CES 2021 خواهد بود به طور کامل مجازی

مصرف کننده فن آوری ارتباط (فرهنگ و هنر) اعلام کرده است که CES 2021 برگزار خواهد شد به عنوان یک فرد در رویداد.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 مرداد 1399

مصرف کننده فن آوری ارتباط (فرهنگ و هنر) اعلام کرده است که CES 2021 برگزار خواهد شد به عنوان یک فرد در رویداد. به جای سالانه فناوری ویترین-که معمولا جذب هزاران نفر از شرکت کنندگان به لاس وگاس هر ژانویه -- تغییر خواهد کرد به یک قالب مجازی در میان مداوم coronavirus عدم قطعیت است.

تصمیم علائم قابل برگشت برای فرهنگ و هنر است که تا یک هفته پیش تا به حال اصرار داشت که این رویداد هنوز هم در محل معمول فیزیکی فرمت. در حال حاضر, فرهنگ و هنر, مدیر اجرایی, Gary Shapiro می گوید که نگرانی های ایمنی ساخته شده اند در رویداد فرد به لحاظ لجستیکی ،

"در میان همه گیر و رو به رشد بهداشت جهانی نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 آن را فقط ممکن است با خیال راحت به تشکیل ده ها هزار نفر از مردم در لاس وگاس در اوایل ژانویه سال 2021 برای دیدار و انجام کسب و کار در فرد" شاپیرو در بیانیه ای گفت.

"فن آوری کمک می کند تا ما همه کار یاد بگیرند و اتصال در طول همه گیر – و نوآوری را نیز به ما کمک reimagine CES 2021 آورد و هم به جامعه فن آوری در راه خود ادامه دهند. "با تغییر به یک پلت فرم دیجیتال برای 2021 ما می تواند ارائه یک تجربه منحصر به فرد است که کمک می کند تا شرکت کنندگان با اتصال موجود و مخاطبان جدید."

Coronavirus است به طور قابل توجهی مختل صنعت فن آوری مربوط به رویدادهای سالانه تا کنون این سال است. ده ها تن از شرکت های فن آوری شدند و مجبور به تغییر برنامه رویداد خود را تغییر به فرمت های دیجیتال و یا لغو کنفرانس ها همه با هم.

CES سال 2020 رفت به طور معمول در اوایل سال جاری اما این رویداد می تواند یکی از اصلی آخرین فرد در کنفرانس قبل از همه گیر به طور موثر به پایان رسید این نوع از صنعت گرفته است.

با نگاه به آینده فرهنگ و هنر می گوید که در CES سال 2021 خواهد بود یک تجربه همهجانبه که در آن شرکت کنندگان می توانند برای ثبت نام شخصی آهنگ ها و برندها و راه اندازی می, راه اندازی محصولات از طریق دموی زنده. Keynotes و پانل بحث خواهد شد زندگی می کنند جریان را به عنوان معمول است.

CES را به یک قالب فیزیکی در سال 2022.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب