سیاه و سفید پادشاه است آلبوم انتشار اولیه اطلاعات بیشتر: چگونه به تماشا و گوش دادن به بیانسه آلبوم جدید در حال حاضر – CNET


gettyimages-1161993471

جریان سیاه و سفید پادشاه است شروع ژوئیه 31 در دیزنی به علاوه.

گرت Cattermole/GettyImages

مشترکین دیزنی به علاوه در حال حاضر برای لذت بردن از منحصر به فرد جدید درمان: سیاه و سفید پادشاه, Beyoncé آخرین آلبوم تصویری که در دسترس بر روی پلت فرم برای پخش در روز جمعه. این فیلم در حال انجام است و تا کنون در گوجه فرنگی با 100 درصد Tomatometer نمره که نشان دهنده منتقدان بررسی و 96 درصد مخاطبان نمره.

ملکه Bey شده است معاشقه با ویژوال آلبوم متوسط پس از سال 2016 زمانی که او کاهش یافته است لیموناد به عنوان یک نیمه شب انتشار. او کارگردانی اجرایی تولید و نوشت: این پروژه که میدارد که در آن او آلبوم The Lion King: هدیه ای به سمت چپ خاموش در تجلیل سیاه تعالی و فرهنگ است.

در یک Instagram, پست, Beyoncé توضیح داد که هدف از سیاه و سفید پادشاه است.

“با این آلبوم تصویری, من می خواستم به ارائه عناصر از تاریخ سیاه و سفید, سنت, با یک پیچ و تاب و مدرن و یک پیام جهانی و آنچه در آن واقعا به معنی خود را برای پیدا کردن هویت خود و ساخت یک میراث,” او نوشت.

سیاه و سفید پادشاه به پیروی از داستان سیاه و سفید, خانواده ها در طول زمان و می گوید “یک داستان در مورد یک پادشاه جوان را متعالی سفر از طریق خیانت و عشق و هویت خود” دیزنی شرح داده شده در آزادی مطبوعات. پادشاه جوان را به عزیزان کمک راهنمای او را به اصلاح خانه خود و تاج و تخت.

این فیلم موجب اختلاف در میان اعضای آفریقایی جامعه بیش از تجسم خود را از فرهنگ آفریقایی. در سیاه و سفید پادشاه تریلر (تعبیه شده در زیر) شخصیت ها دیده می شود پوشیدن پوست حیوانات و رنگ چهره.

در اینجا چگونه شما می توانید سیاه و سفید پادشاه است در حال حاضر آن است که زندگی در دیزنی به علاوه.

آیا من می توانم دیده بان سیاه و سفید پادشاه در دیزنی به صورت رایگان?

به سازمان دیده بان سیاه و سفید پادشاه است, شما باید به یکی از دیزنی به علاوه اشتراک در زیر. توجه داشته باشید که شما می توانید در هر زمان لغو.

در حالی که دیزنی به علاوه دیگر است از یک محاکمه رایگان گزینه برخی از Verizon و ما مشترکین تلفن همراه ممکن است واجد شرایط برای یک رایگان دیزنی به علاوه حساب به عنوان بخشی از بی سیم خود را و یا خدمات اینترنت.

برای هر کس دیگری وجود دارد سه راه برای به اشتراک:

اگر شما نمی بینید سیاه و سفید پادشاه است برجسته در بالای دیزنی به علاوه شما می توانید جستجو را با انتخاب آیکون ذرهبین و تایپ این فیلم نام.

Disney Plus

سازمان دیده بان سیاه و سفید پادشاه در تلویزیون های هوشمند خود را و یا تلفن.

سارا تو/CNET

من می توانید دانلود سیاه و سفید پادشاه به تماشای آفلاین ؟

دیزنی به علاوه اجازه می دهد تا به شما دانلود تمام خود را نشان می دهد و فیلم برای تماشای آنلاین.

جایی که من می توانید گوش دادن به بیانسه آلبوم The Lion King: هدیه ؟

قبل از تماشای این فیلم شما ممکن است علاقه مند به گوش دادن به شیر شاه: هدیه آلبوم. غرور نمایشگاه گزارش های سیاه و سفید پادشاه است را انتخاب کنید تا جایی که هدیه ای به سمت چپ خاموش پس از گوش دادن به این آلبوم می تواند کمک به انتقال به فیلم آسان تر است. در اینجا که در آن شما می توانید گوش دادن.

این داستان اغلب به روز رسانی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020


3:50

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>