خرید لپ تاپ مک: چگونه به اجتناب از کلاهبرداری و پیدا کردن بهترین معاملات


zdnet-apple-future-led-keyboard.jpg
(تصویر: Frank Duenzl, فرانک Duenzl/dpa/Corbis)

من جالب نامه ای از یک خواننده که می خواست برای نجات برخی از پول خرید دو لپ تاپ مک خود را برای کالج سن دوقلوها:

من در حال حاضر برای خرید مدلهای macbook… من دوقلو هستند که در سال سوم از دانشگاه و از آن زمان به جای خود Asus Chromebooks (2011) و مدلهای macbook از مثل 2003… پس…کدام مدل ؟ که ‘سال’ از ساخت و ساز ؟ چه ایده آل تجارت برای مرمت مک عملکرد در ‘عاشق خرید دو’ قیمت گذاری?

متاسفانه خبرنگار نیست جزئیات چرا او می خواست به حرکت از Chromebooks به مدلهای macbook. او در سال 2011 Chromebook کمی طولانی در دندان وجود دارد اما برخی بسیار خوب 2020 Chromebooks به حال بسیار ارزان.

من خبرنگار همچنین مشخص نیست چرا به او علاقه مند بود در مدلهای macbook به جای ویندوز لپ تاپ. آن می تواند خود را از کودکان و نوجوانان ترجیح می دهند MacOS و یا آن را می تواند باشد که آنها می خواهند برخی از ویژگی ها و یا برنامه های کاربردی منحصر به فرد برای مک لپ تاپ. پس گرافیک و تولید برخی از مک نقاط قوت (و Chromebook نقاط ضعف) من قصد دارم به فرض که بچه ها نیاز به برخی از ویدئو و گرافیک قابلیت — و ماشین آلات است که می تواند اداره کند که بار.

خرید استفاده می شود

بیایید به تعقیب قطع: خرید و استفاده از چرخ دنده می تواند به شما پول را نجات دهد اما می تواند مخاطره آمیز به عنوان هک. که قطعا امر به eBay و Craigslist و Facebook بازار خرید. با eBay خرید شما به طور کلی نمی خواهد بود قادر به دیدن واحد (یا واحد) تا زمانی که آنها می رسند خود را درب. پتانسیل برای کلاهبرداری آشکار است.

کلاهبرداری بالقوه وجود دارد و همچنین برای Craigslist و Facebook, بازار اما از آنجا که شما به احتمال زیاد قادر به قرار دادن دست خود را بر روی دستگاه قبل از خرید شما ایستاده شانس. البته در این روز از همه گیر رفتن چهره به چهره با یک فروشنده حتی اگر شما هر دو نقاب حمل خود را در خطر است. علاوه بر این برای انجام یک خرید در این راه شما باید خیلی راحت با توانایی خود را به اعتبار محصول سال مدل و امکانات و فروشنده مایل به اجازه شما صرف زمان با ماشین.

به صورت کاملا صادقانه, من می خواهم برای جلوگیری از این کانال. خطر هزینه های زیادی (به خصوص برای MacBook Pros) و گرفتن آنچه شما نیاز دارید و یا انتظار بسیار بالا است.

آشنایی با مدل سال حساب دیفرانسیل و انتگرال

یکی از چالش های جالب در خرید مورد استفاده در مک بوک طرفدار ماشین آلات درک است که مدل سال شما در حال خرید. هنگام خرید یک ماشین استفاده می شود شما همیشه می خواهید بدانید که مدل آن در سال, اما به اندازه کافی عجیب, بسیاری از مک فروشندگان (اعم از تجاری و آنهایی که آنهایی که خصوصی) به نظر می رسد براق بیش از تولید سال به نفع مشخصات.

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین خرید یک 16GB MacBook Pro از 2015 و یکی از 2009.

که گفت:, شما نیاز به انجام یک مقدار مشخصی از سیستم عامل حساب دیفرانسیل و انتگرال. به گفته اپل نسخه جدیدی از MacOS (به نام کاتالینا) که در ماه سپتامبر با پشتیبانی از مک بوک جوانب مثبت و MacBook Airs رفتن به 2012 و مدلهای macbook رفتن به 2015. این به نظر می رسد همان مدل است که اجرا خواهد شد با MacOS موهاوی که زمان حمل و نقل نسخه از این سیستم عامل.

شما می توانید فرض کنیم که مدل های خاصی را رها کردن این سیستم عامل پشتیبانی از فهرست در هر سال. است که می گویند آنها نمی تواند قابل استفاده اما این به آن معنا است که ارتقاء ویژگی های خاص و ارتقاء امنیت در دسترس نخواهد بود.

برای مثال من خود یکی از 2011 که من نمی توانستم ارتقا زمانی که موهاوی آمد سال گذشته است. من سه سال 2012, ماشین آلات, که من می توانید ارتقاء در حال حاضر خواهد شد اما ضربه سیستم عامل منسوخ شدن در اواخر این سال که MacOS 11 Big Sur منتشر شده است. وجود دارد hacky راه هایی برای دور زدن اپل سیستم عامل محدودیت, اما آنها هنوز هم هک.

و پس از آن وجود دارد جدیدترین فیل در اتاق: حرکت اپل از اینتل پردازنده های x86 به بازو (یا آنچه که اپل خواستار “اپل سیلیکون”). اگر شما شده اند به دنبال همراه, مکینتاش در حال اجرا در پردازنده های اینتل در حال رفتن به از رده خارج در طول دو سال آینده و مکینتاش مبتنی بر اپل تراشه های خود را جایگزین آنها شود. قرار می دهد که یک محجور ساعت شمارش معکوس در هر Intel-based Mac.

که گفت:, اپل خواهد شد حمایت از اینتل مکینتاش برای مدت زمان طولانی اگر شما یک بچه در مدرسه آنها در حال رفتن به می خواهید به صبر کنید سال برای اپل به طور کامل تست کردن یک نام تجاری جدید معماری. دریافت اینتل مک در حال حاضر– اما دریافت آخرین و سریع ترین پردازنده و بیشترین مقدار حافظه شما می توانید استطاعت.

ببینید: کدام مک بخرم ؟ 10 نکته برای کمک به شما تصمیم می گیرید

من رسیده به OWC که به فروش می رساند refurbs و آن را به من گفت بسیاری از مردم در حال اجرا تا حدودی بزرگتر از نسخه های سیستم عامل. اما مراقب باشید. این فقط سیستم عامل که obsoletes. من تصادف کردم با کروم نه به روز رسانی در بیش از حد-دستگاه های قدیمی. حتی زمانی که با استفاده از مرورگرهای دیگر جیمیل کار نمی کند. ظاهرا جیمیل نیز چک نسخه سیستم عامل.

یکی از مشکلات Craigslist و eBay و Facebook فروشندگان این است که آنها اغلب نمی مشخص سال از دستگاه شما در حال خرید. من صحبت می کرد به فروشندگان مختلف است که ادعا کرد که آنها تا به حال هیچ ایده. اگر شما روبرو می شوند یک فروشنده که ادعا می کند بدون آگاهی از مدل بخواهید برای یک شماره سریال (آن را در دسترس در واحد و یا در مورد مک این گفت و گو در زیر منوی اپل) و بعد از اجرای این شماره از طریق اپل بررسی پوشش صفحه. آن را به طور کلی به شما مدل سال اطلاعات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از جزئیات دیگر.

اگر یک فروشنده نمی کند شما را به هر گونه اطلاعات قبل از شما دیدن دستگاه جلوگیری از آنها را.

چک لیست برای خرید یک ماشین استفاده می شود

بیایید می گویند شما تصمیم به چشم پوشی از من مشاوره و خرید یک ماشین از یک فروشنده محلی. شما در حال رفتن به می خواهید به انجام برخی از دست تست. در اینجا آنچه شما باید انجام دهید.

مرحله 0. ماسک کردن. و اضافی به ارمغان بیاورد ماسک برای فروشنده

به یاد داشته باشید, اول ایمنی. شما ممکن است سعی کنید به نگه داشتن اجتماعی دور اما چهره-به-چهره فروش است که تقریبا همیشه برای رسیدن به یک نقطه که در آن شما را به حرکت در داخل 6-پا اجتماعی فاصله سد. مطمئن شوید که شما و فروشنده خود را به طور کامل محافظت می شود.

مرحله 1. قبل از سفر جاده ای دریافت About This Mac عکس

به عنوان ذکر شده در بالا (و همانطور که شما باید بدانید اگر شما braving خرید مک محلی) در مورد مک این است که یک صفحه نمایش کوچک واقع در زیر منوی اپل. فروشنده نگاهی به عکس روی صفحه نمایش و متن آن را برای شما. که باید به شما مدل, شماره سریال, مقدار RAM سیستم عامل در حال حاضر در حال اجرا و نوع ذخیره سازی. اگر هر یک از این مشخصات زحمت شما حق در اینجا.

مرحله 2. ایجاد یک درایو USB قابل بوت

دانستن این مدل از دستگاه خود را با توجه با این کمک خواهد کرد گام. شما می خواهید به انتخاب یک USB 2.0, 3.0 یا USB C مبتنی بر درایو بسته به سن از دستگاه. به طور کلی جوانب مک بوک قبل از سال 2012 پشتیبانی از USB 2.0 از سال 2012 تا سال 2015 پشتیبانی از USB 3.0 و کسانی که پس از پشتیبانی رعد 3 و USB-C. توصیه من اینکه: آیا خرید یک مک نیست که پشتیبانی از USB 3.0 و یا بعد. آن را فقط بیش از حد آهسته است.

اگر امکان استفاده از یک درایو SSD خارجی. اگر شما یکی را نداشته باشند شما می توانید با استفاده از یک درایو انگشت شست و به دنبال این دستورالعمل ها را از اپل.

در اینجا توجه داشته باشید سریع: اگر شما یک مک در حال حاضر به این خارجی بوت درایو که خوب است. شما فقط باید کمتر پشتیبان آزمون شما می توانید اجرا کنید که با توجه به مک شما به دنبال در خرید.

مرحله 3. بسته خود را bootable USB drive, SD card, هدفون, یک سی دی و یک دی وی دی

شما می خواهید را به یک پایه کیت تست با شما را هنگامی که شما را به دیدن دستگاه شما با توجه به. برای اولین بار آوردن درایو های خارجی با یک پیش تنظیم شده نسخه MacOS. بعدی را مجموعه ای از هدفون (ترجیحا با یک جک هدفون به جای یک اتصال USB). این اجازه خواهد داد که شما را به آزمون صوتی خارجی. بسته یک کارت SD برای تست داخلی اسلات کارت حافظه SD در صورت وجود ، در نهایت اگر شما به دنبال در سال 2008 به 2012 MacBook Pro را یک CD و DVD با شما برای تست درایو داخلی.

مرحله 4. هنگامی که شما در رسیدن به دقت نگاه بیش از دستگاه

در اینجا که در آن شما در حال رفتن به انجام کامل بازرسی بدنی از این دستگاه قبل از بوت شدن آن است. شما می خواهید به توجه هر dents و خش و به خصوص هر گونه آسیب های واضح. نگاهی به هر یک از این پورت برای دیدن اگر هر یک از هم ترازی و یا خرد شده. بررسی صفحه نمایش به صورت خراش یا آسیب. برخی از جوانب مک بوک باید قابل رویت پیچ. بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه آنها در جای خود و نه محروم و یا از دست رفته است. اگر دستگاه به نظر می رسد بیش از حد مورد ضرب و شتم شما ممکن است بخواهید به آن منتقل می کند. گفت: برخی از خراشیده تا مکینتاش هنوز هم کار می کنند و خش به خوبی می تواند به شما صرفه جویی در برخی از دیگران.

مرحله 5. بررسی آداپتور برق و بوت وحش

اطمینان حاصل کنید که آداپتور برق وصل شده و بوت دستگاه. این زمان خوبی برای بررسی کابل برق. مطمئن شوید که آن را به شدت پیچ خوردگی خم و یا ترک خورده. آداپتورهای برق در دسترس هستند در جای دیگر برای خرید, اما آنها ارزان است. اگر دستگاه در قدرت خارجی اما این آداپتور به نظر می رسد پیش فرض برای تخفیف بخواهید.

شما باید قادر به بوت شدن به دستگاه از طریق به دسکتاپ. اگر دستگاه بوت نمی, و شما لازم نیست که یک خارجی راه اندازی دیسک راه دور در حال حاضر.

اگر شما یک خارجی راه اندازی دیسک شروع به فکر کردن در مورد چقدر شما می خواهید فروشنده به تخفیف دستگاه. سپس ضمیمه درایو خارجی خود را به مک پایین نگه داشتن کلید اختیار (و در حفظ و نگه داشتن در آن) تا زمانی که شما Startup Manager را انتخاب کنید درایو خود را و ببینید اگر دستگاه را بوت با استفاده از درایو خود را.

اگر شما نمی توانید بوت دستگاه با استفاده از هر دو رویکرد راه دور. این معامله یک مجسمه است.

مرحله 6. بررسی شبکه و نمایش

ساده ترین راه برای مطمئن شوید که شبکه در حال اجرا است که برای رفتن به یوتیوب. نگران نباشید در مورد در حال اجرا Chrome اینجا. فقط راه اندازی صفری به مطمئن شوید که شما می توانید به YouTube. اگر فروشنده می گوید هیچ موجود اتصال به شبکه (و یا اگر شما در یک مکان عمومی) سعی کنید راه اندازی Wi-Fi. اگر شما نمی توانید تست شبکه دوره و سپس راه رفتن دور.

اگر شما می توانید تست شبکه به این ویدئو در یوتیوب. مقیاس آن را به روی صفحه نمایش کامل اجرا و به دنبال گیر پیکسل یا نقطه بر روی صفحه نمایش. این آزمون اجرا می شود از طریق یک دسته از رنگ های اولیه و باید کمک به شما بگویم اگر تغییر رنگ و یا گم شده و یا گیر پیکسل. اگر شما صفحه نمایش, مشکلات راه رفتن به دور از معامله.

مرحله 7. بررسی صفحه کلید (به خصوص در اواخر-مدل MacBook Pros)

من می خواهم با استفاده از صفحه کلید و نمایشگر, اما شما همچنین می توانید یادداشت و یا TextEdit. نوع مقدار زیادی از متن را بررسی کلاه, کلاه, قفل, کلید های تابع و تکرار کلید. مطمئن شوید که کلید است که برای جلوگیری از تکرار تکرار. همچنین بررسی لای شیار به مطمئن شوید که آن آهنگ های خود را با انگشتان دست به عنوان انتظار می رود.

گام 8. بررسی درایو پورت ها و دوربین

اگر یک درایو نوری خود را تست دیسک قرار دادن آن برای دیدن اگر آن را بازی می کند. موجود در کارت SD خود را به دیدن اگر دستگاه آن را می خواند. تست درایو خارجی خود را در هر یک از پورت USB. سعی کنید گوشی خود را به مطمئن شوید که آن کار می کند. آتش FaceTime یا غرفه عکس به مطمئن شوید که مک بوک دوربین کار می کند.

گام 9. بررسی وضعیت درایو

آن استفاده می شود که شما می توانید بررسی S. M. A. R. T. وضعیت دیسک های سخت است. با جدید اپل APFS و Ssd های S. M. A. R. T. تقریبا منسوخ شده است. من ترجیح می دهم به استفاده از Disk Utility برای اجرای کمک های اولیه بر روی یک درایو برای دیدن اگر هر گونه خطا نشان می دهد. اشتباهات در رانندگی می تواند ناشی از یک بد رانندگی (که قابل تعویض است) و یا بد رانندگی تراشه های کنترل کننده (که نیست). من می خواهم توصیه می شود پیاده روی به دور از هر دستگاه است که نتواند کمک های اولیه اسکن. اگر فروشنده نمی خواهند شما را به اجرای یک اسکن اجرا میشه.

مرحله 10. بررسی وضعیت سلامت باتری

اپل جزئیات یک سری از مراحل ساده برای ساخت مطمئن شوید که باتری هنوز زندگی در آن است. این شامل یک نگاهی به مک درک از وضعیت باتری و چرخه آن حساب کند. توجه به حداکثر تعداد چرخه های ذکر شده برای هر مدل در این صفحه و پس از آن چرخه شمارش شما را پیدا بر روی دستگاه شما با توجه به. اگر آنها بیش از حد نزدیک نمی خرید دستگاه. شما نیاز به یک هزینه تعویض باتری زودتر و نه بعد.

گام 11. اجرای اپل تشخیص و یا اپل تست سخت افزار

بسته به اینکه آیا دستگاه شما به دنبال در شما باید در نظر بگیرید در حال اجرا در اپل تست سخت افزار و یا اپل تشخیص است. من نوشت: یک مقاله در مورد چگونه به انجام این کار در اینجا.

گام 12. مطمئن شوید که شما یک ورود اداری و نرم افزار رمز عبور غیر فعال است

اگر شما از آن ساخته شده این حد شما احتمالا با توجه به خرید ماشین. مطمئن شوید که شما یک ورود اداری به دستگاه. شما می توانید این کار را با بستن بوت بازگشت تا ورود با آنچه شما فکر می کنم اداری خود را حساب و به دنبال در کاربران و گروه ها در تنظیمات سیستم را به اطمینان حاصل کنید که حساب شما وارد می گوید “Admin.”

در نهایت مطمئن شوید که هیچ نرم افزار رمز عبور. اپل جزئیات نحوه روشن و خاموش کردن یک سیستم عامل رمز عبور, و در اینجا یک راهنمای کوتاه برای چه کاری انجام دهید اگر شما نمی توانید غیر فعال کردن رمز عبور. اگر شما نمی تواند خاموش کردن پسورد سیستم عامل قبل از اینکه شما خرید این ماشین نمی خرید دستگاه.

من هنوز هم نمی توصیه خرید یک مک از یک فروشنده محلی نیست که افتخار می گرداند. اما اگر شما باید به لیست بالا باید به شما کمک کند موفق را خرید.

تجاری فروشندگان خواهد شد که افتخار می گرداند

توصیه من این است که تنها به خرید یک ماشین استفاده می شود از یک تجاری فروشنده که شما می دانید خواهد افتخار می گرداند. این خدمات عبارتند از آمازون تمدید برنامه OWC و اپل خبره مرمت ماشین آلات. هنگامی که شما ماشین خود را شما باید هفت تا 30 روز به طور کامل آن را تست. مطمئن شوید که شما می دانید دوره بازگشت. هنگامی که شما دستگاه خود را (و یا ماشین آلات) بار آنها را به طور کامل و تست آنها را با دقت.

وقتی که می آید به آمازون شما می توانید یک جستجو برای استفاده جوانب مک بوک با مدل سال, اما این شرکت نیست و لیست آنها را که در راه است. به جای آن لیست شماره مدل از مک که باعث می شود آن را سخت تر به دانستن آنچه که شما به دنبال در.

اگر شما قصد خرید لپ تاپ مک می باشد که به نشانه این صفحات:

این صفحات اپل. آنها لیست هر دو مدل اعداد و پشتیبانی از نسخه های سیستم عامل.

لپ تاپ

  • بهترین ارزان ویندوز 10 لپ تاپ برای 350 دلار یا کمتر در سال 2020: ASUS, Dell, Lenovo, و بیشتر
  • بهترین لپ تاپ با طولانی ترین عمر باتری در سال 2020: Dell, Asus, Acer,, HP, Lenovo, و بیشتر
  • بهترین لپ تاپ Chromebook در سال 2020: گوگل, Dell, Asus, Lenovo, و بیشتر
  • چگونه از راه دور کار مجبور است ما را به فراتر از سنتی PC به تمشک Pis, لینوکس, لپ تاپ Chromebook و بیشتر
  • نحوه انتخاب حق PC: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چیدن کامپیوتر مناسب برای کار
  • بهترین لپ تاپ از 2020 (CNET)
  • بهترین کسب و کار لپ تاپ از 2010s (TechRepublic)

آنچه به خرید

بسته به بودجه خود را, من می خواهم توصیه 2014 یا 2015 MacBook Pro یا-اگر شما بودجه یک سال 2019 یا 2020 ماشین با اپل تجدید صفحه کلید طراحی شده است. جلوگیری از 2016 تا 2018 ماشین آلات که در حال بدنام صفحه کلید قابلیت اطمینان مشکلات و شما نمی خواهد که خیلی صرفه جویی در خرید. 2016 و بعد از آن جوانب مک بوک نیز از دست داده و تمام پورت ها به جز صاعقه 3. 2015 و قبل از آن جوانب مک بوک ها بسیار متنوع تر وقتی که می آید به پورت (بدون دانگل).

MacBook Airs خوب هستند ماشین آلات, اما آنها تمایل به کمی underpowered. تا 2019 آنها مسن تر-سبک صفحه نمایش. من همچنین می خواهم به دور ماندن از پایه مدلهای macbook چرا که آنها دچار کم خونی کردن دروازه.

در اینجا راهنمای من برای ساخت تجارت تصمیم گیری در خرید های جدید. TL;DR نسخه است من توصیه می گرفتن یک لپتاپ MacBook Pro با حداقل 16GB RAM حداقل یک i5 (دریافت i7 اگر شما قصد دارید برای انجام بسیاری ویرایش ویدئو) و یک SSD حداقل 256GB (اما شما می توانید لنگی همراه در 128GB).

یک نمونه جستجو

ماه گذشته من برای جستجو استفاده می شود MacBook Pro مدل. هدف من این بود که 13 اینچ 2015 i7 لپتاپ MacBook Pro با 16GB RAM. در اینجا چیزی است که من پیدا کردم:

در Craigslist در منطقه من متوجه شدم سه لپ تاپ مک برای فروش. آنها شامل یک “آی پد مینی و مکبوک پرو” برای $700 با هیچ نشانه ای از هر دو مدل سال و یا پیکربندی یک مدل ذکر شده به عنوان 2013 MacBook Pro (همچنین با هیچ پیکربندی اطلاعات) برای $400 و 2011 مک بوک ایر با پردازنده core i7 processor 256GB SSD اما تنها 4GB RAM برای $247.

آخرین ماشین بد نیست به جز آن که در حال حاضر در حداکثر حافظه 4GB. با امروز حجم کار شما می شود به مقدار انجام می شود با چنین محدود حافظه است.

در Facebook در منطقه من یک مک بوک ایر 2012 برای 400 $با هیچ پیکربندی اطلاعات است. من نیز در بر داشت $300 2012 15-inch i7 MacBook Pro, اما آن را نیز تا به حال تنها 4GB RAM. پوشش کمی ضرب و شتم, اما خبر خوب این است که برای حدود $50 به 75 $در آن امکان پذیر خواهد بود به ارتقاء این واحد برای ذخیره سازی 16GB. یکی دیگر از 50 دلار یا بیشتر خواهد ارتقا هارد دیسک به SSD. بنابراین اگر شما ماجراجو هستید و مایل به گرفتن شانس شما ممکن است نسبتا خوب دستگاه (پس از به روز رسانی) برای حدود $400 به $450. که بد نیست.

در آمازون که من پیدا کردم دو اشباع 2015 13-inch MacBook Pros برای $2,049 هر. اینها بخشی از آمازون تمدید برنامه بنابراین بازده یک علامت سوال بزرگ.

در OWC من در بر داشت 2015 13-inch i5 لپتاپ MacBook Pro شامل 8GB RAM و 128GB SSD برای $739. این شرکت ارائه می دهد یک $60 SSD ارتقا که دستگاه را به 256GB. من توصیه می که. در حالی که بسیاری از مردمی می تواند در 8GB, 2015 MacBook Pro دارای رم, لحیم بر روی مادربرد بنابراین ارتقاء امکان پذیر نیست.

اپل refurb صفحه هیچ ندارد 13-inch MacBook Pro مدل های زودتر از 2017. آنها تا به حال یک 8GB RAM, 128GB SSD i5 واحد برای $1,019. که شصت دلار کمتر از OWC واحد از دو سال پیش اما با بیشتر مشکل ساز صفحه کلید و پورت کمتر. اگر من می خواستم 16GB RAM, من می خواهم که تا به حال به یک 2018 واحد با یک فلش درایو 1TB برای $2,249.

حالا بیایید مقایسه این استفاده می شود/مرمت مدل های جدید سال 2020 خرید. یک 2019 i5 13-inch MacBook Pro با 256GB و 8GB RAM $1,299. ایده آل تر و طولانی مدت پیکربندی با 16GB RAM طول می کشد تا ماشین تا $1,499.

استفاده می شود ارزش آن را دارد ؟

تاپیک های زیادی در مورد برخی از مک بوک پرو مدل های بیشتر به طور خاص به طیف گسترده ای از پورت های ساخته شده به ماشین آلات. به عنوان شما را به سال 2016 از طریق 2018 شما محدود به چند صاعقه 3 پورت و یک صفحه کلید برای بدنام مشکلات آن است. از 2019 در بسته در این مدل از صفحه کلید مشکلات حل و فصل شده است.

برای یک حرفه ای مثل من استفاده می شود این است که احتمالا ارزش آن نیست. ما به عنوان دیده می شود وجود دارد در حدود سه صد دلار صرفه جویی در خرید و استفاده از یک فروشنده معتبر اما انتخاب خود را از تنظیمات کمتر از شما می خواهم که اگر شما خرید مستقیم از اپل.

اما من اصلا دید از بالا, کالج. هنگامی که مواجه با این نوع از هزینه توانایی ذخیره سه صد دلار — دو بار — اضافه می کند تا به سرعت. آن را قطعا به نظر می رسد ارزش معاملاتی چند سال از سیستم عامل upgradability پایین خط (احتمالا پس از دوقلوها هستند که در خارج از مدرسه و خرید کامپیوتر خود را) برای هزینه در حال حاضر.

2012 ماشین من در بر داشت در Facebook نیز جذاب است. اگر شما مایل به صرف زمان تست و به روز رسانی چیزی, پیر, آن را ممکن است برای صرفه جویی در مقدار زیادی و هنوز هم یک ماشین خوب. در آن روز (قبل از butterfly keyboard) اپل به طور کلی لپ تاپ ساخته شده است که به طول انجامید تا زمانی که یک مخزن.

خط پایین مثل همیشه به دانستن نیازهای منحصر به فرد خود. طولانی ترین ممکن ارتقاء زندگی مهم تر از صرفه جویی در چند دلار هستش ؟ است که با داشتن یک مجتمع photo card reader و برخی از پورت USB 3.0 مهم تر از یک دسته از پورت رعد? صرفه جویی 600 دلار ارزش ممکن است برخی از زحمتی پایین خط ؟

من واقعا نمی تواند پاسخ هر یک از این سوالات چون من نمی دوقلوها در کالج. من نمی توانم تصور آنچه در آن طول می کشد به تعادل استرس و غرور و افتخار از این وضعیت است. همه من می توانید انجام دهید این است که آرزوی من خبرنگار (و هر کس دیگری در موقعیت خود) بهترین شانس.

توجه: این مقاله به روز شده است برای سال 2020 است.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>