دادگاه vacates ACCC v گوگل محل دست زدن به اطلاعات مورد مدیریت شنیدن

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) در ماه اکتبر اعلام کرد که در نظر گرفتن گوگل و استرالیا آن پاسگاه به دادگاه اتهامات که غول جستجو گمراه مصرف کنندگان در مورد محل جمع آوری داده ها بر روی دستگاه های آندروید است.

این ACCC ادعایی است که در طول سال 2017 و 2018 گوگل اطلاع نیست استرالیایی که آنها نیاز به محل تنظیم تاریخ در اندروید و همچنین فعالیت وب و برنامه تنظیمات غیر فعال برای جلوگیری از گوگل ذخیره سازی داده های مکان.

مورد مدیریت شنوایی بود شنیده ام در روز جمعه قبل از عدالت توماس Thawley در دادگاه فدرال استرالیا اما مطابق با سفارشات ساخته شده توسط قاضی دادگاه شده است و خالی.

مورد مدیریت جلسه برنامه ریزی شده برای 3 نوامبر سال 2020 نیز خالی.

دادگاه دستور داده است که در ماه اوت 3, احزاب فایل بیانیه ای از توافق حقایق در رابطه با مسائل واقعی در مورد که طرفین در توافق و سند نهایی نشان می دهد واقعی موضوعات مورد که طرفین در اختلاف ظ توسط 7 آگوست.

پس از تشکیل پرونده از یک تعداد انگشت شماری از دیگر اسناد و مدارک اقدام خواهد شد با اشاره به میانجیگری در این هفته از شروع در 2 نوامبر سال 2020 است. یک مورد مدیریت شنوایی است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای 9 نوامبر سال 2020 است.

در آن مختصر بیانیه [PDF] در ماه اکتبر سال گذشته ناظر به حال استدلال کرد که مصرف کنندگان به این باور منجر شد که سابقه موقعیت مکانی تنها تنظیم که نیاز به خاموش.

“ما ادعا می کنند که گوگل گمراه کنندگان با ماندن سکوت در مورد این واقعیت است که تنظیم دیگری نیز بود خاموش” ACCC صندلی راد Sims گفت: در آن زمان.

“بسیاری از مصرف کنندگان را به یک تصمیم آگاهانه برای خاموش کردن تنظیمات برای جلوگیری از این مجموعه از محل سکونت خود را داده اما ما ادعا که گوگل انجام ممکن است مانع مصرف کنندگان از ساخت آن انتخاب است.”

این ACCC گفت: گوگل ساخته شده گمراه کننده یا فریبنده و رفتار نادرست یا گمراه کننده تضمینی مانند است که زمانی که کاربران تا به حال سابقه موقعیت مکانی خاموش و فعالیت وب و برنامه در گوگل هنوز هم به دست آمده و حفظ اطلاعات شخصی در مورد محل کاربر و گوگل استفاده می شود که اطلاعات شخصی را برای یک یا بیشتر از گوگل مقاصد.

با توجه به ناظر ادعای گوگل انجام “باعث به کاربران برای درک کند که اطلاعات شخصی خود را در مورد محل بود که به دست آمده را حفظ و یا استفاده شده توسط گوگل که در واقع اطلاعات شخصی در رابطه با کاربران و مکان های که به دست آمده و حفظ شده توسط گوگل و مورد استفاده توسط گوگل برای مقاصد دیگر از کاربران با استفاده از خدمات گوگل”.

“اگر کاربران بوده و قادر به انتخاب آگاهانه گرفته اند ممکن است مراحل را برای متوقف کردن گوگل به دست آوردن و حفظ اطلاعات شخصی در رابطه با محل” به ACCC نوشت.

گوگل گفت: دادگاه فدرال در ماه نوامبر که این ادعا ساخته شده توسط ACCC در حال “خارج از متن” و منعکس نمی شود چگونه دستگاه های آندروید دسته داده های مکان.

غول جستجو در این وکیل گفت که اطلاعات مربوط به جمع آوری و استفاده از داده های مکان در دسترس است به کاربران و ACCC “در مورد واقعی” است که چنین اطلاعاتی باید تمام توان بر روی صفحه نمایش در همان زمان.

آخرین اخبار از ACCC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>