بهترین جریان دستگاه 2020: Roku, Apple TV, آتش, استیک, کارت گرافیک Nvidia Shield و بیشتر در مقایسه - CNET

بنابراین شما نیاز به یک دستگاه جدید برای اتصال به تلویزیون و جریان ویدئو, اما شما مطمئن نیستید که کدام یک ؟ ما

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

بنابراین شما نیاز به یک دستگاه جدید برای اتصال به تلویزیون و جریان ویدئو, اما شما مطمئن نیستید که کدام یک ؟ ما رو شما پوشش داده شده است. این راهنمای کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن بهترین جریان دستگاه است که متصل به تلویزیون خود و جریان ویدئو -- چیزی است که شما به احتمال زیاد با استفاده از هر روز برای چند ساعت در یک زمان به تماشای فیلم و تلویزیون. ما به بررسی هر عمده سیستم تلویزیون هوشمند و تمام جریان رسانه ای این دستگاه در بازار امروز, از جمله آمازون, Roku, Chromecast و تلویزیون اپل. با استثنا از تلویزیون های هوشمند که در واقع اجرای آمازون یا Roku streaming app, نرم افزار تلویزیون جریان دستگاه بیشتر برنامه های ساده کنترل از راه دور بهتر جستجو و به روز رسانی مکرر از فراست ساخته شده را به مجموعه خود را.

بنابراین اگر شما به دنبال برای بهترین جریان دستگاه با که جدید 4K , HDR, تلویزیون, و یا اگر شما در حال حاضر رسانه ها جریان دستگاه گرفتن طولانی در دندان, شانس هستند شما خواهید بود بیش از خوشحال با یکی از این.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون ها و پخش دستگاه های برای روز پدر سال 2020

سارا تو/CNET

Roku مورد علاقه ما است جریان سیستم با بیشترین جریان برنامه گزینه ساده ترین رابط بهترین جستجو و محتوا-اگنوستیک پلت فرم است که فشار نیست هر یکی از رسانه های جریان دهنده مانند آمازون نخست ویدئو و یا آیتونز بیش از دیگری است. به علاوه یکی از ارزان ترین streaming TV گزینه های با کیفیت 4K HDR و حتی اگر تلویزیون فعلی خود را پشتیبانی نمی کند کسانی که فرمت یک بعدی خود را, احتمالا خواهد شد. لهجه خود را در ویژگی های عملی مانند یک کنترل از راه دور است که می تواند کنترل تلویزیون خود را با حجم و قدرت مهر و موم معامله. ما به عنوان خوانده شده Roku Streaming Stick به همراه نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین live TV streaming خدمات برش طناب در سال 2020

فویل کامل به Roku Streaming Stick Plus, Apple TV, هزینه های بیش از 100 دلار بیشتر است اما بهتر است انتخاب برای افرادی که می تواند به درک مزایای آن است. کسانی که شامل سازگاری با صدای دالبی چشم انداز, HDR, انعطاف پذیر upconversion برتر فرمان صوتی امکانات بهتر کنترل از راه دور و نرم و صاف حقه باز رابط کاربر. اپل تلویزیون 4K بسیار خوبی برای رسانه های جریان این دستگاه اپل حتی حس می کند اگر شما یک "سیب فرد است." ما به عنوان خوانده شده اپل تلویزیون 4K نقد و بررسی.

ادامه مطلب: Dolby Atmos صوتی: چرا آن را سرد و چگونه به آن را دریافت

ادامه مطلب: بهترین Dolby Atmos soundbar 2020

سارا تو/CNET

با الکسا, آمازون انجام داده است بیش از هر شرکت دیگر به ادغام دستورات صوتی به راه ما مصرف رسانه ای. آمازون آتش تلویزیون استیک 4K bakes الکسا حق را به کنترل از راه دور و شما می توانید با استفاده از کنترل صوتی برای جستجو در آمازون محتوای ویدئو مانند Gremlins یا روشن کردن درخت کریسمس خود را. یا هر دو در همان زمان. پرتاب در یک انتخاب گسترده ای از آمازون محتوا با آسان برای استفاده و منو و آمازون آتش تلویزیون استیک 4K نشان دهنده ارزش بسیار عالی برای پول می آید به رسانه های جریان. ما به عنوان خوانده شده آمازون آتش تلویزیون استیک 4K را نقد کنید.

سارا تو/CNET

برای قیمت یک Blu-ray دانلود فیلم دیسک شما می توانید یک کل media streamer که همراه با مقدار زیادی از محتوای رایگان. Roku اکسپرس ارائه می شود همه از خوبی از Roku پلت فرم و این شامل یک کنترل از راه دور یک پورت HDMI و پورت میکرو USB و یک کابل HDMI و یک کمی دشنه به نگه داشتن آن در محل. ما به عنوان خوانده شده Roku اکسپرس (2019) نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

Chromecast را یکی از ارزان ترین راه برای دریافت ویدئو به جریان بر روی تلویزیون خود را. و آن را در حدود نیمی از قیمت Google Chromecast فوق العاده. اما بر خلاف دیگر streamers اینجا نمی آیند با یک کنترل از راه دور. به جای این کار در ترکیب با یک تلفن و یا گوگل دستیار برای کنترل صوتی و جستجوی صوتی. روش دوم این است که برای فراخوانی قسمت تلویزیون در Netflix, Hulu یا دیزنی به علاوه. ما به عنوان خوانده شده در گوگل Chromecast 2018 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

Soundbars با پخش آنلاين پردازنده ممکن است نسبتا توسعه های اخیر, اما Roku هوشمند Soundbar آمد به طور کامل شکل گرفته در خارج از دروازه. با صدای عالی از Roku رابط کاربران می دانیم و عشق و قیمت مقرون به صرفه این یک گزینه عالی برای یک media streamer در یک اتاق یا خانه تعطیلات. جزئیات CNET را بررسی Roku هوشمند Soundbar.

سارا تو/CNET

در $100 این گران ترین Roku اما اگر شما باید "آن همه" و سپس Roku فوق العاده است چیزهای زیادی برای ارائه. در حالی که کیفیت تصویر و سیستم عامل غیر قابل تشخیص از جریان چوب به علاوه فوق العاده است به خصوص مفید برای فراموشکار در میان ما. فوق العاده ارائه می دهد هر دو از راه دور یاب و دو فوق العاده قابل تنظیم دکمه های میانبر های مورد علاقه خود را از خدمات. ما به عنوان خوانده شده Roku فوق العاده (2019) نقد و بررسی.

05-streamers-2020
سارا تو/CNET

ادامه مطلبtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب