COVID-19 رکود اقتصادی: 2020, آلمانی, فرانسه و انگلستان فن بازار همه به احتمال زیاد به سقوط

ما فقط منتشر شده ما با تکنولوژی پیش بینی بازار برای بزرگترین اقتصاد های اروپایی: فرانسه, آلمان و انگلستان است. با توجه به کروناویروس و در نتیجه رکود تکنولوژی صرف در آلمان و فرانسه و انگلستان را کاهش 5 درصد به 7 درصد در سال 2020 از 2019 سطوح در بهترین سناریو مورد. ما همچنین فکر می کنم که بریتانیا خواهد بود که بیشتر آسیب پذیر از این سه کشور با چشم انداز عمیق تر از 9 درصد کاهش در سال 2020 و ادامه داد: اما کمی کمتر منفی کاهش رشد در سال 2021.

در حالی که تکنولوژی صرف در فرانسه و آلمان می تواند کشیده پایین اقتصادی ضعف در بقیه اروپا و آمریکا فناوری خود را در بازار هستند بیشتر احتمال دارد به تجربه نسبتا بهبود در 2021. در سراسر همه کشورها تاثیر coronavirus در تکنولوژی هزینه متفاوت خواهد بود بسته به نوع رویکرد خود را به مدیریت همه گیر اقتصادی خود را تثبیت برنامه های موجود و شرایط اقتصادی و سیاسی.

انگلستان فن بازار خواهد شد ضعیف ترین در هر دو سال 2020 و 2021.

  • انگلستان فن بازار خواهد شد بیشتر منفی نهفته و انتظار می رود با تکنولوژی کاهش تحت بدبین سناریو از 9.3 درصد در سال 2020 و یک 1.1% کاهش در 2021.
  • انگلستان بیشتر در معرض خطر است زیرا این کشور به تاخیر افتاد همه گیر پاسخ آن مشکل برنامه تست و باریک درآمد بسته های حمایتی. این عدم قطعیت مربوط به مبارزه با تروریسم در اروپا در حال عمده دیگری منفی است.
  • محتمل ترین سناریو را ببینید کامپیوتر فروش تجهیزات و افت و 9 درصد تجهیزات ارتباطی با 11 درصد و نرم افزار هزینه 10٪.

فرانسه tech بازار را در سال 2020 اما با پتانسیل برای یک جامد بازیابی در 2021.

  • فرانسه خواهد بود دوم-بدترین آمار کشور در سال 2020 با 6.6% کاهش در تکنولوژی صرف تحت خوش بینانه تر و محتمل تر سناریو. این کشور را از بهترین بازیابی, اما با 6.3 درصد رشد در سال 2021.
  • بازیابی خواهد شد و به احتمال زیاد هر چه زودتر در فرانسه از انگلستان به دلیل تهاجمی پاسخ به coronavirus حمایت مالی دولت ارائه شده کسب و کار و حرفه ای و قوی آن شبکه امنیت اجتماعی و کسب و کار ترازنامه قبل از COVID-19.
  • محتمل ترین سناریو را ببینید tech خدمات مشاوره رها 7% فناوری اطلاعات برون سپاری 7% و نرم افزار و تجهیزات ارتباطی 6 درصد.

آلمان tech بازار دارای بهترین چشم انداز نسبتا کوچک و رها کردن.

  • آلمان را کاهش کمتر در مقایسه با انگلستان و فرانسه در سال 2020 با 5.2 درصد کاهش در تکنولوژی صرف خواهد شد و خفیف دوباره بجای اول برگشتن از 4.1 درصد در سال 2021 با فرض این که اقتصاد آن شروع به احیای در Q3 یا Q4 سال 2020 است.
  • آلمان را بازیابی کرد آن گسترده COVID-19 تست تقویت اشتغال و حمایت از برنامه ها و کسب و کار قوی ترازنامه قبل از COVID-19.
  • محتمل ترین سناریو را ببینید کامپیوتر فروش تجهیزات کاهش 8% تکنولوژی, خدمات مشاوره 6% و نرم افزار 5 درصد.

این پست نوشته شده بود توسط معاونت اصلی تحلیلگر اندرو بارتلس و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>