بهترین ترموستات هوشمند از سال 2020 - CNET

ترموستات هوشمند انجام بیش از به طور خودکار ثابت سرمایش و گرمایش آب و هوا-کنترل برنامه. این برنامه را فعال کنید

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 تیر 1399

ترموستات هوشمند انجام بیش از به طور خودکار ثابت سرمایش و گرمایش آب و هوا-کنترل برنامه. این برنامه را فعال کنید خانه های هوشمند دستگاه های آن را ممکن است برای تنظیم ترموستات خود را از گوشی خود را که آیا شما در روی نیمکت در فروشگاه مواد غذایی و یا در تعطیلات -- در هر نقطه تلفن خود و یا دستگاه تلفن همراه است که متصل به یک شبکه Wi-Fi و یا تلفن همراه و یا شبکه. بسیاری از ترموستات هوشمند نیز با الکسا گوگل دستیار و سیری در حال حاضر بیش از حد دادن به شما یکی دیگر از راه خود را برای تنظیم ترموستات هوشمند با تنظیمات دسترسی از راه دور.

برخی از ترموستات هوشمند سیستم نیز با استفاده از ویژگی های هوشمند مانند یک حسگر حرکت برای تعیین اگر شما در خانه و یا دور و به طور خودکار تغییر درجه حرارت -- هر دو سرمایشی و گرمایشی-برای شما. سیستم های دیگر تکیه بر geofencing شعاع: هنگامی که شما در یک فاصله خاص از خانه خود را, آنها به طور خودکار سوئیچ به حالت دور و سپس بازگشت به حالت زمانی که شما بازگشت. پس از آن وجود دارد ویژگی های مانند کنترل از راه دور سنسور یک قدرت توسعه دهنده کیت ترموستات که کار با زیرساخت های موجود (به عنوان مثال سازگار با اپل HomeKit) و البته ترموستات است که اندازه گیری مصرف انرژی خود را به طوری که خانه خود را می توانید به من بیشتر انرژی کارآمد است.

حتی بهتر از این گزینه ها ارائه راه بیش از یک ترموستات قابل برنامه ریزی-شما می خواهید یک آموزش ترموستات می شود که بهتر است در تنظیم درجه حرارت خود را تنها راه شما آن را می خواهم دیگر شما آن را داشته باشد.

به همراه این ویژگی های مدرن بسیاری از متصل سیستم های سرمایشی و گرمایشی به رخ کشیدن طرح های ابتکاری. از یک شکل گرد به پاسخگو, صفحه نمایش لمسی, ترموستات هوشمند نگاه های بسیاری متفاوت از خود سنتی ترموستات.

اجازه دهید به بررسی گزینه های موجود مدل مدل. ما برجسته کردن آنچه باعث می شود هر مدل ایستادگی کردن از بقیه و در نهایت انتخاب یک برنده کلی از بهترین ترموستات هوشمند از بسته. در اینجا یک لیست از ترموستات هوشمند ما تست شده اخیرا:

کریس مونرو/CNET

این Ecobee ترموستات هوشمند مورد علاقه من است برای انتخاب بهترین ترموستات هوشمند امروز در دسترس است. بله, آن را گران قیمت در $249 اما از آن است که عملکرد و ویژگی های آن -- به خصوص اگر شما می خواهید به صحبت کردن با الکسا و بدون نیاز به خرید یک آمازون اکو. اگر شما نمی خواهید و یا نیاز به یک آمازون الکسا بلندگو $169 Ecobee3 Lite Wi-Fi ترموستات نیز گزینه خوبی است. ما به عنوان خوانده شده Ecobee SmartThermostat با کنترل صوتی نقد و بررسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Ecobee جدید ترموستات بخشی الکسا بلندگو

1:21

کریس مونرو/CNET

این شرکت Honeywell شعر T5 هزینه کمتر از $150 ساخت آن انتخاب ما برای بهترین ترموستات هوشمند انتخاب برای کسانی که در بودجه است. من می دانم که دقیقا نمی مقرون به صرفه. اما این یک جامد برچسب قیمت برای یک شبکه Wi-Fi ترموستات. بسیاری از مدل ها از جمله آشیانه آموزش ترموستات و Ecobee4 هزینه $249. این باعث می شود T5 بزرگ "بودجه" گزینه ای است که با این نسخهها کار با آمازون, الکسا, گوگل, دستیار و سیری (از طریق اپل HomeKit). ما به عنوان خوانده شده Honeywell شعر T5 Wi-Fi ترموستات بررسی.

کریس مونرو/CNET

این شرکت Honeywell خانه T9 است $200 ترموستات هوشمند از Resideo. این T9 با این نسخهها کار با الکسا و گوگل دستیار و ارائه عملکرد قابل اعتماد و یک برنامه جامد. این دستگاه همچنین می آید با کنترل از راه دور درجه حرارت مجاورت و سنسور دما و آن را باهوش ترین سنسور و لوازم جانبی در اطراف. لانه سنسور تنها فراهم می کند درجه حرارت محیط خوانش در حالی که Ecobee سنسور تنها حرارت و مجاورت با قابلیت تشخیص. ما به عنوان خوانده شده Resideo Honeywell خانه هوشمند T9 ترموستات بررسی.

کریس مونرو/CNET

این Ecobee ترموستات هوشمند همراه آمازون الکسا ساخته شده است در. درخواست سخنران برای دما و زمان پیش بینی آب و هوا به شما بگویم یک شوخی -- و برای تنظیم تهویه مطبوع هوشمند خود ترموستات تمام و بدون نیاز به جدا الکسا بلندگو. این Wi-Fi قابل برنامه ریزی ترموستات نیز ارائه می دهد تلفن همراه نرم افزار یکپارچه سازی با گوگل دستیار و سیری بنابراین اگر شما یک گوگل-دستیار-فعال هوشمند بلندگو یا HomePod شما می توانید کنترل آن را با گوگل دستیار و سیری دستورات. ما به عنوان خوانده شده Ecobee SmartThermostat با کنترل صوتی نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

این Ecobee نرم افزار تلفن همراه راه اندازی ساده و آسان است به نصب و حرکت است. که برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده است اما بسیاری از برنامه های آن را دشوار برای پیدا کردن تنظیم خاص و یا ویژگی های شما به دنبال آن هستید. نه چندان با Ecobee گوشی های هوشمند نرم افزار. و این مهم به دلیل برنامه تلفن همراه است که یکی از راه های اصلی برای تعامل خود را با Wi-Fi ترموستات زمانی که شما در حال ایستاده به طور مستقیم در مقابل آن (جدا از استفاده از فرمان صوتی). ما به عنوان خوانده شده Ecobee SmartThermostat با کنترل صوتی نقد و بررسی.

تست ترموستات

اجازه دهید بحث در مورد تست. ترموستات هوشمند شروع با نصب و راه اندازی. تاسیسات می تواند به طور گسترده ای متفاوت است از ترموستات را به ترموستات و سیستم های تهویه مطبوع, اما وجود دارد برخی از گام های اساسی مورد نیاز برای نصب این دستگاه ها. مثل همیشه مشورت نصب حرفه ای اگر شما هر گونه سوال در مورد راه اندازی روند. در اینجا مراحل کلی:

  • خاموش کردن قدرت به ترموستات خود را در مدار شکن
  • قدیمی حذف ترموستات
  • نصب ترموستات را baseplate با شامل پیچ
  • وصل سیم به سیم پایانه
  • ضربه محکم و ناگهانی در لنگر
  • به نوبه خود بر قدرت در مدار شکن

شد ترموستات راه اندازی به خصوص دشوار است برای نصب ؟ اگر چنین است چرا ؟ مدل های خاصی نیاز به یک C-سیم برای مثال است که می تواند پیچیده تر از نصب اگر شما یکی را نداشته باشند. هنوز مطمئن شوید که چه C-سیم چیست ؟ از اینجا شروع کنید.

از وجود من حرکت بر روی برنامه. هر ترموستات هوشمند یکی است. من این برنامه را دانلود کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید اگر من در حال حاضر یکی. سپس من پیکربندی ترموستات دنبال کردن مراحل در برنامه. این معمولا به معنی اتصال به شبکه Wi-Fi محلی خود را به ترموستات یک نام مانند "راهرو" و یا "اتاق خواب" و سپس شما می توانید شروع به استفاده از ترموستات است.

چگونه خوب آیا این برنامه کار می کند ؟ است که آن را آسان به حرکت به ترموستات تنظیمات شما نیاز دارید ؟ آن را ساده برای ایجاد یک برنامه و یا فعال کردن geofencing? این عوامل به ترموستات قابلیت استفاده نمره همراه با چه ساده ترموستات سخت افزار خود را به کنترل دستی.

من هم تست خانه های هوشمند یکپارچه سازی به خصوص صدا را فعال کنید سیستم شما می توانید دسترسی از طریق صدای دستیاران مانند الکسا, گوگل, دستیار یا سیری. اکثر وصل ترموستات باید سازگاری با حداقل یک دستیار صوتی و برخی مانند Ecobee3 Lite و Ecobee ترموستات هوشمندکار با هر سه. انجام دستورات صوتی جریان به طور طبیعی مانند آنها را در یک مکالمه واقعی? آیا ترموستات در واقع تنظیم درجه حرارت -- سرمایشی و گرمایشی-با توجه به دستورات خود را?

همه این چیزها تعیین یک ترموستات هوشمند را به طور کلی نمره و چگونه به احتمال زیاد من به آن توصیه می شود.

بیشتر خانه های هوشمند راهنمای خریدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب