جشن بابا با گوگل دودل روز پدر کارت – CNET

احساس خلاق ؟


گوگل

یکشنبه روز پدر, روز ما نشان می دهد یک کمی اضافی عشق برای پدر یکی از آمار و ارقام در زندگی ما کمک می کند که آماده سازی ما برای زندگی است. اما زندگی ما پرتاب یک توپ منحنی در این سال ساخت سنتی هدیه روز پدر روی حیله و تزویر.

با تهدید coronavirus هنوز هم حلق آویز سنگین در هوا نگه داشتن امن میباشد در ذهن همه است. بسیاری ممکن است تمایلی به دریافت بیش از حد نزدیک به دیگر خریداران به دنبال یک کارت و یا کراوات آنها ممکن است برای ارائه در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

گوگل می داند این مخمصه است و ایجاد تعاملی ابله است که به شما اجازه می دهد خود را ایجاد کنید و هنر دیجیتال از قلب خود را و سپس آن کشتی به ویژه مادر را در زندگی خود همه از ایمنی از کامپیوتر شما.

جشن پدری آثار ریشه های آن را به قرن 14 اروپا اما این اولین مراسم در ما نبود برگزار می شود تا اوایل قرن 20 به عنوان یک تعریف برای روز مادر. افتتاح همان سال که ما تاسیس یک روز رسمی برای جشن بچه اولین روز پدر در آمریکا برگزار شد در غرب ویرجینیا در سال 1908.

تقریبا به عنوان طولانی به عنوان گوگل شده است و اطراف آن را livened تا آن barebones صفحه جستجو با آثار هنری که با توجه به قابل توجه مردم, حوادث تعطیلات و مناسبت. Google Doodles را جشن گرفت در میان بسیاری از چیزهای دیگر Pac-Man سالگرد کوپرنیک’ جشن تولد, روز مادر و جام جهانی و همچنین به عنوان یادآوری ما را از کمتر شناخته شده در دنیای واقعی قهرمانان.

مانند سنتی پدر و مادر همتای پدر به عنوان ما در دنیای واقعی قهرمان هر روز به وقت امروز به او اجازه می دانم که چقدر شما او را درک.

روز پدر مبارک پدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>