COVID-19 سوخت حملات سایبری در معرض شکاف در کسب و کار بهبود

اکثر کسب و کار در سراسر جهان دیده می شود یک پرش در حملات سایبری به عنوان یک نتیجه از کارکنان کار از خانه با گزارش افزایش COVID-19 مربوط به نرم افزارهای مخرب. در سنگاپور جهانی همه گیر نیز نشان داد شکاف در سازمان’ بازیابی برنامه ها و این عملیات است.

برخی از 91 درصد از شرکت گزارش افزایش حملات سایبری با کارکنان بیشتر کار از خانه در میان شیوع کروناویروس, بر اساس یک نظرسنجی جهانی سه شنبه منتشر شد توسط VMware کربن سیاه و سفید. انجام شده در ماه مارس توسط شرکت تحقیقاتی مهم نظر مطالعه آرای 3,012 آن و امنیت سایبر رهبران در سراسر چندین بازار از جمله ژاپن و استرالیا و آلمان و انگلستان و سنگاپور که در آن وجود دارد 251 پاسخ دهندگان.

COVID-19 الهام گرفته از نرم افزارهای مخرب را دیدم بالاترین پرش در سراسر جهان با 92% با اشاره به افزایش تهدیدات در مقایسه با نمونه جلد قبل از وقوع. همه گیر گذشته 90 درصد گزارش صعود در حملات سایبری در سال گذشته با 80% با اشاره به افزایش سطح پیچیدگی در تهدید است.

برخی از 94 درصد گفت: آنها دچار نقض در 12 ماه گذشته از جمله 100% در کانادا و هلند و 99.6 درصد در Nordics. در آسیا و اقیانوس آرام و 96% در استرالیا 92 درصد در ژاپن و 80% در سنگاپور گزارش داد به همین ترتیب.

آسیب پذیری در سیستم عاملها شد شایع ترین علت نقض به عنوان ذکر شده در 18 ٪ در سراسر جهان در حالی که جزیره رقص علت اصلی نقض در بازار مانند ایتالیا و Nordics و وب برنامه حملات شدند رایج ترین در کانادا.

در سنگاپور 43 درصد شاهد افزایش حمله حجم بیش از سال گذشته گزارش یک میانگین 1.67 نقض و 67 درصد گفت: این تهدیدات در حال حاضر بیشتر پیچیده. سیستم عامل آسیب پذیری شایع ترین علت نقض به عنوان ذکر شده 20 درصد در شهر-دولت در حالی که 15% با اشاره به سوراخ در برنامه های شخص ثالث است که منجر به نقض امنیت.

جزیره رقص حملات نیز با صعود بیش از سه برابر در فرکانس 10% از شرکت های سنگاپور در مواجهه با چنین حملات و 12 درصد ذکر شده و این به علت نقض. در چنین تاکتیک حمله هدف قرار دادن یک گروه بزرگتر به طور غیر مستقیم نقض یک شبکه مانند یک سازمان ضعیف تر و کمتر امن جامعه از شرکای کسب و کار.

با اضافه شدن خطرات ناشی از برنامه های شخص ثالث و زنجیره تامین این یافته ها نشان داد که سرمایه گذاری گسترده بود تحت فشار با توجه به ریک McElroy, VMware کربن سیاه cyber security استراتژیست.

این COVID-19 شیوع همچنین پرده برداری از شکاف در بهبود کسب و کار برنامه ریزی از 89 درصد در کشور که توصیف چنین حفره به عنوان خفیف تا شدید باشد. یکی دیگر از 86 درصد کشف شکاف ها در آن عملیات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در حالی که 85 درصد شناسایی مشکلات به دلیل نیروی کار از راه دور و 73.5 درصد مسائل مربوط به دید امنیت سایبر تهدید.

McElroy گفت: “وضعیت جهانی با COVID-19 قرار گرفته و به ویژه در کسب و کار انعطاف پذیری و بازیابی برنامه ریزی است. آن دسته از سازمان هایی که باید تاخیر در اجرای احراز هویت چند عاملی (MFA) به نظر می رسد با چالش رو به رو به 32 درصد از سنگاپوری پاسخ دهندگان می گویند که عدم توانایی در اجرای امور خارجه است که بزرگترین تهدید برای کسب و کار انعطاف پذیری آنها روبرو هستند در حال حاضر.

“این آمار و ارقام نشان می دهد که بررسی CISOs (رئیس اطلاعات امنیت افسران) ممکن است در مواجهه با مشکل در تعدادی از مناطق در هنگام پاسخ دادن به خواسته های قرار داده شده در آنها توسط COVID-19 وضعیت,” او گفت:.

علاوه بر این پاسخ دهندگان در سنگاپور به طور متوسط استفاده می شود بیش از 11 ابزار مختلف و یا کنسول خود را برای مدیریت امنیت, استراتژی نشان می دهد پیچیده و چند تکنولوژی محیط زیست است که رشد reactively با ابزار امنیتی پیچ و مهره ای به آدرس تحول تهدیدات.

McElroy اشاره کرد: “Siloed سخت به مدیریت محیط دست به حمله از شروع. شواهد نشان می دهد که حمله دست بالا زمانی که امنیت است نه ذاتی ویژگی از محیط زیست است. به عنوان سایبر تهدید چشم انداز اشباع می رسد وقت آن است که برای عقلانی استراتژیک تفکر و وضوح بیش استقرار امنیت.”

با توجه به نظرسنجی 90 ٪ از پاسخ دهندگان سنگاپور برنامه ریزی شده تا هزینه های خود را در cyberdefence در سال آینده است. این بود قطره ای از 99% در اکتبر 2019 مطالعه نشان داد که به همین ترتیب.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>