Coronavirus مشکلات وام: آنها چه هستند و چگونه کار می کنند و چگونه برای به دست آوردن یک CNET


gettyimages-1076685316
Fertnig/گتی ایماژ

با بیش از 40 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای بیکاری پس از شروع coronavirus همه گیر بیشتر و بیشتر مردم دچار مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار. این که آیا آن را برای پرداخت وام مسکن, نگه داشتن چراغ و یا تامین وعده غذایی بعدی — وجود دارد زمانی که شما نیاز به برخی از پول نقد.

یک coronavirus سختی وام می تواند کمک کند. آن را به یک وام شخصی است که می تواند کمک به تامین مالی موقت امداد از تاثیر این بیماری همه گیر. اگر شما از دست داده و کار خود و یا درآمد شما شده است کاهش می یابد به سختی وام می تواند کمک به نگه داشتن شما بیش از.

ادامه مطلب: در میان coronavirus بیکاری این شرکت در حال استخدام توسط هزاران نفر

چه coronavirus مشکلات وام ؟

طراحی شده برای ارائه حمایت مالی موقت در این آشفته زمان coronavirus مشکلات وام به طور کلی ویژگی های نرخ بهره پایین تر و معوق بازپرداخت گزینه بنابراین شما نمی خواهد نیاز به شروع به پرداخت آن حق دور. می توان آن را مفید عکاسی در زمانی که شما نیاز به پول در حال حاضر است و ممکن است وسیله ای برای پرداخت آن را در کوتاه مدت.

بکی خانه آموزش و پرورش و ارتباطات مدیر در آمریکا راه حل های مالی می گوید: انواع موسسات مالی از جمله محلی و ملی, بانک را آغاز کرده اند که ارائه این نوع از وام.

“بسیاری از بانک ها و اتحادیه های اعتباری در حال ارائه کوچک-دلار وام برای کمک به مردم شکاف بین درآمد و هزینه در طول این زمان,” خانه می گوید. “توصیه من به درخواست بانک یا تعاونی اعتباری کسی که در حال حاضر با استفاده از مورد وام به آنها ارائه دهد.”

چه از نظر coronavirus مشکلات وام ؟

هر چند جزئیات ممکن است متفاوت از مورد به مورد این وام به طور کلی از ویژگی های مصرف کننده نظر:

 • مقدار وام اعم از $500 به $5,000.
 • نرخ بهره پایین شروع در حدود 3 درصد است.
 • سریع پرداخت: هنگامی که شما تایید شده شما باید دریافت پول در عرض دو یا سه روز.
 • تاخیر و یا معوق بازپرداخت برای مدت 60 تا 90 روز (هر چند برخی ممکن است تا زمانی که 120 روز).
 • انعطاف پذیر بازپرداخت دوره اعم از شش تا 60 ماه.
 • تایید برای استفاده از جمله اجاره و پرداخت وام مسکن, وام خودرو, وام خودرو پرداخت بالا بهره کارت های اعتباری و یا خرید مواد غذایی و سایر ملزومات.

ادامه مطلب: به روز رسانی بودجه خود را به اثبات رکود اقتصادی

چقدر شما می توانید قرض گرفتن با کروناویروس مشکلات وام ؟

آن را با بسیاری از وام دهندگان ارائه بین 500 $و $5,000 هر چند خانه ذکر برخی از وام از $10,000. بسیاری از موسسات ارزیابی هر یک از وام در یک مورد به مورد و بر اساس.

چه نرخ بهره برای یک coronavirus مشکلات وام ؟

اگر شما از اعتبار بسیار عالی شما ممکن است واجد شرایط برای وام با نرخ بهره پایین به عنوان 3 درصد است. نمره های اعتباری پایین تر به معنی وام خود را ممکن است با نرخ بهره بالاتر است.

چگونه به سرعت نیاز دارم به بازپرداخت coronavirus مشکلات وام ؟

شرایط بازپرداخت متفاوت است وابسته به عوامل و چقدر شما در حال قرض گرفتن و خود را به طور کلی وضعیت مالی. خانه می گوید که دوره بازپرداخت به طور کلی محدوده از شش ماه تا پنج سال.

چگونه می توانم واجد شرایط برای coronavirus مشکلات وام ؟

برخی از مشکلات وام شما نیاز به سند شما چگونه بوده است نهفته است. خانه می گوید وام دهندگان در حال حاضر بیشتر متمرکز بر اثبات که شما قادر به بازپرداخت وام.

“در بیشتر قسمت ها مورد نیاز هستند به عنوان آنها به طور معمول در حال هنگامی که تقاضا برای وام: یک گزارش اعتبار و امتیاز است که نشان دهنده سابقه پرداخت خوب و درآمد است که پشتیبانی از بازپرداخت” خانه می گوید. “اما بسیاری از مکان ها نیز با ارائه وام به افرادی که کمتر از اعتبار کامل.”

اتحادیه های اعتباری در حال حاضر ارائه برخی از پایین ترین نرخ بهره — اما شما نیاز به یک عضو به اعمال می شود. و در حالی که اکثر بانک ملی ارائه این نوع وام شما ممکن است نیاز به یک حساب موجود در ایستاده خوب است.

Coronavirus مشکلات وام جایگزین

اگر شما واجد شرایط برای یک coronavirus مشکلات کمک وام وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر برای کشف. بسیاری از سازمان ها و موسسات مالی در حال ارائه کمک. در اینجا برخی از گزینه های دیگر:

 • تاخیر پرداخت: وام های دانشجویی فدرال هستند معوق تا سپتامبر و شما ممکن است قادر به جست و خیز پرداخت اجاره و یا وام مسکن خود را. وزارت مسکن و توسعه شهری معلق اخراج و سلب حق مالکیت از طریق ژوئن 30, اما نه همه خواص واجد شرایط. تماس با وام دهندگان خود را به یادگیری در مورد گزینه های خود را برای به تأخیر انداختن پرداخت بدون مجازات.
 • بیمه بیکاری: اگر شما از دست داده اید کار خود را, شما می توانید فایل بیکاری و دریافت اضافی 600 $در هر هفته در بالای آنچه که دولت خود را در حال حاضر را پوشش می دهد. شما همچنین می توانید آن را به صورت اضافی در 13 هفته از هر آنچه که دولت خود را ارائه می دهد. نگه داشتن در ذهن که اضافی مزایای بیکاری به تصویب رسید از طریق مراقبت عمل منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.
 • بانک های مواد غذایی و ضربه محکم و ناگهانی: این مکمل تغذیه ای کمک برنامه فراهم می کند تکمیلی منابع غذایی به خانواده های نیازمند. همچنین در نظر گرفتن تقاضا برای WIC. تغذیه امریکا حمایت غذایی محلی بانک ها نیز هست.
 • محلی کمک: 2-1-1 یک کشور غیر انتفاعی ارائه کمک های مالی به کسانی که نیاز دارند. اگر شما 2-1-1تماس بگیرید که در آن شما زندگی می کنند شما را در ارتباط با سازمان های خیریه و دیگر انواع کمک ها.
 • انواع دیگر وام: اگر شما قادر به پرداخت صورتحساب خود را اما هنوز هم شما می توانید به قرض گرفتن تا 100.000 دلار خود را از 401(k) و بدون هر گونه مجازات مالیات از حسن مراقبت عمل می کنند. شما همچنین ممکن است قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را برای دریافت نرخ بهره پایین تر و پایین تر از پرداخت های ماهانه.

ادامه مطلب: از دست شغل خود را به دلیل coronavirus? این منابع می تواند کمک به

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im