کمیسر بازار سیاهی برای رسیدن به خبرگزاری فرانسه را ‘حساس’ به عنوان او رد تماس به صورت end-to-end encryption

Australian Federal Police (AFP) کمیسر Reece Kershaw مقامات استرالیایی به بهتر بازوی خود را با دانش در پایان به پایان رمزگذاری قبل از تمرکز بر وعده افزایش حریم خصوصی.

با استفاده از آدرس خود را به باشگاه مطبوعات ملی در روز چهارشنبه به بحث در مورد سوءاستفاده سندیکاهای خبرگزاری فرانسه و شرکای آن ترک خورده اند این در سال Kershaw گفت: به عنوان یک کشور استرالیا باید بیشتر خشم در مورد کسانی که در تولید و توزیع سوءاستفاده مواد. او همچنین گفت: وجود یک نیاز برای استرالیایی ها به بهتر درگیر زمانی که این بحث اجتناب ناپذیر مطرح می شود با Facebook و دیگر سیستم عامل هنگامی که آنها حرکت می کند به پایان به پایان رمزگذاری.

“برای قرار دادن آن را به سادگی زمانی که این سیستم عامل حرکت به پایان به پایان رمزگذاری کار سخت تر می شود پلیس برای گرفتن شکارچیان. ما بسیار نگران در مورد که در آن روز در حالی که از سوی دیگر paedophiles در حال شمارش پایین روز به دلیل آنها نمی توانید صبر کنید,” او گفت:.

“و من این را می گویم به کسانی که استدلال می کنند که در حال حرکت به سمت end-to-end encryption است که حریم خصوصی آنها نیاز و شایسته: من چالش شما را به توضیح است که به یک کودک است که شکنجه شده سوء استفاده قرار گیرد و بارها و بارها برای ارضاء دیگران; به توضیح است که قربانی است که آنها ممکن است هرگز عدالت به دلیل فن آوری های طراحی شده برای نگه داشتن هویت خود را از هیولا یک راز است.”

سال گذشته خبرگزاری فرانسه به مرکز استرالیا برای مقابله با بهرهکشی از کودکان (ACCCE) دریافت تقریبا 17,000 گزارش از استثمار کودکان — در حدود 45 مورد در روز است. از ژانویه تا ژوئن 30 سال جاری تعداد موارد دریافت شده توسط ACCCE در حال حاضر نشسته در 11,325.

“محققان ما frustratingly تماشای برخی از قربانیان رشد کردن آنلاین بودن تجاوز روزانه” او گفت:. “اما خبرگزاری فرانسه هرگز خواهد داد. پیکسل با پیکسل محققان ما به دنبال مشترکات و یا هر چیزی است که می تواند به شناسایی افرادی که نیاز به نجات.”

بین ژوئیه سال 2019 به مارس سال 2020 به خبرگزاری فرانسه گذاشته 1078 مشترک المنافع کودک بهره برداری از اتهامات عنوان شده علیه 144 نفر است. Kershaw گفت: این نوع جرم بدتر شده است.

“در برخی از کشورها هزینه آن کمتر از یک بسته سیگار به منظور pay-per-view پرداخت-به-فرزند مستقیم تجاوز و استثمار” او گفت:. “و تعدادی از استرالیا انجام این شنیع و جنایت افزایش یافته است و در طول COVID-19. وجود دارد بیشتر مردم در خانه بر روی کامپیوتر خود و بیشتر مردم از جان گذشته در سراسر جهان است.”

در حالی که Kershaw گفت: پیر تهدید هنوز هم باقی می ماند گفت: امکانات جدید در حال ظهور به عنوان جغرافیای سیاسی جهانی همه گیر و فن آوری را تحت تاثیر قرار چگونه اجرای قانون نیاز به انطباق با مبارزه با جرم و جنایت.

“با بیش از 100 AFP پرسنل ارسال شده در 33 کشور AFP منحصر به فرد بین المللی حواله و عمل یکی از بزرگترین و متنوع ترین اجرای قوانین بین المللی شبکه,” او گفت:.

“فقط به خاطر یک سندیکای منتقل شده و یا ایجاد کرده است دریایی که در آن بسیاری از در حال حاضر این به آن معنا نیست ما شاخکهای نمی تواند به آنها برسد.”

Kershaw نیز خواست پدر و مادر به upskill به یادگیری و درک آنچه بچه های خود را در اینترنت انجام دهید از جمله اینکه چگونه خدمات رسانه های اجتماعی و سیستم عامل مانند Infinite, Instagram and Snapchat کار می کنند.

مربوط به پوشش

AFP پاکستان به آسیب غول تکنولوژی شهرت اگر مانع اجرای قانون

کمیسر Reece Kershaw گفت: “فیلمی است که” اگر دیجیتال غول ها یافت می شود obstructionist.

‘Booyaaa’: پلیس فدرال استرالیا با استفاده از Clearview AI دقیق

یکی از کارکنان با استفاده از نرم افزار در تلفن شخصی در حالی که یکی دیگر از تبلیغ موفقیت Clearview AI ابزار برای تطبیق یک لیوان شات.

اجرای قانون با تکیه بر Austrac به عنوان قانون ‘فاصله’ پشت فن آوری

Austrac مدیر عامل به اشتراک گذاشته است چگونه سازمان خود را که کمک به استرالیا اجرای قانون به عنوان پیشرفت تکنولوژی بدون قوانین مربوطه برای بستن شکاف کیفری برای بهره برداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>