COVIDSafe مشکلات نیست گوگل یا اپل گسل با وجود ادعاهای دولت


covidsafe.png

نسخه iOS از استرالیا مشکل COVID-19 تماس با ردیابی برنامه COVIDSafe تلاش می کند به اتصال به هر دستگاه یک کاربر تلفن تا به حال متصل به طور نامحدود و این فقط یکی از طولانی اشکالات.

هر بار که کنترل بلوتوث قطع از یک دستگاه مانند زمانی که COVIDSafe با موفقیت تبادل اطلاعات با دیگر نرم افزار کاربر آن را به تلاش مجدد 15 ثانیه بعد.

“هنگامی که دستگاه به خارج از محدوده و یا سوئیچ شناسه این ارتباط باقی بماند در انتظار به طور نامحدود” نوشته ریچارد نلسون زمانی که گزارش اشکال برخی از 16 روز پیش.

“این است که تقریبا به طور قطع علت COVIDSafe باعث برخی (شاید نه همه) مسائل را با اتصال به اپل واچ و دستگاه های دیگر.”

هر دو نسخه های اندروید و iOS از COVIDSafe قبلا گزارش شده به تداخل با قند خون مانیتور و همچنین فعالیت های تناسب اندام انتقالها از earbuds و در-صوتی ماشین.

دیجیتال تحول سازمان (DTA) اذعان کرد این در iOS اشکال در GitHub روز بعد اما نه نوشته شده در به روز رسانی از.

یکی دیگر از unfixed اشکال جلوگیری از برخی از iOS به iOS مبادلات با تشکر از مدیریت بد از محموله بیش از بلوتوث انتقال حداکثر واحد (MTU).

دولت همچنان به سرزنش این برنامه عدم اطمینان در هر دو آندروید و iOS در عدم همکاری از اپل و گوگل است. با توجه به تکنولوژی جامعه توسعه دهندگان ایم که اشکال زدایی برنامه که درست نیست.

“اگر دولت مدعی هستند که این مسائل در حال اپل گسل و سپس آن را فقط معنی ندارد وقتی ما می دانیم که وجود دارد کاملا خوب توضیح که اپل تقصیر” توسعه دهنده جیم Mussared گفته ZDNet.

“ما می دانیم که وجود دارد یک اشکال در اینجا ما می دانیم که نتایج آن در برنامه عملکرد نیست و ما می دانیم که نتایج آن در شکستن اتصال به دستگاه های دیگر. پس چه زمینه دارند بنابراین آنها باید به سرزنش مرموز مسائل بر روی آیفون?”

دولت نیز در ادامه به حکومت در حال حرکت به تماس با ردیابی API توسعه یافته به طور مشترک توسط گوگل و اپل — که در دسترس نیست زمانی که COVIDSafe توسعه داده شد — بر این اساس است که می خواهد آنها را از این روند است.

“هیچ راهی وجود دارد ما در حال تغییر به یک پلت فرم است که خواهد شد از تماس با ردیاب” گفت: نیک Coatsworth استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی در ماه ژوئن.

اپل-گوگل رویکرد طراحی شده بود بیشتر محافظت از حریم شخصی مردم اما flipside است که آن را نمی تواند ارائه اطلاعات در تمام راه های تماس با تحقیقی ممکن است بخواهید.

یک سناریو این است که کسی که تست مثبت برای COVID-19 می گوید یک تماس با تحقیقی که آنها در حمل و نقل عمومی در یک زمان خاص. COVIDSafe سیاهههای مربوط می تواند به طور بالقوه شناسایی شده است که کاربران برنامه بودند در مجاورت که در آن زمان.

“اپل-گوگل واقعا تسهیل این جهت نگاه کردن به داده های” Mussared گفت.

“اپل-گوگل سیستم معکوس این گزارش چنین است که اطلاع فرد (به عنوان مثال شناسایی تماس با ما) می فرستد جزئیات از قرار گرفتن در معرض به مقامات این است که اطلاعات را شامل نمی شود منبع قرار گرفتن در معرض تنها زمان و ریسک متریک’,” او گفت:.

می شود که شما بسیاری از راه وجود دارد, که به معنی آن را حداقل مفید برای تماس با ردیاب در حالی که هنوز حفظ حریم خصوصی.

“حداقل اپل-گوگل چیز کار می کند” Mussared اضافه شده است. “اگر میخوای یک برنامه حداقل برخی از آن بهره مند شوند.”

آیا COVIDSafe هزینه نشان دهنده ارزش برای پول ؟

دولت هزینه های خود را coronavirus مربوط به برنامه گزارش شده است که میلیون ها نفر بیشتر از آنچه قبلا تصور.

شرکت فناوری DELV پرداخت شده است بیش از AU$3.8 میلیون دلار برای توسعه coronavirus اطلاعات, برنامه, گزارش 9News در روز دوشنبه.

در کل برای کار بر روی این برنامه و COVIDSafe شد بنا به گزارش ها در اطراف AU$6 میلیون.

DELV همچنین “لینک به حزب لیبرال” با توجه به 9Newsاگر چه سخنگوی وزیر بهداشت شکار گرگ گفت: “کل فرایند تهیه … انجام شده تحت دولت استرالیا تهیه قوانین است.”

دولت فدرال coronavirus تبلیغات صرف شده است بیش از AU$64 میلیون گرچه چقدر که به طور خاص برای COVIDSafe شناخته نشده است.

در ضمن ایرلند تماس با ردیابی نرم افزار است که بر روی اپل-گوگل سیستم ردیابی دیده است 1.3 میلیون دانلود در اول آن هشت روز است.

“آن هنوز به اثبات فطرت خود را,” شان L’Estrange یک دانشمند اجتماعی در دانشگاه کالج دوبلین گفت: نگهبان.

در €850,000 (حدود AU$1.4 میلیون) برنامه “خاک ارزان” گفت: با توجه به این که میانگین هزینه شناسایی هر مورد از عفونت €42,000.

“حتی اگر نتواند به تولید محصولات کمی را از دست داده است.”

خیره سیاستمداران نگه داشتن همه چیز را بد نمایش دادن

اثربخشی COVIDSafe یا نه فقدان اثربخشی در ادامه برای منحرف کردن اذهان از دولت COVID-19 پیام. آن را ندارد به این راه.

وزیر دولت خدمات استوارت رابرت همچنان به غلط COVIDSafe ابزار و تحقیقات به مزایای بالقوه است.

“آن را در بر داشت بیش از 200 موارد خاص از تماس با ردیابی که در آن مردم در واقع کمک حرفه ای که با استفاده از آن برای تماس با سایر استرالیایی که ممکن است نهفته” رابرت گفت: رادیو FiveAA آدلاید به تازگی به عنوان آخرین پنج شنبه.

“آن را طراحی شده برای تقویت دستی, ردیابی, و این چیزی است که آن را به انجام,” او گفت:.

“به عنوان Sax موسسه می گوید: حقیقت این است که این مهم را حاوی یک موج دوم [از COVID-19 عفونت].”

نه اینها درست است.

COVIDSafe استفاده شده است ممکن در 200 نفر را ردیابی روش اما هنوز به شناسایی یک فرد که تا به حال در حال حاضر یافت شده است با روش های سنتی.

ساکس موسسه گفت که COVIDSafe “پتانسیل مهمی کمکی” به manual تماس با ردیابی نیست “بحرانی حاوی یک موج دوم” اما تنها در صورتی که اشکالات ثابت هستند و بیشتر مردم از آن استفاده کنید.

ادامه داد اجتماعی فاصله و آزمایش در مقیاس بزرگ هستند آنچه را “حیاتی” برای اجتناب از موج دوم گفتند.

این نظرات گمراه کننده توسط رابرت و آنهایی که مشابه با وزرا و همکاران و چیزی بیش از سیاسی چرخش طراحی شده برای سیاه شدن بیش قبلی اطلاعات غلط.

نخست وزیر اسکات موریسون مقصر است به لطف خود ارام مقایسه COVIDSafe به پوشیدن کرم های ضد آفتاب و ساخته شده است تا هدف برای دریافت برنامه.

رابرت گفت: خدمات استرالیا اهداف شرکت شامل شفافیت اما ما هنوز به ببینید که در مورد COVIDSafe.

صادقانه دولت می تواند حفاری خود را از این سوراخ تصدیق COVIDSafe شد بیش از به فروش می رسد که وجود ندارد جادویی ویژگی های راه حل است که به شما جلوگیری از گسترش این بیماری است.

یک دولت با یک ستون فقرات خواهد بود خوشحال به اذعان کرد که استراتژی خود را تغییر داده است و به سادگی خورد تا معمول whinging از روزنامه نگاران در مورد “backflips”.

پس از همه, آن را تنها چند میلیون دلار یک بخش کوچک از کل ملی COVID-19 پاسخ است که در حال حاضر هزینه دهها میلیارد دلار است.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>