Coronavirus فیلم تاخیر: جدید و تاریخ انتشار برای سال 2020 و 2021 فیلم های پرفروش – CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

هنگامی که آخرین جیمز باند برتر نامیده می شد چرا که از coronavirus شیوع آن به عنوان یک شوک آمد. اما این فقط برای اولین بار در یک آبشار از فیلم های پرفروش بودن لغو و یا به تعویق افتاد باعث تجدید سازمان از انتشار برنامه در طول سال 2020 و به 2021. و به عنوان سینما در تلاش برای بازگشایی, کریستوفر نولان را شعار آخرین صفحه بزرگ مصدوم.

تاخیر ضربه فیلم های بزرگ از جمله در تعجبم که زن 1984مارول بیوه سیاه, James Bond, هیجان انگیز هیچ وقت به مرگ مولان F9 و یک محل آرام بخش 2. برخی از بزرگ فیلم لغو شده است به طور نامحدود در حالی که دیگران مانند تام هنکس تازی را تغییر داده اند البته برای جریان خدمات به جای. ما گذاشته ام تجدید نظر دفتر جعبه تقویم برای نشان دادن زمانی که (و یا اگر آنها در حال آمدن به سینما در نزدیکی شما.

سلامت و رفاه مردم در سراسر جهان باقی مانده است مهم ترین چیز است اما این فیلم لغو تاثیر می گذارد بیش از ترازنامه استودیوهای بزرگ. فیلم تئاتر تعطیلی فقط یک نشانه از اختلال coronavirus است wreaking بر مردم و کسب و کار در سراسر جهان. شما می توانید جریان یک دسته از اخبار اخیر در اوایلاما بازگشت به فیلم سیگنال را بازگشت به حالت عادی زمانی که ما آمده ایم از طرف دیگر این بار عجیب و غریب. در اینجا نحوه جدید تاریخ انتشار پشته:

تازی (جریان جولای 10)

تام هنکس ستاره و هدایت این جنگ جهانی دوم حماسی در مورد یک کاروان از کشتی های مبارزه با U-boats. تلویزیون اپل به علاوه اعلام کرد مارس 19 که آن را برتر تازی در جریان ساخت این یکی از بزرگترین انتقادات به جست و خیز تئاتر به طور کامل. آن را یک کودتا برای اپل خدمات جریان است که ایجاد مقدار زیادی از محتوای اصلی اما هنوز برخی از ابتلا به فراموش برابر Netflix و Amazon Prime تصویری.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئن 19 سال 2020

شاخ (جریان جولای 25)

زمانی که دیزنی به تعویق افتاد مولان جدید و جهش آن را نیز کنار گذاشتهشدن فیلم ترسناک آنتلرز تولید شده توسط Guillermo del Toro. آن را در حال حاضر برتر آنلاین در ماه جولای به عنوان بخشی از سان Diego Comic Con. آمریکا انتشار از تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد نیز تحت فشار قرار دادند به عنوان هیجان انگیز است زن در پنجره.

اصلی تاریخ انتشار: شنبه, 17 آوریل سال 2020

مولان (Aug. 21)

مولان کشیده شد از تئاتر درست قبل از آن بود که با توجه به منتشر خواهد شد.


دیزنی

دیزنی live-action مولان راه اندازی مجدد شده است چیزی از یک قناری در معدن زغال سنگ برای بهار و تابستان فیلم به عنوان آن بوده است درآورده تدریجی تا تقویم. این برای اولین بار به تعویق افتاد و در ماه مارس کمتر از دو هفته قبل از آن قرار بود برای باز کردن — دیر به اندازه کافی است که برخی از بینندگان و منتقدان را دیدم این فیلم در پیش نمایش نمایش و به نام جدید مولان “با شکوه” و “هیجان است.” دیزنی خورند کل آن تخته سنگ در مارس 3, حرکت, مولان به اواخر جولای. اما به عنوان ماه ژوئن به پایان رسید و تئاتر صنعت هنوز هم نیست و در حال اجرا دیزنی تصمیم گرفتند به آن فشار یک ماه دیگر به اواخر ماه اوت.

اصلی تاریخ انتشار: مارس 27 سال 2020

یک و تنها ایوان (جریان Aug. 21)

به عنوان فیلم تئاتر شمع تا با فیلم های پرفروش دیزنی منتقل شده است برخی از آن فیلم از تئاتر برنامه مستقیم به جریان خدمات دیزنی به علاوه. شما می توانید به تماشای Artemis Fowl آنلاین در حال حاضر و یکی و تنها ایوان پرش دفتر جعبه را به جریان در ماه اوت است.

اصلی تاریخ انتشار: Aug. 14, 2020

بیل و تد چهره موسیقی (Aug. 28)

اصلی تاریخ انتشار: اوت 21

جدید جهش (Aug. 28)

به راحتی یکی از مشکل ترین فیلم تا کنون به لنگی به تولید X-Men spinoff جدید جهش در اصل قرار است منتشر شود در سال 2018 و در حال حاضر منتقل شده است و دو بار زمانی که دیزنی کسب فاکس آن را به عقب دوباره. ساخته شده است که چهارم تعویق افتادن برای نوجوانان-محور کتاب طنز چیلر بازیگران Anya Taylor-Joy و Maisie Williams, قبل از اواخر ماه اوت تاریخ انتشار رزرو شده بود ، راستش در این نقطه ما اعتقاد داریم آن زمانی که ما آن را ببینید.

اصلی تاریخ انتشار: مارس سال 2020

شکارچی هیولا (Sept. 4)

اصلی تاریخ انتشار: بدون تغییر

یک مکان آرام بخش دوم (سپتامبر. 4)

John Krasinski هدایت امیلی بلانت و Cillian Murphy را در یک محل آرام 2 یک آخرالزمانی داستان از یک جهان که در آن سر و صدا برابر با مرگ است. نزدیک به سکوت عاقبت بود به علت باز در مارس 20, اما با به سختی یک هفته پارامونت اعلام کرد که تعویق انداختن انتشار به نامشخص تاریخ بعد در سال است. دیدن دلسرد کننده فیلم برای اولین بار در یک بسته بندی شده تئاتر بود و بخش مهمی از این تجربه تا حدودی به دلیل تنش در تلاش برای خوردن تنقلات خود را بسیار بی سر و صدا.

اصلی تاریخ انتشار: مارس سال 2020

پادشاه مرد (Sept. 18)

رالف فینس مناسب برای پادشاه یک جنگ جهانی اول-عصر prequel به Kingsman سری از فیلم.

اصلی تاریخ انتشار: بدون تغییر

در تعجبم که زن 1984 (Oct. 2)

برادران وارنر برگزار شد تا مارس 24 قبل از اعلام که در تعجبم که زن 2 خواهد بود با تاخیر اما همانطور که با بسیاری از دیگر فیلم های پرفروش به تعویق افتاد روشن شد این کمیک DC عاقبت را مجبور به حرکت از خود برنامه ریزی ژوئن تاریخ انتشار. که در آن بسیاری از فیلم های بزرگ نقل مکان کرد و بعدها در سال و یا گرفته شد تخته سنگ به طور کامل در تعجبم که زن 1984 در اصل متعهد به هدف قرار دادن تئاتر در Aug. 14 — که ثابت خوش بینانه و در اواسط ماه ژوئن منتقل شد به ماه اکتبر به جای.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئن 2020

فرانسه اعزام (Oct. 16)

وس اندرسون با بازده بیشتر منحصر به فرد هنر-housery در فرانسه اعزام بازیگران تیموتی Chalamet, بیل موری, Saoirse Ronan, Tilda Swinton و Frances McDormand.

اصلی تاریخ انتشار: جولای سال 2020

Candyman (Oct. 16)

این وحشت بازسازی کارگردان نیا DaCosta و نوشته شده توسط Jordan Peele بود تحت فشار قرار دادند تا سپتامبر اما با هیچ نشانه ای از تئاتر باز شده است ضربه دوباره به ماه اکتبر است.

اصلی تاریخ انتشار: 12 ژوئن 2020

بیوه سیاه (Nov. 6)

فلورانس Pugh و اسکارلت جوهانسون صبر کنید کمی طولانی تر به تیم در سیاه و سفید بیوه.


دیزنی

در اصل برنامه ریزی شده در مارس 1, مارول بیوه سیاه شده است تحت فشار قرار دادند به Nov. 6. در ماه مارس دیزنی در ابتدا به تعویق افتاد این فیلم به نامشخص تاریخ و سپس در مارس 3 تایید بیوه سیاه اولین خواهد بود این زمستان در تجدید سازمان از کل مارول سینمایی جهان-از جمله کاپیتان مارول, Thor, پلنگ سیاه و دکتر عجیب عواقب ناشی از بیش از چند سال آینده.

اصلی تاریخ انتشار: مارس 1, 2020

هیچ وقت به مرگ (Nov. 20)

دانیل کریگ نهایی تفرج به عنوان 007, کارگردان Cary Fukunaga و شرکت نوشته شده توسط قمر والر-پل بود برای اولین بار اصلی فیلم به تاخیر انتشار. هیچ وقت به مردن در حال حاضر خود را از دست داده اصلی مدیر و تغییر تاریخ انتشار آن را دو برابر, اما تولید کنندگان می ترسید بسته شدن بسیاری از سالن های تئاتر در سراسر جهان با توجه به کروناویروس صدمه خواهد box office takings سودآور در بازارهای بین المللی است. تاخیر اعلام شد مارس 4, یک هفته قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر. آن را در حال حاضر در انگلستان در نوامبر. 12 و ما در Nov. 20 (کمی زودتر از زودتر اعلام کرد).

اصلی تاریخ انتشار: مارس سال 2020

روح (Nov. 20)

پیکسار به شما طول می کشد در یک جاز اودیسه برای این موسیقی انیمیشن که گیر برای آن برنامه ریزی شده در اوایل تابستان تاریخ انتشار در حالی که برای. دیزنی بسیاری از فیلم در آن برنامه روشن نیست که وجود دارد می تواند یک حافظه جدید برای روح باید تئاتر بسته باقی می ماند اما در حال حاضر منتقل شده است و تا نوامبر است.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئن 19

رایگان پسر (Dec. 11)

بازی های ویدئویی با مضمون اکشن کمدی با بازی رایان رینولدز بود و قرار است برای تابستان اما اکنون نزدیک به پایان سال است.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئیه 3 سال 2020

داستان وست ساید (Dec. 18)

اصلی تاریخ انتشار: بدون تغییر

Coming 2 America (Dec. 18)

اصلی تاریخ انتشار: بدون تغییر

تلماسه (Dec. 18)

اصلی تاریخ انتشار: بدون تغییر

Top Gun: Maverick (Dec. 23)

در ماه آوریل بالا پرواز تام کروز عاقبت رانده شد از ماه ژوئن تا دسامبر. ما منتظر بیش از 30 سال برای عاقبت به اصلی Top Gun 1986 پس چه چند ماه است ؟

اصلی تاریخ انتشار: 24 ژوئن 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Coronavirus می تواند بر فیلم برای سال


6:08

Eternals (Feb. 12, 2021)

مارول آخرتی گروه در نظر گرفته شده برای باز کردن در ماه نوامبر بود اما ضربه به سال جدید راه را برای بیوه سیاه.

اصلی تاریخ انتشار: Nov 6, 2020

بدون ندامت (Feb. 26, 2021)

Michael B Jordan ستارگان در این تام کلنسی اقتباس شده است remorselessly حوصلگی به 2021.

اصلی تاریخ انتشار: 18 سپتامبر سال 2020

Ghostbusters: زندگی پس از مرگ (5 مارس سال 2021)

در مارس 31, سونی در زمان تصمیم به تغییر کل آن تخته سنگ از تئاتر منتشر شده است. بنابراین Jason Reitman را در شهر کوچک-مجموعه Ghostbusters قیامت است تحت فشار قرار دادند از جولای سال 2020 به 5 مارس سال 2021 گرفتن سونی حافظه است که در اصل در نظر گرفته شده برای بازی های ویدئویی سازگاری ناشناخته.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئیه 10 سال 2020

بسیاری از پرستاران از نیوآرک (12 مارس سال 2021)

بسیاری از پرستاران از نیوآرک است ’60s-مجموعه prequel به کلاسیک سریال The Sopranos که در آن مایکل جونیور گاندولفینی در نقش تونی سوپرانو معروف ساخته شده توسط پدرش James Gandolfini.

اصلی تاریخ انتشار: Sep. 25, 2020

رایا و آخرین اژدها (12 مارس سال 2021)

اصلی تاریخ انتشار: نوامبر سال 2020

Morbius (19 مارس 2021)

به عنوان بخشی از سونی بزرگ تجدید سازمان, جارد لتو را مارول فیلم خون آشام Morbius رانده شده و از ماه جولای تا اواسط ماه مارس سال آینده.

اصلی تاریخ انتشار: 31 جولای سال 2020

F9 (2 آوریل 2021)

با بازی وین دیزل, جان سینا و چارلیز ترون نهم, سریع و خشمگین, فیلم به خاطر باز کردن در ماه مه سال 2020 است. اما آن را یکی از اولین به reschedule گرفتن گام جسورانه در حال حرکت نزدیک به یک سال تا آوریل سال 2021 — تاریخ قبلا اختصاص داده شده برای بعدی فیلم در سریع حماسه. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در زمانی که 10 و نهایی فیلم منتشر خواهد شد.

اصلی تاریخ انتشار: ممکن است در سال 2020

Bios (مارس 16 2021)

تام هنکس است که آخرین انسان بر روی زمین حلق آویز کردن با ربات وفادار خود را در این آخرالزمانی درام.

اصلی تاریخ انتشار: اکتبر 2020

شب گذشته در سوهو (مارس 23 2021)

ادگار رایت فیلم جدید یک ’60s-مجموعه horror flick بازیگران Anya Taylor-Joy و مت اسمیت.

اصلی تاریخ انتشار: Sep. 25, 2020

شانگ چی و ده حلقه (7 مه 2021)

مارول, هنرهای رزمی, فیلم اکشن بازیگران Simu لیو به عنوان عرفانی جنگنده Shang-چی شد همچنین خورند توسط دیزنی.

تاریخ انتشار: فوریه 2021

Godzilla vs کنگ (21 مه 2021)

هیولا-mashing عاقبت حال بازی در اطراف با تاریخ انتشار آن قبل از همه گیر و حتی اتفاق افتاده است. در ماه ژوئن برادران وارنر نقل مکان کرد و دوباره آن را برای جلوگیری از pileup جدید منتشر شده در ماه نوامبر است.

اصلی تاریخ انتشار: Nov. 20, 2020

مارپیچی (21 مه 2021)

Chris Rock دوباره اختراع اره حق رای دادن با فیلم ترسناک مارپیچی.

بروک پالمر/Lionsgate

یک تولد دوباره دیدم حق با بازی کریس راک و Samuel L. Jackson, اصل میله میله برای ممکن است به طور نامحدود به تعویق افتاد Lionsgate همراه با اصلی پلیسی اجرا و Antebellum که ستاره Janelle Monae.

اصلی تاریخ انتشار: مارس 15 سال 2020

بی نهایت (28 مه 2021)

مارک والبرگ سرفصل های ابدی داستان مردی است که می آموزد خود را در توهم هستند و در واقع سند چشم انداز از زندگی گذشته.

اصلی تاریخ انتشار: مرداد سال 2020

در ارتفاعات (18 ژوئن 2021)

این اقتباس از Lin-مانوئل میراندا و Quiara Alegría Hudes’ تونی برنده های موسیقی است که به کارگردانی Jon M. Chu که گروگان دیوانه غنی آسیایی و ستاره آنتونی راموس یک آلوم از برادوی بازیگران همیلتون.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئن 2020

سم: اجازه دهید وجود داشته باشد قتل عام (25 ژوئن 2021)

عاقبت به 2018 supervillain جست و خیز ستاره تام هاردی و وودی هارلسون به عنوان مارول بد زهر و قتل عام. Andy Serkis هدایت.

اصلی تاریخ انتشار: اکتبر 2020

ناشناخته (6 جولای 2021)

ناشناخته بازیگران تام هلند برای اولین بار از سال آینده فیلم های پرفروش به طور رسمی منتقل شده است. آن را به اطراف منعکس برنامه چند بار به ماه مارس و سپس اکتبر و برگشت به ماه جولای است.

اصلی تاریخ انتشار: دسامبر 2020

فردا جنگ (23 ژوئیه 2021)

کریس پرات عناوین اصلی این sci-fi حجم فیلم جنگ.

اصلی تاریخ انتشار: Dec. 25, 2020

عوامل: ظهور Gru (2 ژوئیه 2021)

انیمیشن عاقبت/spinoff عوامل: ظهور Gru شده است یک سال به تعویق افتاد. آن را مجموعه ای منتشر می شود در ایالات متحده در جولای 3, بنابراین تاخیر در ماه مارس اعلام کرد 19 بود اولین نشانه این بیماری همه گیر خواهد اخلال در فصل تابستان است.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئیه 3 سال 2020

جنگل کروز (جولای 30, 2021)

امیلی بلانت و Dwayne Johnson کروز را در جنگل به تعویق افتاد توسط دیزنی یک سال تمام.

اصلی تاریخ انتشار: ماه جولای سال 2020

بتمن (Oct. 1, 2021)

رابرت پتینسون دون این batsuit برای این تاخیر DC ماجراجویی.

اصلی تاریخ انتشار: 25 ژوئن 2021

هالووین را می کشد (Oct. 15, 2021)

این تخفیف فاحش دهنده عاقبت در وضعیت بی دست و پا که از تاریخ انتشار است که به نوعی در این عنوان است. شما واقعا نمی تواند دست انداز یک فیلم به نام “هالووین” تا فوریه می تواند به شما ؟ بنابراین جهانی تحت فشار قرار دادند آن را یک کل در سال 2021 — است که یک اثر حذفی به برنامه ریزی threequel هالووین به پایان می رسد در حال حاضر انتظار می رود در ماه اکتبر سال 2022.

اصلی تاریخ انتشار: 16 اکتبر سال 2020

الویس پریسلی biopic (Nov. 5, 2021)

Baz Luhrmann را الویس ادای احترام شد با مشخصات بالا تلفات این بیماری همه گیر هنگامی که تام هنکس که به نظر می رسد در این فیلم به عنوان سرهنگ تام پارکر قرارداد coronavirus. او و همسرش ریتا ویلسون در حال حاضر بهبود و فیلم به تعویق خواهد افتاد تنها یک ماه است.

Original release date: Oct. 1, 2021

دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون (مارس 25, 2022)

طرفداران دکتر, عجیب و غریب, بازی های برگزار شده توسط, Benedict Cumberbatch, باید صبر کنید قبل از ورود به فرضیه چندجهانی از جنون با تشکر از مارول را تجدید سازمان.

اصلی تاریخ انتشار: ممکن است 2021

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Coronavirus مستند: چرا اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی


5:41

شعار (نامشخص)

این یکی از بزرگ است. زمانی که بقیه فیلم های پرفروش تابستان با تاخیر برادران وارنر برگزار شد عصبی و گیر به برنامه ریزی تاریخ بسیار طولانی تر از بقیه است. ساخته شده است که کریستوفر نولان در زمان چرخاندن, هیجان انگیز, احساس بزرگ امید برای سینما از جان گذشته برای بازگشایی شده است. اما پس از ورق زدن یک زن و شوهر از هفته در ماه ژوئن و پس از آن تحت فشار قرار دادند به اوت شعار حذف شد از این برنامه در اواسط ماه جولای. این فیلم ممکن است در نهایت باز بین المللی قبل از آن باز می شود در ما شاید در یک مبهوت انتشار در سراسر کشورهای مختلف است. اما حتی زمانی که تئاتر در حال باز کردن مخاطبان ممکن است با احتیاط از جمع آوری.

اصلی تاریخ انتشار: ژوئیه 17 سال 2020

دیوید مستند: زندگی در سیاره ما (نامشخص)

دیوید مستند آخرین, طبیعت, مستند های ساخته شده با صندوق جهانی طبیعت به تعویق افتاده است به عنوان هنوز مشخص نیست تاریخ. جالب است که آن را نه فقط در سینما آزادی که لغو شده است: این فیلم با توجه به جریان در Netflix بکشد در ماه آوریل بود که به حالت تعلیق بیش از حد. “ما تصمیم به تعویق انداختن انتشار فیلم [اجازه] بینندگان برای لذت بردن از صفحه نمایش بزرگ تجربه” گفت: WWF در یک ایمیل به CNET “و همچنین به آقا دیوید مستند پیام های باور نکردنی برسد فراهم شده توسط Netflix پلت فرم.”

اصلی تاریخ انتشار: شنبه, 16 آوریل سال 2020

دیگر فیلم

بسیاری از فیلم های دیگر نیز مختل به تئاتر نزدیک است. تا کنون این ها فقط برخی از دیگر استودیو فیلم کودکان و نوجوانان,’ فیلم و طرفداران indie در که آسیب دیده اند و بسیاری از آنها را به طور نامحدود:

 • Antebellum
 • همسر هنرمند
 • آبی داستان
 • صعود
 • Deerskin
 • اولین گاو
 • برای همیشه لطفا برای پاکسازی
 • Les Misérables
 • بدخیم
 • پیتر خرگوش 2: فراری
 • این تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد
 • ستایش این
 • امیدوار کننده زن جوان
 • سنگ
 • اجرا اجرا یار
 • راز باغ
 • حقیقت
 • نامشخص پادشاهی
 • Vivarium (سینما آزادی لغو شد; مارس 27 روز و تاریخ آنلاین آزادی ادامه داد: به عنوان برنامه ریزی شده.)
 • Wicked
 • در پنجره

جشنواره های فیلم

افسانه ای جشنواره فیلم کن شد به نام خاموش مارس 19. در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن 12 مه سال معتبر ترین صنعت جمع آوری شد و به تعویق افتاد به عنوان بخشی از فرانسه اقدامات برای مبارزه با ویروس.

این کنفرانس SXSW شد و همچنین لغوویرانگر فیلمسازان که امیدوار به رسیدن به مطبوعات و توزیع کنندگان در این مراسم در Austin, Texas. فیلم که قرار بود برای اولین در سالانه فیلم, موسیقی و فن آوری رویداد شامل 24 یک داغدار تاریخی, درام, از برنده جایزه اسکار co-نویسنده BlacKkKlansman کوین Willmott.

نیویورک فیلم ترایبکا جشنواره نیز لغو شد. همانطور که با تمام رویدادهای مهم undone با coronavirus cancelations خواهد شد که یک اثر حذفی در کسب و کارهای محلی و کارکنان.

فیلم های آینده

فیلمبرداری در همه فن حریف آینده تولیدات قطع شده است: ماموریت: غیر ممکن است 7 قادر به شلیک در ویروس-آمار ونیز به عنوان مثال در حالی که Baz Luhrmann را biopic الویس پریسلی مختل شد وقتی که تام هنکس و ریتا ویلسون نشان داد, آنها می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19. ایندیانا جونز 5, جهان ژوراسیک 3, بتمن, ماتریکس 4, عکس جانوران, 3, آواتار 2 و بسیاری دیگر بوده است مختل شود.

Netflix, اپل, دیزنی و دیگر خدمات جریان مجبور به توقف تولید را نشان می دهد از همه چیز و صبح به شاهین و سرباز زمستان.

در اینجا یک لیست از رویدادهای مهم لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی.

CNET را Abrar Al-Heeti کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>