C3.ai انتقال دیجیتال موسسه مسائل جوایز برای اطلاعات محور COVID-19 تحقیقات

C3.ai انتقال دیجیتال موسسه اهدا $5.4 میلیون به 26 محققان به درخواست هوش مصنوعی در مدل های COVID-19 کاهش.

پروژه های تحقیقاتی در نگاه COVID-19 و همچنین تاثیر آن بر مسکن precarity اخراج و نابرابری و همچنین نقش عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت و با استفاده از علم داده ها برای شناسایی و درک انتقال است.

C3.ai انتقال دیجیتال موسسه (DTI) با همکاران دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign (UIUC) و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و مایکروسافت درخواست مقاله در ماه مارس است. C3.ai DTI جوایز شامل دسترسی به C3 AI Suite Microsoft Azure محاسبه و ذخیره و منابع داده ها مانند C3.ai COVID-19 دیتا دریاچه.

“DTI ماموریت برای جذب پیشرو در جهان دانشمندان به عضویت در یک هماهنگی و نوآورانه تلاش برای پیشبرد دیجیتال تحول حکم بزرگ گفت:” C3.ai مدیر عامل شرکت تام Siebel.

با تمرکز بر COVID-19, Siebel گفت: دانشمندان می توانند با ارائه واقعی علوم و تحقیقات به تصمیم گیری بهتر. “بسیاری از تصمیم گیری های که ساخته شده اند در سراسر جهان در ما شده اند به خوبی در نظر گرفته شده اما اطلاع داده گفت:” Siebel که اضافه شده کمک مجموعه داده های پژوهش ها و الگوریتم های نرم افزار در دسترس خواهد بود ،

پروژه کارشناسی بر اساس شایستگی علمی قبل از دستاوردهای محقق با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین, داده ها, تجزیه و تحلیل و محاسبات ابری و روش های است که می تواند در مقیاس.

در اینجا نگاهی به برخی از پروژه های تحقیقاتی اهدا شد.

c3-covid-evictions.png
  • اخراج و نابرابری در پی COVID-19 (کارن Chapple, UCBerkeley)
  • بهبود انصاف & سهام در COVID-19 سیاست های کاربردی از یادگیری ماشین (Rayid غنی, دانشگاه کارنگی ملون)
  • مدلسازی تاثیر عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت در COVID-19 انتقال و مرگ و مير به درک سلامت بی عدالتی (آنا Hotton دانشگاه شیکاگو)
  • آوردن اجتماعی فاصله تا نور: جمعیت مدیریت با استفاده از هوش مصنوعی و طرح طبقه تعاملی (Stefana Parascho دانشگاه پرینستون)
  • مدلسازی و کنترل COVID-19 تبلیغ برای ارزیابی و بهینه سازی سیاست های مداخله (وینسنت ضعیف دانشگاه پرینستون)
c3-covid-reopen.png
  • نسبت به تجزیه و تحلیل مبتنی بر بالينی و سیاست پشتیبانی تصمیم گیری برای پاسخ به COVID-19 Pandemic (Dimitris Bertsimas MIT)
  • یادگیری ماشین بر اساس واکسن طراحی و HLA-بر اساس پیش بینی خطر برای عفونت های ویروسی (David Gifford, MIT)
  • یادگیری ماشین برای حمایت از اورژانس تریاژ ریوی سقوط در COVID-19 (Sendhil Mullainathan دانشگاه شیکاگو)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>