بهترین سفر با تکنولوژی و تجهیزات کمپینگ در سال 2020: خود را در تعطیلات در فضای باز راحت تر

آیا شما به سمت جنگل در این تابستان — برای جلوگیری از جمعیت است اما هنوز هم در برخی از R&R? وجود دارد ابزارهای فن آوری است که می تواند سفر خود را به خارج از منزل راحت تر است. وجود دارد حتی در مورد شما نمی ممکن است قادر به مدیریت بدون. برای مثال در اینجا مفید اسباب بازی است که نه تنها زندگی خود را ساده تر در حالی که سفر اما می توانید سفر کمپینگ خود را افسانه.

Wacaco Pipamoka قهوه ساز قابل حمل

Best tech for your outback trip zdnet

Wacaco

این Pipamoka قهوه ساز با این نسخهها کار کمی مانند مطبوعات فرانسه — تنها در جهت معکوس. پر کردن مجدد میکرو فیلتر کپسول با قهوه پر کردن فنجان با آب جوش و رها کردن کپسول به جام. پیچ درب و چند دقیقه صبر کنید.

سپس به آرامی پیچ گودی دور از جام جهانی است. موضوع پیچ آسانسور تا کپسول از طریق قهوه وادار آب از طریق زمینه. هنگامی که شما در رسیدن به بالای موضوع لغو پیچ کردن قهوه و لذت ببرید.

جام است بدون منفذ درب و دیوارهای عایق خود را به نگه داشتن قهوه داغ. آن را تنها در حدود نیمی از یک فنجان قهوه با این حال اگر شما می خواهید یک دوم فنجان در اردوگاه شما نیاز به نگه داشتن که کتری داغ است.

50 دلار در آمازون

Jackery ژنراتور خورشیدی اکسپلورر

Best tech for your outback trip zdnet

Jackery

به قدرت تمام ابزارهای خود را, شما نیاز به یک شارژر برق است که کنار آمدن با هر چیزی و برای مدت زمان طولانی گذشته. این Jackery ژنراتور خورشیدی اکسپلورر قابل حمل و ایستگاه برق و قدرت هر چیزی دارای زیر 500W. آن را شارژ تلفن خود را بیش از 20 بار و یا لپ تاپ خود را سه بار.

آن را حتی قدرت 60W تلویزیون به مدت 3 ساعت. متصل به یک منبع قدرت Jackery را حدود 8 ساعت به طور کامل شارژ. نگه داشتن آن را در صدر فقط در مورد شما باید قطع برق و نیاز به نگه داشتن کار خود را برای بقیه روز

499 دلار در آمازون

Chakor 120W قابل حمل تاشو پنل

Best tech for your outback trip zdnet

Chakor

این Chakor قابل حمل تاشو پنل خورشیدی شارژر را فراهم می کند 120W خروجی از آن آرایه های خورشیدی است که می تواند شارژ تا 3 آمپر در نور مستقیم خورشید.

باز شدن آن 56-در x 16-در پانل را می توان تنظیم برای گرفتن اشعه خورشید و شارژ دستگاه های خود را. آن را همراه با دو پورت USB و انواع اتصالات

$210 در آمازون

Mylivell دستکش بافتنی با LED مشعل

Best tech for your outback trip zdnet

من Livelli

اگر سر مشعل نه چیزی که شما پس از آن سعی کنید این Mylivell دستکش بافتنی با LED مشعل متصل به انگشت اشاره و شست. در حال حاضر شما قادر خواهد بود برای دیدن دقیقا چه شما انجام می دهند با دست های خود را در شرایط نور کم. اگر شما مشکل خواندن در بستر این دستکش به شما اجازه شما را تحت پوشش می دهد در تاریکی.

14 دلار در آمازون

Alpicool CF55 یخچال و فریزر

Best tech for your outback trip zdnet

Alpicool

فراموش نکنید که جعبه یخ هنگامی که شما در سفر و خدمت به نوشیدنی های خود را به سادگی سرد از مناسب یخچال و فریزر مانند Alpicool. آن شمع به ماشین خود را انجام خواهد داد تا به 60 قوطی نوشیدنی یا 18 بطری از شراب است.

شما همچنین می توانید استفاده از آن به عنوان یک فریزر به جای یک یخچال. اگر خود را campervan تنها دارای یک یخچال کوچک این نیز به خوبی کار می کند به عنوان یک یخچال extender برای سالاد و سبزیجات و آزاد کردن اصلی خود را در یخچال برای مسائل مهم است.

$359 در آمازون

lcfun قابل شارژ ضد آب و سبک تر

Best tech for your outback trip zdnet

Lcfun

کمپینگ وحشی اغلب به معنی وحشی آب و پس از آن مفید است که قادر به روشن کردن آتش-هر چه باد انجام شده است. این lcfun یک باتری قابل شارژ سبک تر است که با استفاده از پلاسما کمان به نور آتش و ضد آب و ضد باد. آن را نگه می دارد یک بار برای مدتی و در کمتر از 30 دقیقه به طور کامل شارژ.

16 دلار در آمازون

Katadyn Vario

Best tech for your outback trip zdnet

Katadyn

این Katadyn فیلتر آب دارای سه فیلتر است که می توانید فیلتر به دو لیتر در دقیقه مداوم جریان آب با پمپ دستی. آن را با استفاده از کربن فعال گرانول و سرامیک و شیشه و الیاف فیلتر بسته به جریان آب مورد نیاز و ابری عرضه آب است.

95 دلار در آمازون

اتمی خرس

Best tech for your outback trip zdnet

اتمی خرس

شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به نیاز به یک ابزار مفید ارائه شده در این اتمی خرس paracord, شکل دیگر, دستبند.

این دستبند شامل یک قطب نما سوت و چاقو و سنگ چخماق آتش فولاد استارت و 12 فوت paracord, شکل دیگر, است که قابل تنظیم برای هر مچ دست اندازه. حتی اگر شما نمی نوردی این دستبند را به شما نگاه مثل شما انجام دهد.

13 دلار در آمازون

Pumteck قابل شارژ الکتریکی پمپ هوا

Best tech for your outback trip zdnet

Pumteck

پمپ خود را airbed با این Pumteck قابل شارژ الکتریکی پمپ هوا. آن را باد و کاهش سرعت و باد خواهد شد تا 0.65 PSI. در داخل جعبه وجود دارد انواع نازل و یک شارژر USB.

آن 4000 mAh بدان معنی است که آن می تواند شارژ خود را از تلفن قابل حمل شارژر و یا قابل حمل باتری و شارژر. شما نمی نیاز به اتصال به خودرو به باد آیتم های خود را — آن است که واقعا مفید است اگر شما در حال کمپینگ برخی از راه دور از وسیله نقلیه خود را.

26 دلار در آمازون

CompuClever حافظه فوم بالش

Best tech for your outback trip zdnet

CompuClever

اگر لرز از کمپینگ شما را با برگ خوابی سرمایه گذاری در این حافظه تلفن کمپینگ بالش از CompuClever. آن است که تنها 17 × 5 اینچ در عین حال آن را به راحتی رول بالا برای ذخیره سازی.

آن است که واقعا مفید بالش برای حمایت از گردن خود را در حالی که شما خواب. شما همچنین می توانید با استفاده از این به عنوان یک کمر بالش هنگام نشستن در طول سفرهای طولانی.

$21 در آمازون

Runacc کمپینگ چراغ bug zapper

2020-07-27-at-2-56-52-pm.jpg

Runacc

جذب پشه های مزاحم اشکالات و دیگر پرواز آفات به این چراغ قوه bug zapper. چسبیدن به آن را در چادر خود را به ارائه نور برای مخلوقات به طوری که آنها در تمرکز نور به جای گاز گرفتن شما.

26 دلار در آمازون

پنا چند ابزار دستبند

Best tech for your outback trip zdnet

پنا

این پنا چند ابزار دستبند ترکیبی از 29 ابزار های مختلف مانند حلقه زنجیر پیچ گوشتی, سحر و جادو آچار و درب بطری باز کن. واقعا یک ابزار مفید برای افرادی که قرار دادن ابزار پایین و پس از آن فراموش نکنید که در آن آنها آنها را ترک کرد.

قیمت 39 دلار در آمازون

Assaber 13-در-1

Best tech for your outback trip zdnet

Assaber

را کاملا خاصی است که شما باید همه چیز شما نیاز برای بقا Assaber بقا کیت ترکیبی از تجهیزات اضطراری مانند یک قطب نما با ابزارهای مفید مانند یک قاعده و اندازه گیری کارابین و حتی یک قلم و بقا پتو برای کسانی که “فقط در مورد” لحظه.

28 دلار در آمازون

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de