بهترین مکان برای خرید تماس با ما آنلاین در سال 2020 – CNET

وجود دارد هیچ فرار از این واقعیت است که تماس با لنزهای گران قیمت هستند. آن را کمک نمی کند که بسیاری از چشم انداز برنامه های بیمه تنها پرداخت برای هر دو تماس و یا عینک-و نه هر دو-و محدود کردن چگونه اغلب شما می توانید با استفاده از مزایای شما. اما اگر شما در حال پرداخت از جیب برای مراقبت از چشم و شما می خواهید بهترین قیمت در دسترس زمانی که خرید تماس با ما, شما می توانید فروشگاه آنلاین. این به طور معمول ارزان تر از آنچه که دکتر چشم خود را و یا فروشگاه نوری اتهامات عنوان شده برای هر نوع از چشم انداز نسخه.

در حالی که شما ممکن است ذخیره صدها دلار هنگامی که شما خرید آنلاین تماس با ما مثل شما خواهد خرید عینک آنلاینشما هنوز هم به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک معامله خوب در قیمت مقرون به صرفه. یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای صرفه جویی در زمانی که شما خرید آنلاین تماس با ما برای خرید به صورت فله — شما معمولا بهتر تخفیف. اگر شما انتظار نداریم که خود را از تماس با لنز تجویزی برای تغییر در سال آینده یک سال از عرضه است. بسیاری از این فروشگاه های آنلاین نیز اجازه می دهد تا شما را به بازگشت و باز نشده جعبه لنز اگر شما یک معاینه چشم و نسخه خود را تغییر.

در زیر میدارد ما را برای بهترین مکان برای خرید آنلاین تماس با ما. توجه داشته باشید که شما نیاز به گرفتن یک تست چشم و لنز تماس با ما امتحان از خود اپتومتریست یا چشم پزشک برای اولین بار-سلامت چشم بسیار مهم است و حتی بیشتر از آن اگر شما رنج می برند از بیماری های مانند خشکی چشم و یا آستیگماتیسم است. به عنوان مثل همه از این مغازه ها نیاز به یک مدرک معتبر بینایی نسخه از یک چشم پزشک به توزیع لنزهای تماس با ما, و آنها می تواند کمک به با نسخه تایید در خرده فروش آنلاین روند پرداخت. این به هیچ وجه یک لیست جامع پس لطفا فریاد محل مورد نظر خود را به منظور تماس با لنزهای آنلاین — به ویژه هنگامی که می آید به لنزهای تماسی رنگی — در نظرات برای کمک به دیگران پیدا کردن آن.

دیده بانی توسط Warby Parker

Warby Parker این شرکت ساخته شده است که یک نام برای خود را با ارائه مقرون به صرفه و شیک عینک در حال حاضر خود را راه اندازی تماس لنز با نام تجاری دیده بانی. این شرکت وعده داده است که این روزانه تماس با ما تنفس و برتر ارائه راحتی زیرا آنها از یک ماده ساخته شده که قرار است به مرطوب ماندن در تمام طول روز. مخاطبین نیز در صرفه جویی در فضا های بسته بندی که تقریبا مسطح و حمل و نقل آسان.

عرضه سه ماه از دیده بانی روزانه مخاطبین (در مجموع 90 لنز) هزینه $110 که نیست با ارزان ترین قیمت شما می توانید به صورت روزانه تماس با ما. بسته به جایی که شما مغازه و تجاری روزانه مخاطبین شما با استفاده از, قیمت آنلاین می تواند متفاوت باشد از $60 – $200. شما می توانید یک 6-روز محاکمه بسته طلایه دار لنزهای تماسی برای $5 برای دیدن اگر شما می خواهم آنها را قبل از اینکه شما متعهد به تامین کامل.

Warby Parker همچنین فروش نام تجاری مخاطبین در وب سایت خود و در فروشگاه های خرده فروشی.

تصویر توسط سارا Mitroff/CNET

شخصی زمان داستان: من در بر داشت Lens.com بیش از حد بسیاری از سال پیش را به یاد داشته باشید در حال حاضر و از آن شده است برو به انتخاب به ارزان تماس با ما. من نگه داشتن به آینده را به دلیل خدمات به مشتریان عالی است و قیمت معمولا پایین ترین من می توانم پیدا کردن تجویز لنزهای تماسی. این انتخاب قابل توجه از مارک های — از جمله Acuvue, Air Optix, روزنامه و Biofinity چنبره برای آستیگماتیسم — به علاوه آن را می گرداند و حتی پوشش هزینه های حمل و نقل باز نشده جعبه برگشت. ‘Nuff گفت.

را قبول نمی کند چشم انداز, بیمه, اما شما می توانید برای ارسال و دریافت خود را به شرکت بیمه خود را برای دریافت بازپرداخت (و همیشه با شرکت بیمه خود را برای دیدن آنچه که آن را پوشش می دهد).

تصویر توسط سارا Mitroff/CNET

یکی از بهترین و شناخته شده تماس فروشگاه های خرده فروش آنلاین 1800Contacts سهام همه از محبوب ترین مارک های, و شما حتی می توانید سخت مخاطبین از طریق تماس با مرکز. یکی CNET ویرایشگر ستایش از آن برای خدمات به مشتریان برای رفتن بالا و فراتر از آن.

مانند Lens.com شما می توانید متن و یا ایمیل خود را در تماس با لنز تجویزی است که سرعت بخشیدن به روند سفارش. 1800Contacts نیز ارائه می دهد تخفیف برای دانشجویان و حمل و نقل رایگان در تمام سفارشات و اجازه می دهد تا شما برای به روز رسانی نسخه خود را از طریق یک آزمون آنلاین (تنها در دسترس برای بزرگسالان بین 18 و 55 سال). در نهایت, شما می توانید ثبت نام برای یک اشتراک که شما می فرستد لنز هنگامی که شما به آنها نیاز دارید.

می پذیرد و چشم انداز بیمه با نسخه معتبر.

تصویر توسط سارا Mitroff/CNET

یک انتخاب محبوب برای خرید تماس با ما در میان هموطنان CNET ویراستاران است ContactsDirect به دلیل آن را می پذیرد ما چشم انداز شرکت بیمه و اغلب می فرستد کوپن به مشتریان. آن را به یک انتخاب گسترده ای از لنز از جمله چند لنز رنگی, اطلاعات تماس, تماس با لنز نرم برای خشکی چشم و چنبره لنز برای آستیگماتیسم. و آن ارائه می دهد بازده محصولات که خریداری شد در عرض یک سال اگر چشم خود را به چشم انداز تغییرات و شما نیاز به یک اصلاح دید از دکتر خود. ContactsDirect (و 1800Contacts) نیز به فروش محلول لنز تماس با ما.

می پذیرد و چشم انداز بیمه.

تصویر توسط سارا Mitroff/CNET

ساحلی است که یک فروشگاه توقف برای هر دو لنز و تجویز عینک. آنچه باعث می شود آن را بسیار جذاب است که آن را به یک ضمانت قیمت که شامل کل هزینه خرید (از جمله هزینه ها و حمل و نقل) از دیگر مجاز آنلاین تماس با لنز خرده فروش — برخی از شرایط اعمال می شود. آن را به یک انتخاب گسترده ای از لنز از جمله عدم تجویز لنزهای تماسی رنگی ارائه می دهد رایگان بازده و دارای یک برنامه اشتراک.

را قبول نمی کند چشم انداز, بیمه, اما شما می توانید درخواست بازپرداخت از شرکت بیمه خود را.

تصویر توسط سارا Mitroff/CNET

Eyeconic یک آرایه وسیعی از لنز مارک های را انتخاب کنید از جمله Acuvue, Air Optix, Biotrue توسط Bausch و Lomb و H2O. این سایت به شما کمک خواهد کرد پیدا کردن یک چشم پزشک یا درمانگاه. مانند دیگران در این فهرست آنها ارائه می دهیم حمل و نقل رایگان و رایگان می گرداند. (توجه داشته باشید که Eyeconic شیکاگو فروشگاه های قبلا موجود برای پیاده روی هستند تا اطلاع ثانوی بسته.)

می پذیرد و چشم انداز بیمه.

تصویر توسط سارا Mitroff/CNET

آخرین اما نه کم است GlassesUSA.com. مانند ساحلی, شما می توانید سفارش لنزهای تماسی و عینک از طریق سایت و ارائه تخفیف های بزرگ اگر شما سفارش هر دو. مانند هر دیگر خرده فروش در این فهرست GlassesUSA.com همه از محبوب لنز مارک های رایگان ارائه می دهد بازده و حمل و نقل رایگان در لنز.

را قبول نمی کند چشم انداز, بیمه, اما شما می توانید درخواست بازپرداخت از شرکت بیمه خود را.

بیشتر بهداشت و سلامتی خواندن

در اصل منتشر شده در سال 2019 و دوره ای به روز.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>