مصرف خدمات دولتی مانند Netflix: وزیر رابرت pipedream برای استرالیا

وزیر دولت خدمات استوارت رابرت به اشتراک گذاشته است چشم انداز خود را برای آینده دولت استرالیا ارائه خدمات همراه با شجاع هدف از داشتن اعتماد عمومی دولتی که حاضر به عذر خواهی به خاطر درخواست پول کردن مردم برای بدهی که نباید وجود داشته است.

تازه از ورود او که خدمات استرالیا خواهد بازپرداخت حدود AU$721 میلیون که مطرح شده بود در خطای زیر Centrelink آنلاین انطباق مداخله (OCI) ابتکار, Robert روز سه شنبه گفت که دولت در حال آماده سازی برای یک آینده که در آن خدمات “ساده و مفید محترمانه و شفاف” و که در آن اعتماد کلیدی است.

همچنین ببینید: دولت استرالیا را به همه خدمات آنلاین توسط 2025

“آینده جرات می گویم که در آن افراد ممکن است در واقع باور ما هنگامی که ما می گویند ما از دولت و ما اینجا هستیم برای کمک به او گفت:” پرداختن باشگاه مطبوعات ملی. “اگر چه دولت نه تنها کمک کرد اما کمک کرد تا در یک شیوه ای لذت بخش?”

در حالی که در گذشته معمولا یک شاخص بسیار خوبی برای آینده رفتار — سرشماری شکست مفتضحانه و ATO قطع به نام چند — رابرت نادیده گرفته و آن حوادث و به جای لمس کردن در کار است که افراد زیر مجموعه خود را تکمیل کرده اند طی شش ماه شش ماه-دوره که دیدم استرالیایی صورت bushfires سیل و جهانی همه گیر.

در طول 2019-20 bushfire فصل Services Australia پرداخت بیش از AU$223 میلیون در بازیابی پرداخت; کارکنان پردازش 1.3 میلیون کارجویان ادعا می کند در 55 روز ادعا می کنند به طور معمول حجم پردازش در دو سال و نیم; tech تیم کار کرده و هر روز در حالی که مراکز خدمات و تماس با مراکز عمل از 8 صبح تا 8 شب و هفت روز هفته و کارکنان تمرکز بر روی تعداد زیادی از مهره های بازی دومینو اثرات مستند حیات مانند افزایش خشونت رای; و همچنین بسیاری از چیزهای دیگر.

اما آنچه کمک کرده است رابرت هدف خود را سوء تفاهم از تکنولوژی برجسته در اوایل سال جاری زمانی که رابرت گریه DDoS به عنوان myGov سایت کاهش یافت و بیش در یک زمان هنگامی که شهروندان بودند هجوم آوردند به سایت برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای رفاه در قلب COVID-19 بیماری همه گیر.

آنچه در واقع اتفاق افتاد این بود که مشروع ترافیک تحت فشار قرار دادند گذشته 55,000 همزمان کاربران محدود کردن دولت تعیین کرده بود با 95,000 استرالیایی در تلاش برای ارائه یک ادعا می کنند که به همین دلیل یک DDoS هشدار باعث شد.

“در 22 مارس ما آماده myGov برای 50,000 همزمان کاربران آن منفجر کردن به 100,000 — ما باید آماده آن را برای 300,000. من باید رفته اند برای 600% افزایش نمی دانستند چه ملی کابینه خواهد کرد؟” رابرت گفت.

“بدیهی است که آن مجموعه ما توزیع شده انکار سرویس آلارم اما ما بررسی نمی کند و در واقع قبل از بررسی گفت: “هی این یک حمله انکار سرویس’. ما با بررسی همه آنها در حال حاضر و من یک گزارش در هر روز در نظر سایبر فعالیت که به صورت هفتگی ما پس از بررسی است که همیشه عاقلانه.”

در اعتراف به خطای خود در روز سه شنبه رابرت همچنین گفت که در آن شلوغ ترین روز myGov ثبت بیش از 3 میلیون کاربر و گفت: همه آنها با موفقیت تسلیم ادعا و یا انجام کسب و کار با دولت است.

myGov با یک جراحی کشیدن صورت

رابرت مورد استفاده خود را در باشگاه مطبوعات نشانی به بحث در مورد نسخه بتا از یک اصلاحی myGov.

“این یک پلت فرم مدرن قادر به توزین دیجیتال شامل هویت و برای تبدیل شدن به یک به طور کامل تکامل یافته همه از دولت تجربه مشتری” او گفت:. “سایت trialling راه آن را آسان تر برای پیدا کردن اطلاعات و خدمات به مردم نیاز به سرعت و به سادگی. ما گرد هم آوردن خدمات مختلف در سراسر فدرال و ایالت و قلمرو دولت در یک محل واحد برای رسیدن به فقط که.”

او آن را به نام “دیجیتال یک درب برای همه دولت” است که اهرم های آنلاین جدید قابلیت در حال حاضر برای تحویل Centrelink مشتریان از طریق پرداخت های رفاهی زیرساخت های برنامه (WPIT). در هزینه از حدود AU$1 میلیارد WPIT تبلیغ به عنوان بزرگترین دیجیتال تحول دولت مبادرت به تاریخ و تخمین زده شده است که به هفت سال و در مجموع برای تکمیل.

“اگر شما به خود را Netflix بکشد و یا Facebook صفحه شما می توانید شخصی سازی آن وجود دارد هیچ بهانه ای چرا شما نباید قادر به شخصی خود را در برخورد با دولت” رابرت ادامه داد.

افزایش myGov او توضیح داد: از طریق یک شخصی داشبورد که اجازه می دهد یک فرد برای دیدن چه مقدار از آنها پرداخت مالیات بر آنچه که منافع آنها ادعا چه پرداخت های خود هستند و “اگر بدهی چه بدهی است که دقیقا و چگونه از آن مطرح شد”.

“شما آن را دوست دارم. اگر شما یک Netflix فن شما در مورد برای تبدیل شدن به درب جلو از دولت استرالیا فن” وزیر گفت.

همچنین ببینید: دولت استرالیا در حال حاضر دستکاری 62 بالا و هزینه آن پروژه ها

اما رابرت می خواهد برای ادامه این re-استفاده از کیت در حال حاضر خریداری شده توسط دولت برای پروژه های دیگر خواستار آن هسته “معماری بلوک های ساختمان برای همه دولت” است. این شامل تمام-از-دولت برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) برنامه و یک دولت ابر خصوصی است که او گفت می تواند در بخش های دیگر دولت است.

پس از binning ویزا خصوصیسازی پروژه که هزینه حدود AU$92 میلیون استوارت گفت: دولت نیز در حال توسعه جدید کل-از-دولت مجوز و اجازه پلت گفت که اهرم کار قبلی در این منطقه است.

پلت فرم او گفت که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ویزا و مناطق دیگر اجازه سراسر دولت است.

دولت همچنین در حال توسعه یک مجموعه مشترک از استانداردهای API برای سیستم های دولت قادر به صحبت کردن با یکدیگر شروع با rollout از رابط های برنامه کاربردی برای ارائه دهندگان برای اتصال با ملی بیمه از کار افتادگی آژانس.

او گفت: کشورهای مشترک المنافع در حال حاضر ساخته شده است یک ابزار پرداخت مرتبط با جدید پرداخت پلت فرم است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار در سراسر دولت برای پرداخت به مشتریان و همچنین به عنوان یک PEGA قوانین کسب و کار پلت فرم است که کمک خواهد کرد محاسبه حقوق.

دولت تدارکات اما آن را به بخش فن آوری کار

و همچنین استفاده مجدد از تکنولوژی آن را در حال حاضر خریداری رابرت گفت: دولت نیاز دارد را بهتر و جمعی با استفاده از پول خود را از طریق فعالیت های تدارکات.

“ما در حال حاضر به دنبال سخت افزار, نرم افزار, انتگرال, مشاوران ارائه دهندگان و مشاوران در روش های جداگانه به بازار به منظور دریافت end-to-end قابلیت های ما نیاز به یک پلت فرم” رابرت گفت.

“رفتن به جلو من می خواهم برای دیدن کسانی که ارائه دهندگان گرد هم می آیند و کار مشترک برای دیدن راه حل های موثر است که اطمینان حاصل شود بهتر همکاری بسیار روشن پاسخگویی برای تحویل و به مراتب بهتر ارزش برای پول است.

“اگر ما در حال رفتن به صرف صدها و صدها میلیون دلار بر روی سیستم عامل و تکنولوژی این سیستم عامل باید مقیاس پذیر و قابل تکرار در سراسر دولت است.”

رابرت گفت: کشورهای مشترک المنافع است “به خوبی و واقعا آماده به نقش خود” و آغاز تدارکات اصلاحات است که او گفت: آیا فعال کردن بخش خصوصی به “کار مشترک برای ارائه تمام از دولت و به طور بالقوه تمام-از-ملت سیستم عامل”.

اما آنها نیز با تمرکز بر ارتقای نقش استرالیا و نوآوری و او گفت که او پرچم را به خصوص مهم در یک پست-COVID جهان است.

Voice biometrics یک بروید

با انتقال دیجیتال آژانس (DTA) در ماه مارس گفت: بیومتریک جزء از آن هویت دیجیتالی بازی خواهد بود آماده برای تست اواسط سال رابرت گفت: دولت تا به حال بیش از 1.5 میلیون صدای بیومتریک ثبت نام با بیش از 3,600 جدید ثبت نام در هر روز.

“در 19-20 سال مالی که فقط به پایان رسید و ما شاهد بیش از 3 میلیون تصدیق تماس را قادر می سازد که خدمات بهتر از طریق پیام شخصی دیجیتال کمک و فرایند اتوماسیون” رابرت گفت:.

myGov ID, رابرت گفت: در حال حاضر در حال استفاده توسط 1.4 میلیون استرالیایی به دسترسی 70 خدمات در سراسر کشورهای مشترک المنافع. او گفته است که هدف دولت تا پایان سال به “گام آن را شکاف” به صورت اعتبار خدمات.

“آن را تصدیق در برابر گواهینامه رانندگی و گذرنامه که در آن ما در حال حاضر خود را عکس به خودی است که به شما اجازه می دهد به صورت امن اتصال و تأیید هویت از طریق یک سرویس بنابراین شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد فراموش کردن یک, اعتبار, تغییر شماره تلفن و یا هر چیز دیگری, شما به سادگی با استفاده از بومی های بیومتریک بر روی تلفن و یا دستگاه رایانه و سپس تأیید هویت از طریق تلفن خود را,” او گفت:.

“شما بالاترین سطح از خدمات و شما نمی خواهد که به ترس در مورد هر یک از اعتبار خود را در حال سرقت از خودتان را از گوشی خود را از کامپیوتر خود را ظاهر می شود در وب تاریک به دلیل آن را بسیار دشوار است به سرقت چهره خود, آن نمی باشد?”

رابرت گفت که در طول تاریخ شده است وجود دارد یک ننگ اطراف خدمات دولت با مردم مرتبط خدمات دولت به Centrelink صف و یا مدت زمان طولانی انتظار در تلفن.

“به عنوان یک نتیجه, مردم, انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که آنها نیاز به تعامل با دولت” او گفت:.

“بر خلاف یک بانک و یا یک کسب و کار زمانی که در استرالیا صورت قانع دولت تجربه آنها قادر به مغازه اطراف آنها قادر به نگاه به صورت های مختلف ارائه دهنده خدمات اما آنها همیشه خود را به اشتراک بگذارید تجارب منفی.

“چشم انداز ما این است که برای مردم و کسب و کار برای دسترسی به خدمات دولتی به راحتی به عنوان آنها می توانند و با مداخله ای که ممکن است درست مانند وقتی که شما خرید آنلاین بانکی و یا رزرو یک روز تعطیل است.”

آخرین اخبار از کانبرا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>