کروم جاوا اسکریپت تایمر throttling: گوگل آزمایشات نشان می دهد این موجب صرفه جویی در تا 2 ساعت عمر باتری

گوگل به نظر می رسد مجموعه ای برای کروم 86 به بریده بریده چقدر عمر باتری مرورگر مصرف. آن را در حال حاضر تجربه با مسدود کردن موهای وز تبلیغات که تخلیه عمر باتری و جم شبکه و در حال حاضر آن است که با هدف قرار دادن قدرت گرسنه جاوا اسکریپت تایمر.

برای تست جاوا اسکریپت زمان گرفتن گلوگاه ویژگی کاربران می توانند دانلود فعلی کروم از قناری توسعه دهنده کانال و در نوار آدرس تایپ ‘chrome://flags” و سپس یا جستجو ‘جاوا اسکریپت’ و یا نوع در ‘chrome://flags/#فشرده-wake-up-گرفتن گلوگاه’. این آزمایش تنظیم دریچه گاز جاوا اسکریپت تایمر در پس زمینه.

“هنگامی که فعال, پی-یو پی اس از دم تایمر محدود به یک در هر دقیقه در یک صفحه است که پنهان شده است به مدت پنج دقیقه” گوگل کروم توسعه دهندگان توجه داشته باشید.

ببینید: مجازی استخدام راهنمایی برای جویندگان کار و استخدام (رایگان PDF) (TechRepublic)

کروم تیم نیز انتشار نتایج آزمایش های آن را زد در یک سند با عنوان “Throttling جاوا اسکریپت تایمر برای کاهش مصرف باتری در پس زمینه زبانه’, که توضیح می دهد که توسعه دهندگان وب سایت با استفاده از این تایمر برای تجزیه و تحلیل ترافیک در راه است که نمی شود به نفع کاربر و تخلیه باتری در macOS ویندوز و لینوکس دستگاه های.

“ما با استفاده از Devtools به بازرسی کار انجام شده توسط سایت های محبوب در پس زمینه. ما در بر داشت که مقدار زیادی از کار انجام شد از جاوا اسکریپت تایمر. ما در بر داشت که این کار انجام می شود از این جاوا اسکریپت تایمر بود که اغلب با ارزش را به کاربر زمانی که صفحه backgrounded (به عنوان مثال چک کردن اگر موقعیت اسکرول تغییر گزارش سیاهههای مربوط به تجزیه و تحلیل فعل و انفعالات با تبلیغات).”

بنابراین گروه حدس زده است که کاهش تعداد پی-یو پی اس از جاوا اسکریپت تایمر در یک backgrounded صفحه می تواند در افزایش عمر باتری با هیچ تاثیر بر روی کاربر مانند ایجاد یک صفحه به یخ.

آنها اشاره کرد که در پی-یو پی اس در پس زمینه صفحات در حال حاضر محدود به یک ویک به بالا در هر ثانیه و در حدود 1% از CPU استفاده کنید. گوگل آزمایش تست محدود کردن این پی-یو پی اس به یک در هر دقیقه است.

کروم تیم زد یک آزمایش بر روی کروم با 36 زمينه زبانه و در مورد:تب خالی در پیش زمینه و یک آزمایش دوم با 36 زمينه زبانه و یوتیوب در پیش زمینه پخش ویدئو در حالت تمام صفحه. پس زمینه زبانه شامل سایت های محبوب مانند توییتر وارد شده در Gmail آمازون و Best Buy.

با استفاده از بسیار specced MacBook Pro 15-Inch 2018 این گروه سپس تست چه مدت آن را در زمان تخلیه باتری آن در کروم بدون گرفتن گلوگاه کروم با گرفتن گلوگاه و صفری 13.1.

دیدن: آنچه که یک افسر ارشد فناوری? همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد CTO

حتی با گرفتن گلوگاه در کروم مک بوک باتری خشک شد سریعتر از سافاری که در پیکربندی. اما گرفتن گلوگاه قرار می دهد کروم بسیار نزدیک به صفری تاثیر بر عمر باتری نسبت به قبلا.

“در ميانه و گرفتن گلوگاه جاوا اسکریپت تایمر به شدت گسترش عمر باتری تقریبا دو ساعت (28 درصد) برای یک کاربر با پس زمینه بسیاری از زبانه ها که پیش زمینه تب about:blank” کروم تیم می نویسد.

در یوتیوب تست گرفتن گلوگاه جاوا اسکریپت تایمر به شدت تمدید عمر باتری تقریبا 36 دقیقه یا حدود 13٪. صفری آزمایش شد در این سناریو.

chrome-js-timer-throttling.png

گوگل تست چه مدت آن را در زمان تخلیه باتری آن در کروم بدون گرفتن گلوگاه کروم با گرفتن گلوگاه و صفری 13.1.

تصویر: گوگل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>