'Booyaaa': پلیس فدرال استرالیا با استفاده از Clearview AI دقیق

در اوایل سال جاری, Australian Federal Police (AFP) بستری با استفاده از تشخیص چهره, ابزار, با وجود نداشتن یک چا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

در اوایل سال جاری, Australian Federal Police (AFP) بستری با استفاده از تشخیص چهره, ابزار, با وجود نداشتن یک چارچوب قانونی مناسب در محل برای کمک به مقابله با بهرهکشی از کودکان.

این ابزار Clearview AI یک بحث مستقر در نیویورک راه اندازی است که خراشیده شده است شبکه های رسانه های اجتماعی برای مردم است, عکس ها و ایجاد یکی از بزرگترین تشخیص صورت پایگاه داده در جهان است. آن را فراهم می کند نرم افزار تشخیص چهره به بازار عرضه شده در درجه اول در اجرای قانون است.

به خبرگزاری فرانسه گفت: در حالی که قبلا آن را اتخاذ تشخیص صورت پلت فرم Clearview AI به عنوان یک شرکت محصول و نه تا به حال وارد شده به هر رسمی تهیه مقدمات با شرکت آن را با استفاده از یک نسخه آزمایشی است.

اسناد منتشر شده توسط AFP تحت قانون آزادی اطلاعات 1982 تایید کرد که خبرگزاری فرانسه به رهبری مرکز استرالیا برای مقابله با بهرهکشی از کودکان (ACCCE) ثبت نام برای یک محاکمه آزاد از Clearview AI صورت ابزار تشخیص و انجام یک خلبان این سیستم از 2 نوامبر 2019 تا 22 ژانویه سال 2020 است.

این ACCCE را پنهان آنلاین نامزدی (کو) تیم و حمایت از کودکان تریاژ واحد (CPTU) استفاده Clearview به تلاش برای پیدا کردن یک مجرم با هیچ نتیجه ای. به خبرگزاری فرانسه گفت که کارکنان با استفاده از تشخیص چهره ابزار برای بررسی دقت و اثربخشی آن, الگوریتم, اما.

"Clearview است مانند جستجوی گوگل برای مواجه است. فقط آپلود یک عکس به نرم افزار و فورا دریافت نتایج از لیوان عکس های رسانه های اجتماعی و دیگر در دسترس عموم منابع" یک ایمیل برای یک خبرگزاری فرانسه عضو هیات از "تیم Clearview" می گوید.

ایمیل دیگری را تشویق می کند تا کاربر را به "جستجوی یک مقدار زیادی" به حساب نامحدود جستجو. تیم Clearview کاربر می گوید نه به توقف در یک جستجو و نه به "ببینید اگر شما می توانید رسیدن به 100 جستجوهای" به عنوان "این یک بازی اعداد".

ایمیل همچنان به کاربر بگویید به مراجعه همکاران خود را به عنوان "بیشتر افرادی که در جستجوی موفقیت های بیشتر".

این رویکرد از Clearview آینه استفاده می شود که در ویکتوریا, پلیس

Clearview AI بنیانگذار استرالیایی کارآفرین Hoan تن-که هم رسیده به طور مستقیم به یکی از خبرگزاری فرانسه از کارکنان که در پاسخ گفت: "ما فقط شروع به استفاده از آن و تا کنون از آن شده است با ارزش".

به خبرگزاری فرانسه گفت که قبلا آن دادگاه دیدم نه دعوت نامه ارسال شده از Clearview AI به AFP افسران به ثبت نام برای یک محاکمه آزاد هفت افسران فعال شدن آزمایشی و انجام جستجو.

اسناد و مدارک نشان می دهد AFP افسر گفتن همکاران که آنها زد کسی mugshot از طریق Clearview سیستم و "یک ضربه از خود Instagram account".

پاسخ شامل "کار خوب" و "Booyaaa! آن را عشق!".

بیشتر ایمیل مبادلات بین AFP کارکنان نشان می دهد که یکی از کارکنان آگاه بود این ابزار به طور بالقوه مورد تایید نیست برای استفاده از. در پاسخ یکی از کارکنان گفت: او در حال اجرا برنامه خود تلفن شخصی در حالی که یکی دیگر پرسید: اگر هر گونه نگرانی مطرح شده بود توسط تیم مسئول infosec.

با Clearview هوش مصنوعی در فوریه درد و رنج یک نقض داده ها که در معرض آن لیست مشتریان شماره حساب هر مشتری و تعداد جستجوها آن دسته از مشتریان ساخته شده اند خبرگزاری فرانسه ارسال یک ایمیل به درخواست کسانی که در دریافت این یادداشت خود را تغییر دهید AFPNET رمز عبور بلافاصله.

پس از گزارش های رسانه ای پدید آمده است که خبرگزاری فرانسه با استفاده از این نرم افزار, یک عضو هیات پیشنهاد کرد که آنها بس با استفاده از آن "پس هر کس که بالا بردن این موضوع از تصویب".

هفته گذشته انگلستان کمیساریای اطلاعات اتاق و دفتر استرالیا کمیساریای اطلاعات (OAIC) اعلام کرد آنها خواهد بود teaming تا برای انجام یک مشترک رسیدگی به Clearview AI.

قبل از این OAIC در مارس پرسش و پاسخ شرکت و صدور اطلاعیه به تولید در بخش 44 استرالیا حریم خصوصی عمل می کنند. این OAIC نیز رسیده به خبرگزاری فرانسه در ماه مه درخواست آژانس آنچه در آن با استفاده از پلت فرم و کارگردانی AFP به توقف استفاده از محصول.

پس از Clearview بان, کارکنان, ایمیل بین کسانی که مشغول به کار در این سازمان قربانی شناسایی تیم نشان می دهد که نداشتن دسترسی به این ابزار باعث می شود "همه چیز دشوار است".

مربوط به پوشش

Victoria Police ایمیل آشکار Clearview AI خطرناک بازاریابی مستقیم

چرا زحمت با کثیف رسمی مصوبات خسته کننده قانونی و حریم خصوصی ارزیابی و یا حتی اخلاق زمانی که پلیس با استفاده از تشخیص چهره? احساس رایگان به اجرا وحشی با جستجوی شما' می گوید: Clearview.

AFP استفاده Clearview هوش مصنوعی نرم افزار تشخیص چهره برای مقابله با استثمار کودکان

هفت افسران را به انجام جستجو در Clearview هوش مصنوعی شناسایی چهره پلت فرم.

ACLU شکایت Clearview AI ادعا شرکت فن آوری عبور از مرزهای اخلاقی

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا متهم کرده است Clearview AI بیومتریک پلت فرم ایجاد یک سناریو کابوس است که بسیاری از آنها بلند می ترسید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب