Cerberus بانکی Trojan تیم می شکند تا کد منبع می رود به حراج

منبع کد های مبتنی بر اندروید Cerberus تروجان بانکی است که به حراج گذاشته شده با توجه به تجزیه و تیم توسعه.

به گزارش Bleeping Computer نرم افزارهای مخرب را ماسک به تازگی ارسال یک آگهی در یک زیرزمینی فروم برای زبان روسی ارائه نرم افزارهای مخرب در یک مناقصه اساس با امید از تولید تا 100.000 دلار از فروش.

با توجه به پست خال خال توسط هادسون سنگ اپراتور اقدام به فروش کردن پروژه کامل در قیمت با شروع از $50,000, از جمله تروجان ، APK, کد منبع, ماژول, کد, کد برای مدیر پانل و سرور است. علاوه بر این بازیگران تهدید به دنبال اتخاذ این بدافزار را به خود toolkits در حال ارائه سربروس’ پایه مشتری با فعال مجوز و مورد نیاز نصب و راه اندازی مواد.

همچنین نگاه کنید به: Cerberus تروجان بانکی ارتشاح Google Play

فروشنده می گوید که این پروژه در حال فروش به دلیل “کمبود وقت” و چون “تیم شکسته” — منجر به آنچه به نظر می رسد به یک ماسک از چپ به پشتیبانی مشتریان است.

سعی کنید و فریب مناقصه و فروشنده ادعا می کند که نرم افزار رایگان آندروید است که تولید 10000 دلار سود در هر ماه.

سربروس در گردش بوده پس از 2019 و خال خال شد در اوایل این ماه در فروشگاه Google Play داشتن کنار گوگل برنامه حمایت. یک ظاهر مشروع مبدل ارز برنامه طراحی شده برای اسپانیایی زبان — دریافت بیش از 10 ، 000 بار قبل از حذف آن — مستقر Trojan بر روی دستگاه های آندروید از راه های مخرب به روز رسانی انجام شده ماه پس از برنامه تصویب بازرسی های امنیتی.

CNET: 4 نشانه تلفن همراه آندروید خود را پنهان کرده است نرم افزارهای مخرب و نحوه مقابله با آن

محققان از ویروس می گویند که در ماه مارس برنامه عمل به عنوان یک ابزار مشروع. پس از کاربر پایه رسیده بود در سطح هزاران دام بود فنر و خفته کد تبدیل به یک سربروس dropper.

هنگامی که مستقر در دستگاه های مخرب ایجاد پوشش در سراسر موجود خدمات مالی و بانکی نرم افزار به منظور سرقت اطلاعات حساب است که پس از آن فرستاده شده به مهاجم فرمان و کنترل (C2) سرور. Trojan نیز قادر به رهگیری 2FA مکانیسم مانند یک بار passcodes (OTP) برای به دست آوردن اطلاعات لازم برای pilfer حساب های مالی.

TechRepublic: شرکت تبدیل به انزوا تکنولوژی برای محافظت در برابر اینترنت را بزرگترین تهدید

ThreatFabric محققان در ماه فوریه گفت که تست نسخه از این نرم افزارهای مخرب قادر به سوء استفاده از اندروید دسترسی امتیازات به سرقت Otp ها از Google Authenticator, نرم افزار طراحی شده به منظور افزایش امنیت 2FA در مقایسه با یک بار پیام های SMS.

سربروس است که بسیاری از این استاندارد قابلیت دسترسی از راه دور تروجان ها (موش) از جمله سرقت اطلاعات ماژول های keylogging, تلفن ضبط تماس و اس ام اس گرفتن. نرم افزارهای مخرب نیز تبلیغ به عنوان قادر به قفل کردن دستگاه های تلفن همراه, حذف برنامه های, اطلاعیه های فشار و خود تخریبی.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>