اگر شما امیدوار به مایلی سایرس و کودی سیمپسون به اعلام نامزدی خود را, آن را به دنبال مانند شما باید صبر کنید. صحبت The Sydney Morning HeraldSimpson صحبت در مورد رابطه خود و به برخی از عمده بینش را به آنچه که آنها در آینده هم ممکن است مانند نگاه.

Miley Cyrus and Cody Simpson

چلپ چلوپ

این زن و شوهر که شروع به دوستیابی در اکتبر 2019 شده اند بسیار مورد رابطه خود منجر به فکر می کنم که یک پیشنهاد ممکن است در آینده.

با توجه به Simpson, اما, مراسم عروسی واقعا در ذهن خود. او توضیح داد: “من معتقدم که در ازدواج اما فکر نمی بیش از حد در مورد آن است.”

Miley Cyrus

چلپ چلوپ

بخشی از استدلال خود را? سن و سال او. سیمپسون 23 چهار سال جوانتر از کوروش. او توضیح داد: “من بیش از حد جوان به نظر آن صادق باشد. من فقط در ادامه به فراگیر خودم با مثبت زنان که به من الهام بخش و آموزش چیزهای جدید هر روز است.”

Miley Cyrus and Cody Simpson

چلپ چلوپ

اگر چه زن و شوهر ممکن است آماده برای که آنها قطعا به نظر می رسد جدی است. در این مصاحبه سیمپسون بوده بیش از دوست دختر خود را. او گفت: “بودن با مایلی یک چیز فوق العاده در زندگی من است. او خلاق و الهام بخش به شدت مستقل و تشویق من به خود من فرد بیش از حد. ما هر دو افراد خلاق که پشتیبانی از یک دیگر با ما کار می کنند.”

سیمپسون همچنین اعتراف کرد به کوروش الهام بخش بسیاری از خلاقیت خود: “مایلی همچنین الهام بخش هنر من. وجود دارد برخی از عاشقانه در اشعار من نوشته اند و بله آنها ممکن است در مورد او. آن را اجتناب ناپذیر است که چه اتفاقی در زندگی خصوصی من می آید در کار من است.”

Miley Cyrus and Liam Hemsworth

چلپ چلوپ

مایلی سایرس قبلا ازدواج با دوست پسر قدیمی, Liam Hemsworth. زن و شوهر را از طلاق نهایی شد این ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im