تیره حالت در حال آمدن است به Google Docs, Sheets, اسلاید برای آندروید. چگونه به نوبه خود آن را در – CNET


editors-dark-mode-screen-lineup

تاریک پشتیبانی از تم های موجود در Google Docs, Sheets یا اسلاید.


گوگل

شما صرف مقدار زیادی از زمان با استفاده از Google Docs, Sheets یا اسلاید بر روی گوشی آندروید خود را یا قرص? من خبر خوبی برای شما-جدید dark mode موضوع برای تمام برنامه های در حال نورد از سمت راست در حال حاضر. نه تنها با استفاده از یک تیره یا حالت شب تم بر روی دستگاه آندروید خود را آسان تر در چشم خود را, اما آن را نیز موجب صرفه جویی در عمر باتری.

گوگل نورد جدید dark حالت است که می تواند برخی از زمان برای رسیدن به قرص یا گوشی Android خود. اگر شما نمی بینید تنظیمات کاملا رتبهدهی نشده است فقط نگه داشتن چک کردن. به عنوان با اکثر نرم افزار rollouts می توانید آن را چند هفته قبل از آن نشان می دهد. آن را نیز ایده خوبی است برای بررسی که شما نصب کرده اید همه در انتظار به روز رسانی نرم افزار در Play Store app.

ما به شما راه رفتن را از طریق آن شما می توانید بررسی جدید dark mode switch و همچنین به عنوان یک راه برای پیش نمایش یک سند با استفاده از تم نور فقط به مطمئن شوید که آن را به نظر می رسد که چگونه شما می خواهید.

تم جدید تنظیم به نظر می رسد باید بر روی گوشی آندروید خود را یا قرص خود را به زودی.


گوگل

دستی به نوبه خود در حالت

هنگامی که حساب شما دسترسی به ویژگی های جدید شما پیدا کردن یک موضوع تنظیم در هر یک از برگه های اسناد یا اسلاید برنامه های. در اینجا که در آن به نگاه:

1. باز ورق Docs یا اسلاید و پس از آن ضربه بزنید بر روی دکمه منو در گوشه بالا سمت چپ. این آیکون با سه خط.

2. ضربه بزنید و تنظیمات را از لیست از گزینه.

3. را انتخاب کنید و تم را انتخاب کنید.

4. در نهایت با انتخاب تاریک, نور یا سیستم به طور پیش فرض.

پس از ویژگی های اضافه شده به دستگاه شما آن را در حال حاضر باید تنظیم شود سیستم به طور پیش فرض است که به معنی تیره mode در این برنامه به شرح زیر تاریکی حالت تنظیمات تلفن خود و یا قرص. اگر شما می خواهید برنامه را به رفتن در تاریکی و یا نور مستقل از آنچه آندروید خود را در حال انجام است, شما نیاز به تنظیم تنظیمات تم در هر برنامه.

شما همیشه باید برای نگاه در یک سند در حالت تیره.


گوگل

پیش نمایش یک سند در حالت نور

قطعا وجود خواهد داشت زمان هنگامی که شما می خواهید برای دیدن چگونه یک سند به نظر می رسد در بیشتر سنتی حالت نور پس گوگل اضافه شده یک ضامن برای انجام درست آن.

در هنگام مشاهده یک فایل در اسناد و یا ورق بزنید در بیشتر دکمه سه نقطه را انتخاب کنید و سپس مشاهده در نور تم. این برنامه به سرعت تغییر خواهد کرد پیش نمایش تم به شما اجازه بررسی همه چیز به نظر می رسد به عنوان آن را باید بدون شما را مجبور به تغییر برنامه تنظیمات.

این غول جستجو اشاره نمی کند اگر نسخه های iOS از برنامه های گوگل خواهد بود گرفتن این ویژگی و نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های اندروید که در حال حاضر اضافه شده یک حالت تیره و ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین ما می تواند پیدا کنید. در حالی که ما در موضوع آندروید, مطمئن شوید برای بررسی از تمام حرکات شما می توانید استفاده کنید برای دریافت در اطراف آندروید خود را 10 دستگاه. و اگر شما همیشه از دست دادن تلفن خود را, شما خواهد بود خوشحالم که شما در زمان زمان به عنوان خوانده شده راهنمایی های ما برای محل تلفن از دست داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>