک حساب کاربری برای Dashlane را به طور خودکار پر کردن اطلاعات برای شما بنابراین شما لازم نیست برای پیگیری کردن رمز عبور در هر زمان. شما همچنین می توانید اعتماد Dashlane با دیگر اطلاعات حساس از جمله کارت های پرداخت است که آن را قفل کردن تحت آن درجه نظامی طاق رمزگذاری. آن را به ابزار مناسب برای هر کسی که کار از خانه و یا هر کسی که به سادگی می خواهد به حساب خود را کمی امن تر است.

وقتی که می آید به مدیران رمز عبور شما نمی توانید انجام دهید خیلی بهتر از Dashlane. این یک 4.6 امتیاز ستاره در Google Play Store و 4.7 امتیاز ستاره در فروشگاه App اپل با هزاران نفر از کاربران را راضی. شما می توانید پیوستن به آنها را با گرفتن یک سال اشتراک به Dashlane حق بیمه در فروش. به ارزش $59 شما می توانید آن را فقط برای $29.99 برای مدت زمان محدود.

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>