CISO نگرانی رشد می کند به عنوان ransomware طاعون بازدید به خانه

Ransomware است که در یک رول.

Garmin در حال حاضر کشتی با یک ransomware ناشی از قطع برق و محلی در استرالیا 2020 دیده است ransomware را از شرکت های بزرگ و تهدید آبجو لوازم زمانی که آن را ضربه تدارکات غول تلفات و آشامیدنی شرکت شیر. تلفات تنها به تازگی از بهبود از آن نوبت دوم سال است.

این نوع از حملات شروع به زنگ زنگ زنگ با APAC CISO JLL علامت Smink گفتن ZDNet در روز سه شنبه ransomware طاعون تکامل یافته است یک راه طولانی از آن بود که چهار یا پنج سال پیش.

“[It] آیا نگرانی من به طور قابل توجهی که شرکت های فورچون 500 به طور جدی در حال هدف قرار داده و آنها به دنبال به عنوان خسارت های زیادی به عنوان آنها احتمالا می تواند” او گفت:.

“این نگران کننده است که چگونه نزدیک به صفحه اصلی این حوادث هستند در واقع اتفاق می افتد.”

یک راه برای عقب راندن با توجه به Smink این است که یک رویکرد هماهنگ بین تکنولوژی و فرآیندهای.

رفتن یک گام بیشتر سیسکو استرالیا, امنیت, مدیر استیو Moros گفت: صنعت خود نیاز به تکامل و همچنین به عنوان یک siloed رویکرد به دفاع در برابر ransomware است که دیگر موثر است.

“من فکر نمی کنم [ransomware] می تواند متوقف شود در نظر مردم رشد پیچیدگی و تکنیک و تداوم این نوع از حملات بنابراین من فکر می کنم که خواهد ماند. اگر ما نگاهی به تاریخچه آن رفتن به ادامه تکامل” او گفته ZDNet.

“صنعت امنیت باید تکامل و اگر ما در راه حل های امنیتی آنها نیاز به کار به عنوان یک تیم و این بدان معنی است که آنها در برقراری ارتباط در زمان واقعی و از یکدیگر یاد بگیرند و سپس آنها را به یک پاسخ هماهنگ به این حملات است.

“این با هماهنگی های از چارچوب و رویکرد یکپارچه است که کمک به حداقل رساندن تاثیر است.”

هفته گذشته یک صنعت مشورتی گزارش که خوراک به دولت فدرال آینده 2020 Cyber Security استراتژی توصیه می شود که کسب و کارهای بزرگ دریافت مشوق برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در زنجیره تامین خود را و پایه مشتری.

برای Moros که boils پایین به اشتراک گذاری اطلاعات.

“اگر شما قرار داده است که به چشم انداز از یک نقطه نظر اقتصادی کوچکتر سازمان می کند که کسب و کار با یک سازمان بزرگتر است که ضعیف ترین حلقه از آنجا که آن را به یک اتصال قابل اعتماد است که می تواند به خطر بیافتد حمله به یک سازمان بزرگتر,” او گفت:.

“[آن] استفاده می شود دیده می شود به عنوان یک مزیت رقابتی به نوع را متوقف کرده اند حمله و به اشتراک گذاری اطلاعات است. اما من فکر می کنم در حال حاضر زمانی که شما نگاه در زنجیره تامین هک و انواع مختلفی از تکنیک های آن را مفید است که یک سازمان کمک خواهد کرد به اشتراک گذاری بهترین عمل و اطلاعات در تهدیدات که تراورس خود را در بخش یا بخش یا سازمان است.”

هنگام صحبت کردن با کوچکتر سازمانهای Smink گفت: آن را در آورد overcomplicate آنچه که انتظار می رود از اشخاص ثالث.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما یک مسیر روشن ارتباطی برای به اشتراک گذاشتن یک هوش, اما همچنین مطمئن شوید که ما باید روشن و مختصر اهداف در چگونه ما انتظار داریم آنها را برای اجرای یک عملیات امن” او گفت:.

“به همین دلیل ما تمرکز شده است در واقع تلاش برای ساده سازی است که تعهد به آن را در دسترس برای کوچکتر همکاران.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im