ترقه بشکه بیسکویت

این تقلیدی دستور غذا را به شما نور و کرکی بیسکویت درست مثل شما در ترقه بشکه رستوران. ترقه بشکه است گفت: تنها با استفاده از سوسن سفید با نام تجاری آرد بنابراین استفاده از این نام تجاری برای نزدیک ترین نتایج به آنچه که آنها خدمت می کنند در رستوران.


خدمت/می سازد:

آماده در:
  کمتر از 30 دقیقه

Rating: 5/5

11 بررسی
12 نظرات


مواد تشکیل دهنده

2 فنجان سفید لیلی self-rising آرد
1/3 فنجان کوتاه
2/3 فنجان دوغ
کره ذوب شده

جهت

فر قبلا گرم به 450 درجه فارنهایت.

جای آرد را در یک کاسه بزرگ. برش در کوتاه با شیرینی مخلوط کن یا چنگال تا آن را شبیه درشت خرده.

اضافه کردن دوغ و خوب مخلوط کنید و برای 1 دقیقه است.

رول کردن خمیر بر روی سطح به آرامی floured. برش به عنوان مورد نظر با بیسکویت برش.

جای بیسکویت در یک ورق پخت و پخت در 450 درجه فارنهایت به مدت 8 دقیقه. حذف از اجاق گاز و مسواک زدن بلافاصله با کره ذوب شده است.

خدمت بیسکویت گرم است.


تغذیه


194 کالری, 9 گرم چربی, 24 گرم کربوهیدرات, 4 گرم پروتئین در هر وعده
.

لطفا توجه داشته باشید:
این یک نسخه cat دستور العمل ارائه شده به CDKitchen توسط یک شخص ثالث. این دستور یک دستور اصلی مگر اینکه به طور خاص اعلام شده است و تنها از نظر قابل قبول “کلون” به اصلی برای آشپز خانه را به تلاش برای تکراری. لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور خود متفاوت منوها و مواد تشکیل دهنده منطقه پس از نسخه های ارائه شده ممکن است شبیه به آنچه که شما ممکن است تلاش کرده اند قبل از. همه علائم تجاری اشاره اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>