بهترین داخلی خانه دوربین های امنیتی برای سال 2020 – CNET

وجود دارد بسیاری از دوربین های امنیتی گزینه های موجود در بازار را در نظر بگیرید از جمله هوشمند doorbells, دوربین های فضای باز و مدل با تشخیص چهره. داخل سالن دوربین های امنیتی خود را مراقبت و مواظبت چشم زمانی که شما دور از خانه به دنبال پس از اشیاء با ارزش خود را — و یا به سادگی به یک دوربین مدار بسته برای نگه داشتن زبانه ها در یک حیوان خانگی بازیگوش.

آنها در محدوده قیمت از 20 دلار به چند صد دلار و ارائه انواع امکانات و مشخصات. من برجسته سه تا از مورد علاقه من مدل های زیر برای کمک به راهنمای شما در تصمیم گیری برای بهترین داخلی دوربین امنیتی برای نیازهای شما.

تایلر Lizenby/CNET

بیایید شروع با قیمت: Wyze Cam تنها هزینه $20. در یک دریای پر هزینه دوربین های امنیتی به Wyze گیری ارائه می دهد یک قاتل ارزش. زن و شوهر که با آن ساده Wyze برنامه نصب آسان و عملکرد جامد — و شما عالی داخل خانه دوربین های امنیتی.

این چیزی است که مجموعه این دوربین های امنیتی از هم جدا حتی بیشتر از آن است دو هفته ذخیره سازی ابر و ساخته شده است در اسلات کارت حافظه microSD برای ذخیره سازی محلی است. شما باید به خرید یک کارت حافظه microSD به طور جداگانه اما این استاندارد برای اکثر دوربین های با ذخیره سازی محلی است. این دوربین های هوشمند با پشتیبانی از الکسا و گوگل, دستیار فرامین صوتی و تشخیص حرکت در منطقه از ویژگی های. بیشتر بخوانید از CNET.

ادامه مطلب: برترین ارزان صفحه اصلی دستگاه های امنیتی در سال 2020

تایلر Lizenby/CNET

$200 Netatmo هوشمند داخلی دوربین قبلا به نام Netatmo خوش آمدید, یکی از معدود محیط داخلی و دوربین های امنیتی است که با این نسخهها کار با HomeKit تصویری امن. HomeKit تصویری امن است یک سرویس است که با این نسخهها کار در iOS-تنها صفحه اصلی برنامه. آن را ارائه می دهد 10 روز از رویداد رایگان مبتنی بر تصویری تاریخ ذخیره شده در iCloud.

چند دوربین امنیتی شرکت های ارائه رایگان ابر ذخیره سازی دیگر (ahem Arlo) — و حتی کمتر ارائه 10 روز کامل رایگان ابر ذخیره سازی. Wyze یک استثنا با این امنیت داخلی دوربین دو هفته از ذخیره سازی رایگان است که یکی از دلایل آن جریان های مورد علاقه من داخل سالن افتاد.

هوشمند داخلی دوربین از Netatmo اتحاد 1080p HD live streaming, 130 درجه میدان دید, شب, چشم انداز و ذخیره سازی محلی با یک شامل کارت حافظه microSD است. این دوربین همچنین دارای تشخیص چهره قابلیت زمانی که شما ایجاد یک پایگاه داده از دوستان و اعضای خانواده. در علاوه بر این به کار با HomeKit هوشمند داخلی دوربین همچنین پشتیبانی از الکسا و گوگل, دستیار فرامین صوتی. بیشتر بخوانید از CNET.

ادامه مطلب: ما علاقه DIY صفحه اصلی سیستم های امنیتی از سال 2020

کریس مونرو/CNET

در $و 299 لانه مخفی IQ داخلی است که قطعا گران برای دوربین های امنیتی. اما آن را نیز اتفاق می افتد که یک تن از ویژگی های بالا پایان با بسیاری از درخواست تجدید نظر. آن را به 1080p HD live streaming free فرد هشدار و 4K سنسور تصویر. که 4K سنسور تصویر اجازه می دهد تا برای یک ویژگی به نام “Supersight” که زوم روی یک فرد و آهنگ های آنها در داخل دوربین میدان دید.

اگر به شما پرداخت برای یک لانه آگاه اشتراک شروع می شود که در 5 دلار در هر ماه شما می توانید دسترسی به این صورت به رسمیت شناختن ویژگی های. با تشخیص صورت, شما می توانید ایجاد یک پایگاه داده از دوستان و خانواده در این برنامه و پس از آن دریافت هشدار سفارشی هنگامی که دوربین را به رسمیت می شناسد “دیو” یا “مولی.”

لانه مخفی IQ داخل سالن همچنین دارای یک ساخته شده در گوگل دستیار بلندگو به صورت کلی و یا هوشمند-صفحه اصلی-خاص دستورات صوتی. بیشتر بخوانید از CNET.

بیشتر خانه های هوشمند و امنیتی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: لانه مخفی IQ به ارمغان می آورد 4K برای یک قیمت بالا


1:40

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im