چادر مسافرتی که برنده مشتریان است

چادر ها در اشکال و اندازه های مختلف برای انواع نیاز ها و شرایط آب و هوایی کمپینگ ساخته می شوند. چون کولر فابر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

چادر ها در اشکال و اندازه های مختلف برای انواع نیاز ها و شرایط آب و هوایی کمپینگ ساخته می شوند. چون کولر فابریک گازی نیاز به کمپرسور دارد. نیازی به نصب خروجی هوای کولر به لوله های (خرطومی) فابریک خودرو برای بهره گیری از دریچه های فابریک داشبورد خودرو نیست. چون اولا پرتاب باد دستگاه قوی است و دریچه های خروج هوای دستگاه قابل تنظیم به تمام جهات است و ثانیا با این کار بازدهی دستگاه کم می شود.نصب فقط مطابق تصویر قابل انجام است و به هیچ عنوان به حالت هایی مثل عمودی یا به پهلو، قابل نصب نیست. به دلیل اینکه این نوع چادر ها با ظرفیت بالایی که دارند معمولاً توسط تورهای طبیعت گردی و یا خانواده هایی با تعداد بالا استفاده می شوند . چادر دوزی مسافرتی پوریا در اصفهان ،به مدیریت پوریا هوشیار در اصفهان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد برای آشنایی بیشتر با این مجموعه همراه ما باشید ایران مشاغل سامانه برتر ثبت مشاغل کشور در هنگام تماس و یا مراجعه حضوری بگویید شما را در ایران مشاغل دیده ایم. ᠎Post has been gen erat​ed  by GSA  C on᠎tent G᠎en er​ator DE MO​!

همچنین هرچه ظرفیت چادر بیشتر باشد، مسلما قیمت چادر مسافرتی نیز افزایش پیدا میکند. اما مواردی هست که باید برای خرید یک چادر در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که سطح پوشش داده شده ی چادر شما باید به سمت داخل باشد چرا که ممکن است به دلیل تماس با خاک و سنگریزه ها، پوشش خود را از دست بدهد. ۶- نوک چادر را با یک دست می گیریم و به داخل می کشیم. گاهی سقف چادر ها را با پارچ های چند لایه مانند پارچه هایی که برای پوشاندن روی تریلر ها و یا قایق ها استفاده می شود، می سازند. برای آنکه از ورود آب به چادر جلوگیری شود معمولاً پارچه ای که با آن چادر ساخته می شود را با اورتان می پوشانند البته در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و ساخت مواد ترکیبی مختلف، جداره هایی برای چادر ها ساخته می شود که نیازی به پوشش دوباره ندارد، اما به طور سنتی چادر ها را از یک لایه نایلون و یک لایه پوشش اورتان برروی آن می سازند. ۱۸ سانتیمتر است.برای خودروهای آفرود و به طور کل خودروهایی که مسیرعبورجاده با دست انداز های شدید است کافیست مخزن آب به میزان کمتر ازظرفیت کامل ،از آب پر شود.

برای خودروهایی که عایق بندی مناسبی ندارند و گرمای موتور آنها زیاد است (مثل پیکان و نیسان ، وانت تویوتا ، خاور و…) مدل موتور بزرگ توربو با ۵ خروجی و تایمر پیشنهاد می گردد. برای خودروهایی که مالک تمایل به نصب در داخل کابین نداشته باشد مطابق تصاویر ذیل می توان در قسمت بار نصب کرد. این کولر هوای داخل اتاق خودرو را به راحتی خنک می کند و از نظر شدت پرتاب باد خنک، قدرتمند و در عین حال کم مصرف است و به راحتی هوای اتاق خودرو را خنک می کند.این دستگاه برای شهرهای با آب وهوای شرجی جواب نمی دهد. به هر حال در صورت وجود هرگونه خرابی در زمان گارانتی به طور رایگان پشتیبان شما خواهیم بود.هر زمان مشکلی برای دستگاه پیش آمد اطلاع می دهید اگر تلفنی رفع نشد دستگاه را ارسال می کنید. با این حال بسیاری از شرکت ها نوار های ضد آب را به صورت جداگانه نیز تولید کرده اند که می توانید برای محکم کاری و راحت کردن خیال تان این نوار ها را تهیه کنید و خودتان درز ها را محکم کنید.

اگر کاربرد چادر را برای خود بهتر و دقیق تر تعریف کنید راحت تر می توانید ویژگی های مهمی که به آن ها نیاز دارید را برای خود فهرست کنید. ⚠️صفر تا صد اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت ،سیستم کار ، مشخصات فنی ، کلیپ تست دستگاه ، تصاویر دستگاه و نمونه تصاویر نصب شده و… هزینه نصب بستگی به انصاف نصاب دارد.محل قرار گیری این دستگاه، داخل اتاق خودرو است وهیچ ارتباطی با موتور خودرو ندارد و نیاز به هیچگونه تغییرات و دستکاری در موتور ماشین ندارد. ۱- درب چادر را باز می کنیم سپس ضلع پشت در را به داخل فشار می دهیم تا چادر کتابی شود. می توانید در زمان خرید بخواهید که یک مدل از آن را برای تان باز کنیم. باز این مشرف بر کشور برخی از شجاعترین و بزرگترین اقوام است؛ زیرا در خارج از مرز شرقی خود دارای دشت بیابانی است که پارس را از پارت جدا میکند. همچنین هر چه چادری که انتخاب می کنید بزرگتر باشد، وزن آن بیشتر است؛ بنابراین برای کمپینگ های حرفه ایی تر برای کوهنوردی و یا پیشروی در طبیعت، افراد باید چند چادر کوچک و مناسب داشته باشند. این افراد با معرفی تمام کالاهایی که کمپانی اینتکس روانه بازار کرده است بازه انتخاب را برای شما افزایش خواهند داد.

 This data was gen᠎er​at ed  wi​th G SA Conte᠎nt Gen​er at᠎or DEMO !

آخرین مطالب