فلفل قرمز شکلات یکجور دوربین عکاسی بستنی و مغز گردو

فلفل قرمز را برداشته این دسر از منوی مدتی پیش اما شما هنوز هم می توانید این منحط درمان در خانه با این تقلیدی نسخه. شما می توانید با استفاده از هر یکجور دوربین عکاسی مخلوط شما می خواهم اما برای نزدیک ترین نتایج با استفاده از یک کیفیت خوب fudgy مخلوط. همچنین مطمئن شوید که به حساب برای بزرگتر پان اندازه خواهان در دستور است. جهت در اکثر یکجور دوربین عکاسی مخلوط برای کوچکتر تابه که باعث می شود برای ضخیم تر از کیک های شکلاتی. شما می توانید پخت و آنها را در یک کوچکتر پان اما شما هم باید به کیک های شکلاتی کوچکتر به همان تعداد نفر و یا به سادگی را کمتر sundaes از دستور العمل های تماس برای.


خدمت/می سازد:

آماده در:
  30-60 دقیقه

Rating: 5/5

1 نقد و بررسی


مواد تشکیل دهنده

1 بسته سخن بی معنی وبیهوده شکلات یکجور دوربین عکاسی مخلوط به علاوه مواد تشکیل دهنده برای آماده سازی
1 بسته (14 اونس اندازه) فارسی گردو درشت خرد شده (اختیاری)
بستنی وانیل, کمی نرم شده
1 jar (6 اونس اندازه) سخن بی معنی وبیهوده شکوه
6 عرق البالو گیلاس

جهت

تهیه کیک های شکلاتی به عنوان کارگردان در بسته اضافه کردن در 1 1/4 فنجان گردو به خمیر. پخت در 13×9 تابه با استفاده از دستورالعمل روی یکجور دوربین عکاسی ترکیب بسته است. بسیار مراقب باشید به نه overbake به عنوان کیک های شکلاتی خواهد بود نازک تر از بسته جهت تماس برای بنابراین شما ممکن است نیاز به کاهش زمان پخت و پز توسط چند دقیقه.

اجازه دهید کیک خنک کمی (نه اجازه دهید کاملا خنک فقط سرد به اندازه کافی برای رسیدگی). برش کیک های شکلاتی به 4-اینچ 4 اینچ مربع است.

حرارت سخن بی معنی وبیهوده شکوه (در مایکروویو و یا در stovetop هر شیشه عزل دستورالعمل حذف).

محل یکی یکجور دوربین عکاسی مربع در یک بشقاب در خدمت. از بالا با یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی. پور سخن بی معنی وبیهوده بیش از بالا, ریزش نم نم با گردو و بالا با یک عرق البالو گیلاس.


تغذیه


1104 کالری, 67 گرم چربی, 126 گرم کربوهیدرات, 17 گرم پروتئین در هر وعده
.

لطفا توجه داشته باشید:
این یک نسخه cat دستور العمل ارائه شده به CDKitchen توسط یک شخص ثالث. این دستور یک دستور اصلی مگر اینکه به طور خاص اعلام شده است و تنها از نظر قابل قبول “کلون” به اصلی برای آشپز خانه را به تلاش برای تکراری. لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور خود متفاوت منوها و مواد تشکیل دهنده منطقه پس از نسخه های ارائه شده ممکن است شبیه به آنچه که شما ممکن است تلاش کرده اند قبل از. همه علائم تجاری اشاره اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید