چین Tianwen-1 ماموریت راه اندازی به مریخ – CNET


march5

طولانی مارس 5 حمل Tianwen-1 به مریخ در ژوئیه 22.


CNSA

چین است که به نظر می رسد رهبری به مریخ است. طولانی مارس 5 موشک برداشته از Wenchang ماهواره ای راه اندازی مرکز در جزیره هاینان در جنوب چین از طریق دریا ابری شدن آسمان در روز پنج شنبه بعد از ظهر به وقت محلی. استارک سفید موشک تبحر یک دنباله از طریق آبی در 12:41 بعد از ظهر محلی (9:40 p. m. PT). اما چین ملی فضایی آمریکا (CNSA) ملی آژانس فضایی هستند و در عین حال به آن را تایید رسیده آن در نظر گرفته شده در مدار و در راه خود را به سیاره سرخ.

آن را کمی متفاوت به زندگی روز راه اندازی پوشش ما آمده ایم به انتظار از امثال ناسا و اسپیس ایکس. هیچ مقام رسمی livestreams ارائه شد توسط CNSA و هیچ مقام شمارش معکوس. در عوض, بسیاری مشتاق موشک-مراقب — از جمله خود من — را پس از خصوصی ویدئوها جریان را به چینی سیستم عامل رسانه های اجتماعی Weibo و Douyu.

Douyu کاربر PhilLeaf به نظر می رسید به یکی از بهترین نمایش از راه اندازی اما streamers ها به طور مداوم به مبارزه استعفا و قطع. یک کانال یوتیوب “LC-123” تا به حال فقط زیر 5000 همزمان بینندگان حدود یک دقیقه قبل از راه اندازی و به عنوان موشک در زمان ارائه نمایش عالی.

راه اندازی ایده آل بود اما تا زمانی که CNSA تایید Tianwen-1 ساخته شده است آن را به حالت اولیه خود پارکینگ مدار, هنوز هم وجود دارد شانس Tianwen-1 ممکن است آن را به سیاره سرخ. زودتر پروازهای طولانی مارس موشک دیده می شود مرحله دوم رسیدن به یک پارکینگ مدار حدود 13 دقیقه پس از راه اندازی. چینی رسانه های دولتی خدمات دوربین مدار بسته گزارش کرده اند که این ماموریت یک موفقیت بود و این کاوشگر در حال حاضر در انتقال آن مدار به مریخ است. ما در این پست به روز رسانی اگر ما به شنیدن بیشتر است.

طولانی مارس 5 انفجار حمل Tianwen-1.

LC-123 جریان یوتیوب

پس از سرازیری در آن پارکینگ مدار آن پیشرانه را آتش دوباره و ارسال آن را در سفر خود را به سوی مریخ. Tianwen-1 که شامل یک مدارگرد و یک کاوشگر و مریخ است که انتظار می رود برای رسیدن به سیاره سرخ در مارس سال 2021.

آن بوده است مدت زمان مشغول برای مریخ پروب. روز یکشنبه به امارات متحده عربی امید راه اندازی کاوشگر به مریخ از ژاپن است. در جولای 30, ناسا است که انتظار می رود برای راه اندازی آن جدید مریخ نوردپشتکار. خوشبختانه که یکی خواهد شد پخش زنده تلویزیون ناسابنابراین ما باید نمایش عالی از نهایی رباتیک اکسپلورر به انفجار خاموش در این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>