براوو ACCC: Telstra آغاز می شود, شلاق NBN overprovisioning به 15% افزایش سرعت


telstra-nbn-50mbps-overprovisioning.jpg

چه به اصطلاح 50Mbps طرح در حال حاضر ارائه می شود.

تصویر: Telstra

هر کسی که با عبور دانش چگونه شبکه لایه های کار همراه با مقدار بسیار کمی از تجربه چگونه capitialism و بازاریابی در عمل می بینیم که NBN overprovisioning خواهد منجر به یک جهنم از بسیاری از چرخش از استرالیا telcos.

در سال گذشته استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) تصمیم NBN مورد نیاز برای ارائه اضافی لایه 2 ظرفیت به طوری که آزمون ACCC اجرا می شود در لایه 7 خواهد مطابقت با سرعت ادعا شده توسط telcos.

این درست است سیب و پرتقال در مقایسه اما ACCC قبلا گفته ZDNet آن است که با تصمیم گیری آن است.

نتیجه نهایی این بود NBN تصمیم به overprovision برنامه های خود را با 15% به جز برنامه های که در آن این نیست که در حال حاضر آن gigabit گزینه های.

بنابراین استرالیا overprovisioning از NBN چون ACCC فکر می کند TCP/IP headers در راه از نتایج آن آزمون ها و اکثر برنامه های انجام, اما نه همه. به یاد داشته باشید این است که همه به معنای آسان برای مصرف کنندگان به درک.

به عنوان overprovisioning به نظر می رسد در NBN این چرخش از telcos را لگد. Telstra شد ترویج overprovisioning به عنوان یک 15% افزایش سرعت.

“ما می خواهیم به مشتریان ما بهترین NBN تجربه ممکن است به طوری که ما در حال نورد از تغییراتی که NBN شرکت در دسترس ساخته شده است برای کمک به مشتریان بیشتر دریافت سرعت های سریعتر” Telstra روز چهارشنبه گفت:.

“هنگامی که داده ها انجام شده است در سراسر اینترنت پهنای باند مورد استفاده برای حمل است که اطلاعات به مقصد مورد نظر (شناخته شده به عنوان “سربار’) که باعث کاهش سرعت در دسترس شما است.

“به عنوان بخشی از تغییرات به راه NBN شرکت مدیریت سرعت بیش از آن در شبکه پهنای باند بیشتر (یا سرعت) در دسترس ساخته شده برای جبران این هزینه اجازه می دهد خدمات به اجرا تا 15 درصد سریعتر (به استثنای ثابت و بی سیم).”

احتمالا فروش به مصرف کنندگان در این ایده از یک افزایش سرعت به جای یک شبکه گسترده ای که دستگیره NBN تا به حال به نوبه خود در دستور ACCC است آسان تر به فروش برساند.

و telcos خواهد شد به احتمال بسیار زیاد دور با آن. در واقع مصرف کنندگان در حال رفتن به آغوش این “افزایش سرعت”.

با صرفه رزمندگان در OzBargain برداشت جدید تأمین در هفته گذشته, و آن را قطعا بازیگران در نور منفی.

“رایگان افزایش سرعت برای NBN خط ثابت مشتریان” گفت: یک مطلب را از یک کاربر به نام tightarse.

“از ابتدا, لطفا توجه داشته باشید این کار ممکن است برای همه است اما قطعا برای من کار می کرد و چند نفر دیگر من برای تست … هنوز مطمئن شوید که چه ‘15% overprovisioning” در واقع به معنی.”

دور از من, به انتقاد مردم هیجان زده در مورد یک سریع تر به اینترنت, پهنای باند, پهنای باند, بعد از همه.

با تشکر از ACCC, 50Mbps لایه 2 طرح در استرالیا می تواند تا 55Mbps روی خط ثابت رد پای. اما آن را قطعا فراتر رفتن از جایی در اطراف 47Mbps ثابت بی سیم, اگر شما خوش شانس هستند و در ماهواره, شما می توانید دریافت کنید که با سرعت در همه.

نفس در سادگی است. چقدر خوب است که ساخت همه چیز آسان تر به درک ؟

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>