چین به تازگی راه اندازی نهایی آن ماهواره برای تکمیل نسخه خود را از GPS – CNET


screenshot-2020-06-23-at-11-43-18-am.png

چین GPS-مانند سیستم ناوبری ماهواره ای است و با این نسخهها کار برای بیش از دو دهه.

جهانی بار

چین با موفقیت راه اندازی نهایی ماهواره ای از آن Beidou سیستم ناوبری به فضا در روز سه شنبه. آن پکن پاسخ به دولت ایالات متحده متعلق به GPS و به این کشور کمک خواهد کرد کاهش وابستگی آن به آمریکا فن آوری است.

از پرتاب ماهواره صورت گرفت و مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح به وقت محلی از سیچوآن ماهواره ای راه اندازی مرکز در این کشور جنوب غربی استان سیچوان. راه اندازی شد که پخش زنده بود یک موفقیت تلقی می شود پس از حدود 20 دقیقه است.

چین شده است کار خود را در آن ناوبری ماهواره ای شبکه برای بیش از دو دهه است. آن شروع به توسعه Beidou که به معنی دب اکبر در ماندارین در اواسط 1990s به عنوان نظامی چین به دنبال مشورت کردن GPS که اجرا شد توسط نیروی هوایی ایالات متحده. این ارائه می دهد گزینه دیگری به ما متعلق به GPS, Glonass روسیه اتحادیه اروپا را گالیله و هند NavIC.

این سومین تکرار Beidou که وعده به ارائه ناوبری جهانی پوشش و ارتباطات خدمات پس از اول و دوم تکرار ارائه پوشش در چین و منطقه آسیا و اقیانوس آرام بود. در واقع اکثر گوشی های ساخته شده توسط شرکت های چینی از جمله هواوی در حال حاضر ارائه پشتیبانی برای Beidou.

چین ناوبری, شبکه متشکل از 55 ماهواره مجموع شامل 30 ماهواره است که بخشی از سومین نسخه از Beidou. چین در سال گذشته پیشی گرفت ما’ سیستم ناوبری ماهواره ای در اندازه و قرار دادن به فضای بیشتر ماهواره ها از اصلی سیستم GPS که در آن مشغول به کار بود به تقلید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>