برزیل تصویب زمان واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک به ارائه Covid-19 داده

دولت برزیل راه اندازی کرده است یک پورتال جدید طراحی شده توسط داده های زمان واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک به گزارش تحول تصویر در Covid-19 شیوع پس از جنجال بر حرکت به سرکوب انتشار این اطلاعات در چه زمان جهانی کانون این بیماری همه گیر.

در اوایل این هفته اطلاعات مربوط به این بیماری همه گیر کرده بود بدون اخطار حذف شده از وزارت بهداشت سایت و دولت اعلام کرد که این امر توقف انتشار شماره های تاریخی در تجمعی مرگ و میر و تعدادی از عفونت. این تصمیم موجب خشم آن را به عنوان دیده می شود به عنوان یک تلاش برای سرپوش گذاشتن بر وخیم تر شدن بحران بهداشتی در کشور است.

برزیل دیوان عالی کشور پس از آن دستور داد که فدرال دولت به از سرگیری انتشار کامل آمار این بیماری همه گیر در روز سه شنبه. اما دولت پیش از تصمیم به توقف انتشار اطلاعات کلیدی در شیوع باعث شد رسانه ها سازمان ها و دانشگاه ها برای پیدا کردن راه های جایگزین برای جمع آوری داده ها از مقامات بهداشت عمومی در جهت ارائه آمار به یک حرکت بود که مورد استقبال سازمان بهداشت جهانی است.

در حال حاضر وجود دارد دو وب سایت رسمی آن در سراسر کشور شماره در Covid-19 را می توان یافت که یکی از آنها راه اندازی شده است دیروز (12). جدید پلت فرم برجسته تعدادی از بیمارانی که بهبود یافته اند و این موارد در حال نظارت. در زیر آن لیست اطلاعات کلی در تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر.

newportal.jpg

جدید وزارت بهداشت, پورتال بر اساس ترجمه شده از انگلیسی حس با داده ها در Covid-19 در برزیل

بر اساس تجزیه و تحلیل داده های ابزار ترجمه شده از انگلیسی حس جدید وب سایت ارائه می دهد یک فیلتر چند جمله مرگ و میر در رابطه با تعدادی از ساکنان. تاکید بیشتر است با توجه به موارد توسط شهرداری به جای سراسری عکس با نمودار بر اساس روزانه اطلاعیه ها.

برزیل موقت بهداشت وزیر ادواردو Pazuello گفت: قبلا در این هفته است که این پلت فرم جدید را افزایش می دهد شفافیت و فراهم می کند پشتیبانی بهتر برای تصمیم گیری توسط مقامات بهداشت محلی. دلیل این است که پلت فرم جدید Pazuello گفت: به روز شده در زمان واقعی به عنوان داده های مرگ و میر در دسترس می شود برای مدیران عمومی شبکه بهداشت و درمان به جای قبلی راه اندازی که متکی بر گزارش روزانه ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی در یک زمان خاص.

این پلت فرم جدید را ندارد و گزینه ای برای دانلود جداول آمار به عنوان مورد در وب سایت است که در حال حاضر در دسترس است. معلوم نیست که آیا دولت قصد تنها نگه داشتن وب سایت جدید و در صورتی که گزینه ای برای دانلود داده ها معرفی خواهد شد.

prevportal.jpg

قبلا در دسترس پورتال با Covid-19 داده ها را قادر می سازد که کاربران را به دانلود اطلاعات

سوال توسط ZDNet که آیا قصد این است که به تمرکز اطلاعات در Covid-19 شیوع در یک وب سایت تنها با گزینه ای را برای کاربران به دانلود داده های وزارت بهداشت تا به حال نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در زمان نوشتن.

Coronavirus به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>