آب و هوا خطر است در اینجا به ماندن بگیرید: ظهور راه حل کمک به کسب و کار خود و انطباق با

پنج جهانی خطرات شناسایی شده از نظر احتمال در مجمع جهانی اقتصاد سالانه خطرات جهانی گزارش 2020 شد, همه به محیط زیست یا آب و هوا-مرتبط با: 1. رویدادهای شدید آب و هوا; 2. عدم انطباق با تغییر آب و هوا; 3. انسان ساخته شده آسیب های زیست محیطی; 4. تنوع زیستی و اکوسیستم از دست دادن; و 5. بلایای طبیعی است. وجود دارد بدون شک در مورد آن: بحران آب و خطر چند برابر و به عنوان ما همچنان به تکیه بر سوخت های فسیلی, آن است که تنها به بدتر.

آب و هوا خطر نگرانی های بالای ذهن برای شرکت

تغییر آب و هوا است که با داشتن یک تاثیر بر روی کسب و کار امروز از افزایش سطح دریا را تهدید می کند که ارزش دارایی های ساحلی به اغراق و طوفان و آتش سوزی و سیل که تحمیل میلیاردها دلار خسارت در شهرستانها و کسب و کار و افراد است. در حالی که رهبران کسب و کار متعهد به رفیع آب و هوا اهداف برای دلجویی از قدرت ذینفعان تقویت شهرت خود را و کاهش تغییرات آب و هوایی آنها نیز متوجه این واقعیت: حاد و مزمن جسمی اثرات تغییر آب و هوا یک خطر مهم برای کسب و کار خود عملیات زیرساخت های زنجیره تامین ، این Forrester تجزیه و تحلیل کسب و کار جهانی Technographics امنیت بررسی 2019 نشان می دهد که هفت نفر از 10 جهانی شرکت امنیتی تصمیم سازان در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی و تاثیر بالقوه آن می تواند در خود سازمان مربوط می شود و حدود نیمی احساس بسیار و یا بسیار نگران است. در سراسر بازار عمودی — خدمات مالی و تولید نرم افزار, خدمات بهداشت و درمان خرده فروشی و بیشتر — خطر متخصصان نگران هستند در مورد آب و هوا خطر است.

تکنولوژی جدید شرکت کمک می کند تا درک اثرات تغییر آب و هوا در کسب و کار خود را

نرم افزار برای کمک به رهبران کسب و کار تصمیم گیری آگاهانه و انطباق با تغییر آب و هوا در حال ظهور است. این فروشندگان ارائه پیشرفته فضایی, اجتماعی و اقتصادی, مالی و آب و هوا تجزیه و تحلیل داده ها به کمک سازمان درک منحصر به فرد خود را در معرض و آسیب پذیری به طیف وسیعی از خطرات تغییر آب و هوا. آنها با استفاده از پیش بینی و مدل های احتمالاتی مبتنی بر دارایی های شرکت و آخرین اطلاعات آب و هوا برای کمک به رهبران کسب و کار را قابل اعتماد سرمایه گذاری در انطباق تغییرات آب و هوایی برنامه ریزی است.

تاریخی اطلاعات آب و هوا به تنهایی نیست یک عامل قابل اعتماد برای مدلسازی تغییر آب و هوا. به جای ریسک مدیران و رهبران کسب و کار باید مجهز به یک درک اثرات آب و هوا تحت چندین سناریوهای تغییر آب و هوا. به عنوان روش های سنتی به فاجعه مدلسازی کمتر مفید برای برنامه ریزی استراتژیک, آب و هوا و خطر تجزیه و تحلیل راه حل های سوخت رسانی بعدی تکامل کاهش خطر بلایا و تغییرات آب و مدیریت ریسک. این راه حل ارائه ویژگی های از قبیل UI/UX تجسم داده های با کیفیت و پیشرفته تجزیه و تحلیل انواع خطر انواع و آب و هوا حالات و بیشتر. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر Forrester برخی انجام تحقیقات ارزیابی برخی از فروشندگان در آب و هوا تجزیه و تحلیل ریسک بازار در گزارش جدید “به Forrester جدید موج: آب و هوا, خطر, تجزیه و تحلیل Q3 سال 2020”.

این پست نوشته شده توسط تحلیلگر اصلی رنه مورفی و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.

نوآوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>