مراقبت Act 2: زمانی که ممکن است IRS ارسال دومین محرک بررسی کنید ؟ – CNET


 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

دومین محرک بررسی آینده است. ما شکستن ممکن است برنامه پرداخت.

جیمز مارتین/CNET

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است که مراقبت در 2 مجلس سنا را پیشنهاد بعدی بسته محرکخواهد شد نورد در روز دوشنبه از جمله جزئیات بیشتر در مورد یک دوم محرک چک کنید.

“جمهوری خواهان می خواهند به ارسال دور دوم پرداخت های مستقیم به خانواده های آمریکایی,” مک کانل نوشت: در بیانیه خوانده شده در طبقه سنا در روز پنج شنبه.

پس از مراقبت 2 نازل شده است روز دوشنبه در نیویورک در حال انتظار برای شروع به کار با کنگره دموکرات ها برای پیدا کردن زمینه های مشترک از جمله کسانی که واجد شرایط برای پرداخت دوم, چگونه بعدی محرک بررسی می شودو چگونه به زودی IRS می تواند از ارسال اولین پرداخت از طریق ایمیل و واریز مستقیم.

“رئيس جمهور در اولویت است به مطمئن شوید که ما از ارسال پرداخت های مستقیم به سرعت به طوری که در ماه اوت از مردم دریافت پول بیشتر” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در روز پنج شنبه ارائه سرنخ برای زمانی که یک دومین محرک پرداخت می شود در راه خود را به شما. “هیچ سوال وجود دارد این کار قبل از.”

اما در ماه اوت یک ماه و برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها دانستن زمانی که یک چک ممکن است می آیند می تواند تفاوت زیادی را به عنوان رکود اقتصادی پیاده روی در. ما همسان سنا تقویم با برنامه پرداخت برای اولین محرک بررسی برای پیشبرد ممکن است یک جدول زمانی. این داستان به روز رسانی وضعیت توسعه در واشنگتن است.

هنگامی که محرک پرداخت ‘مهلت’? فقط 2 هفته از هم اکنون

سنا است تا آن Aug. 7 مهلت — 11 روز کاری — به مذاکره بحث و تصویب یکی دیگر از بسته محرک قبل از آخرین روز از زمان جلسه.

چرا Aug. 7? از آنجا که مجلس سنا را در ماه اوت تعطیلی اجرا می شود از اوت. 10 سپتامبر. 7 (روز کارگر) که به معنی وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). اگر سنا نمی کند تصویب یک لایحه توسط Aug. 7, آن را نمی خواهد آن را انتخاب کنید تا پس از آن. جلسه ماه سپتامبر اجرا می شود از طریق سپتامبر. 25.

سنا جدول زمانی برای ساخت یک محرک بررسی تصمیم

تاریخ سنا اقدام و امکان بررسی تاریخ
جولای 20 Aug. 7 در جلسه. سنا نمی خواهد کار گذشته Aug. 7, مک کانل گفت.
جولای 31 کنگره نیاز به گسترش اضافی بیکاری در این تاریخ قبل از آنها منقضی خواهد شد.
Aug. 10 سپتامبر. 7 برنامه ریزی اوت زنگ تفریح.
Aug. 26 اگر کنگره تصویب جدید چک اوت. 7 این است که به احتمال زیاد تاریخ IRS می تواند شروع به ارسال دوم محرک چک بر اساس IRS برنامه پرداخت برای اولین بار در چک.
سپتامبر. 8 سپتامبر. 25 در جلسه. اگر سنا نمی کند تصویب یک لایحه توسط Aug. 7 این است که دوره بعدی آن را به کار بر روی یک بسته.
سپتامبر. 28 سپتامبر. 29 برنامه ریزی تعطیلات.
سپتامبر. 28 Oct. 14 اگر سنا تایید چک جدید در طول جلسه که سپتامبر به پایان می رسد. 25 این است که به احتمال زیاد دوره IRS می تواند شروع دور بعدی چک.
سپتامبر. 30 Oct. 9 در جلسه. اگر سنا هنوز نشده به تصویب یک لایحه این است که آن را آخرین فرصت قبل از انتخابات عمومی در نوامبر. 3.
Oct. 19 Oct. 28 اگر سنا تایید چک جدید در طول جلسه که به پایان می رسد Oct. 9 این است که به احتمال زیاد دوره IRS می تواند شروع دور بعدی چک.
money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره در حال کار بر روی یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

که می تواند IRS شروع به ارسال دومین محرک چک?

IRS هنوز هم می تواند ارسال موج اول چک در ماه اوت اگر دور دوم محرک چک می شود چراغ سبز با شروع ماه. به یک اوت تاریخ برخی در واشنگتن هستند پیشنهاد پرداخت های مستقیم در یک بسته محرک اقتصادی جدید می تواند مدل در چگونگی مراقبت در عمل راه اندازی پرداخت که به اثر رفت در ماه مارس است.

“اگر پارامترهای ماند همان ما می تواند آن را انجام دهد واقعا به سرعت” سناتور. جان Thune یک جمهوری خواه از داکوتای جنوبی گفت: با توجه به واشنگتن پست.

برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل. بیایید می گویند که یک محرک عمل می شود قانون در سه شنبه ، 7. پس از مراقبت در عمل زمانی که برای اولین بار چک می تواند توسط Aug. 26.

آن را قابل قبول که IRS می تواند حرکت حتی سریع تر به ارسال اولین موج محرک چکاز آن در حال حاضر ساز و در محل از دسته اول از جمله یک ابزار برای مردم به ثبت نام برای پرداخت مستقیم و پیگیری پرداخت های خود را.

عواملی مانند چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و بار دوم در اطراف می تواند نقش مهمی در کم کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به این جدول زمانی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

چه تاریخ و زمان آخرین من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در حالی که ما می دانیم هیچ چیز رسمی — و نمی خواهد تا زمانی که کنگره می گذرد یکی دیگر از بسته نجات — ما می توانیم نگاهی به برنامه برای اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح.

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع اولین قایق پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

اکثر کسانی که فرستاده شد با آغاز ماه ژوئن هر چند IRS گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک بررسیاین امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

coronavirus-businesses-9856

ما کارگران در حال تجربه یک staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

آنچه را که اتفاق می افتد به یک محرک بررسی کنید ؟

برای دریافت یک دوم بررسی جدید بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن را هنوز هم می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسییادگیری چگونه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن ممکن است دلیل که چرا خود محرک چک هنوز هم نمی رسید.

در اینجا حتی بیشتر منابع مورد coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>