Beyoncé and child

Beyoncé با سیاه و سفید پادشاه است.

تصویر/پرکوود سرگرمی

تابستان سال 2020 است و ما می توانیم احتمالا همه قبول شده جهانی دلتنگ و underwhelming با توجه به در جریان همه گیر که مجبور بسیاری از ما به لغو و یا انبوه در مقیاس هر برنامه ما ممکن است داشته اند. اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است.

ستاره جهانی Beyoncé می تواند در مورد به نجات ما از این معضل ناامیدی و خستگی با آخرین پروژه. چیزهایی که فقط می توانید دریافت کنید بهتر است زمانی که ملکه Bey تزریق این غم بهانه ای برای یک تابستان با یک دوز از او افسانه ای خلاق چشم انداز به زندگی به ارمغان آورد با شرط همراه bangers.

این آینده پنج شنبه, جولای 31, Beyoncé جدید ویژوال آلبوم سیاه و سفید است که پادشاه خواهد شد اولین بار در جریان خدمات دیزنی به علاوه. مثل همیشه وقتی که می آید به Beyoncé بصری پروژه های ما انتظار داریم این رویداد تلویزیون برای پخش سن — دیزنی منحصر به فرد به رقیب همیلتونکه عرضه در جریان خدمات در اوایل این ماه.

آن به شرح زیر Beyoncé کار به عنوان Nala در دیزنی CGI شیر شاه بازسازی که دقیقا یک سال پیش در جولای 31, 2019 و در آن نوشته شده بود تولید شده و کارگردانی شده توسط ستاره. در این فیلم IMDb صفحه: تنها بازیگران عضو در حال حاضر ذکر شده است Beyoncé خودش اما دیگر اعضای بازیگران عبارتند از: Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, Kelly Rowland, Pharrell Williams و نائومی کمپبل همراه با ستاره, شوهر, Jay-Z و دخترش بلو آیوی.

همه ما واقعا می دانم که این فیلم تا کنون چیزی است که ما دیده ایم در تریلر. آن شده است به نمایش در هر نقطه دیگری قبل از آن بازدید دیزنی خدمات جریان در اواخر این هفته.

آنچه ما میدانیم این است که سیاه و سفید پادشاه است و بر اساس موسیقی از بیانسه 2019 آلبوم The Lion King: هدیه — یک نوع جایگزین موسیقی متن فیلم — و تولید شده توسط خود شرکت تولید پرکوود سرگرمی, بیش از سال گذشته است. از تریلر و توضیحات ما می دانیم که این یک داستان رانده فیلم کاوش تم از هویت و قدرت و مسابقه با درس های کشیده شده به طور مستقیم از شیر شاه.

داستان به نظر می رسد به دنبال سفر یک پسر جوان است که “شکل گرفته در گرما از کهکشان است.” وجود دارد برخی از سرنخ به تشابه با شیر شاه در تریلر از جمله خطوط: “من خنده را در مواجهه با خطر” و “فرار و بازگشت هرگز.” هر دو کشور به طور مستقیم از مواد منبع.

سیاه و سفید پادشاه است همچنین به نظر می رسد به یک جشن بصری — یک معجونی از سبک فیلمبرداری و تنظیمات متنوع همه هم بافتنی توسط بیانسه متمایز soundscape. در یک Instagram, پست, Beyoncé توصیف آن به عنوان یک “پروژه مورد علاقه” و “کار و عشق.”

“با این آلبوم تصویری, من می خواستم به ارائه عناصر از تاریخ سیاه و سفید, سنت, با یک پیچ و تاب و مدرن و یک پیام جهانی و آنچه در آن واقعا به معنی خود را برای پیدا کردن هویت خود و ساخت یک میراث گفت:” ستاره.

مشاهده این پست در Instagram

من به طور معمول نگه داشتن نظرات کوتاه و شیرین اما من فقط به تماشای این تریلر با من و خانواده من بسیار هیجان زده هستم. 🎶لطفا من را دریافت نمی اعتیاد به مواد مخدره🎶🤪 “سیاه و سفید پادشاه” یک کار از عشق. این اشتیاق من است پروژه ای است که من شده اند فیلمبرداری تحقیق و ویرایش و شب و روز برای سال گذشته است. سلام با توجه به همه من و در حال حاضر آن را مال شما. این در اصل فیلم برداری به عنوان یک همراه و همدم قطعه به “شیر شاه: هدیه” موسیقی متن فیلم و به معنای جشن وسعت و زیبایی از سیاه و نسب. من هرگز نمی تواند تصور کند که یک سال بعد از آن همه کار سخت است که رفت و به این تولید را در خدمت یک هدف بزرگتر. حوادث سال 2020 ساخته شده اند این فیلم را دید و پیام حتی بیشتر مربوط به مردم در سراسر جهان در کشتی سوار در یک سفر تاریخی. ما همه در جستجوی ایمنی و نور است. بسیاری از ما می خواهید تغییر دهید. من اعتقاد دارم که زمانی که مردم ما بگویید داستان خود را, ما می توانیم تغییر محور جهان و بگویید ما تاریخ واقعی از نسل ثروت و غنای روح است که نه گفت: ما در کتاب های تاریخ. با این آلبوم تصویری, من می خواستم به ارائه عناصر از تاریخ سیاه و سفید, سنت, با یک پیچ و تاب و مدرن و یک پیام جهانی و آنچه در آن واقعا به معنی خود را برای پیدا کردن هویت خود و ساخت یک میراث. من زمان زیادی را صرف کاوش و جذب درس از نسل های گذشته و تاریخ غنی مختلف آفریقایی و رسوم است. در حالی که کار بر روی این فیلم وجود دارد که در آن لحظات احساس کردم ضعف مانند بسیاری دیگر در تیم خلاق شد اما مهم این بود برای ایجاد یک فیلم است که القا غرور و دانش است. من فقط امیدواریم که از تماشای شما را ترک احساس الهام به ادامه ساخت یک میراث است که اثرات جهان در بی اندازه راه است. من دعا می کنم که هر کس می بیند زیبایی و انعطاف پذیری مردم ما است. این یک داستان چگونه مردم را به سمت چپ ترین شکسته اند هدیه فوق العاده.❤️✊🏾 با تشکر از شما برای حمله رعد اسا امانوئل Ibra, Jenn, پیر, Dikayl, Kwasi و درخشان معماران و طراحان است. با تشکر از شما برای همه در دیزنی برای دادن این زن این فرصت را به این داستان. این تجربه شده است تاکید یک هدف بزرگتر. من تنها هدف شما این است که شما تماشای آن را با خانواده خود را و آن را به شما می دهد غرور و افتخار است. ترجمه B

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Beyoncé (@beyonce) در

او اضافه کرد که او زمان زیادی را صرف جذب این درس از نسل های گذشته و تاریخ غنی مختلف آفریقایی و رسوم است. در یک تریلر از او دیده خواندن رابرت Farris تامپسون 1971 کتاب سیاه خدایان و پادشاهان که ثبت تاریخ هنر از یوروبا از نیجریه.

Beyoncé هیچ غریبه ای به چیدن و ادای احترام به عناصر خاص از سنت در کار او. در سال 2019 Netflix فیلم بازگشت ستاره افتخار تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در کوچلا مجموعه. به همین ترتیب در سال 2016 آلبوم تصویری لیموناد, یکی از موضوعات مهم بود و تاثیر تاریخی برده داری در عشق و روابط.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی به علاوه: همه چیز به دانستن در مورد دیزنی جریان خدمات

اما هر کس معتقد است که Beyoncé چشم انداز ارائه خواهد شد. تعدادی از منتقدان فمینیست را سوال که آیا فیلم را عوض و conflates فرهنگ آفریقایی با تکیه بیش از حد به شدت در استعارههای در حالی که به تصویر کشیدن یک طیف گسترده ای از هویت.

همان منتقدان را اذعان کرد که خود زود قضاوت بر اساس یک تریلر از کمتر از دو دقیقه و ابراز علاقه به سیاه و سفید پادشاه است یک فرصت است. این واکنش های اولیه به این تریلر نشان می دهد که این اکتشاف از سیاهی از یکی از مهمترین سیاه و سفید هنرمندان از زمان ما را تشکیل می دهند اساس یک بحث شدید بیش از هویت و نژاد و فرهنگ در روزهای آینده و هفته.

بیانسه با همکاری دیزنی نیز قابل درک به گسترش فراتر از این یک فیلم, بنابراین ما می توانیم انتظار می رود بیشتر به آمده از ستاره. در ضمن ما سیاه و سفید است شاه: چگونه به تماشای راهنمای و بسیار خوشحال Bey روز به یکی و همه برای جمعه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020


3:50

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im