برزیل تعلیق شناسایی بیومتریک در انتخابات به منظور کاهش Covid-19 خطر

برزیلی مقامات تصمیم به تعلیق نیاز برای شناسایی بیومتریک در این سال انتخابات شهرداری برای کاهش خطر Covid-19 آلودگی.

این تصمیم اعلام شد رئیس برتر انتخاباتی دادگاه (تسه) لوئیس روبرتو باروسو پس از دیدار با متخصصان از عمده برزیل بيمارستان و محلی پایه و متمرکز در پژوهش های پزشکی.

ممنوعیت استفاده از شناسایی اثر انگشت در سال 2020 انتخابات بخشی از طرفدار بونو کار مشاوره که بیمارستان Sírio Libanês و آلبرت انیشتین و Fundação Fiocruz در حال انجام تحت همکاری با برزیل انتخاباتی مقامات. کارشناسان در حال کار بر روی یک پروتکل برای کاهش Covid-19 خطر در این انتخابات را به محل در ماه نوامبر. رای دادن اجباری است در برزیل.

متخصصان به این نتیجه رسیدند که این مایع از خوانندگان اثر انگشت پس از هر بار استفاده خواهد بود و نه قابل دوام. کارشناسان نیز در نظر گرفته شده که روند شناسایی بیومتریک گاهی اوقات ممکن است بیش از سنتی امضا بنابراین خطر بالقوه از جمعیت بود عامل دیگری که در نظر گرفته شد در تصمیم گیری.

بورس اوراق بهادار تهران بوده است جمع آوری داده های بیومتریک از شهروندان از سال 2008 به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از رای گیری تقلب شده است. بعد هدف تکامل یافته نسبت به ایجاد یک شهروند پایگاه داده ها و یکپارچه کارت شناسایی می شود و در نهایت جمع آوری اطلاعات از قبیل مالیات راننده و رأي گيري. بورس اوراق بهادار تهران مسئول پیشرو تک پایگاه داده های بیومتریک تلاش.

اطلاعات از بیش از 119 میلیون برزیلی شده است جمع آوری شده تا کنون و مقامات برنامه با داشتن اثر انگشت از 150 میلیون نفر از شهروندان توسط 2022.

برزیل معرفی شده رای گیری الکترونیکی در سال 1996 به عنوان وسیله ای برای اطمینان از محرمانه بودن و صحت روند انتخابات و همچنین سرعت. رای گیری تجهیزات و سیستم در حال حاضر در محل می تواند به ارائه نتایج در عرض چند دقیقه عرض بسته شدن برگه های رای.

اما e-رای گیری تنظیم شده است در مرکز جنجال بر مقیاس بزرگ نرم افزار ها و تقلب های غیر فنی دستکاری برای سال. مقامات محلی باید به طور مداوم تصریح کرد: این سیستم امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de