بهترین کابل HDMI برای جدید خود را 4K و HDR تلویزیون در سال 2020 - CNET

جفری موریسون/CNET برای اتصال هر چیزی به تلویزیون خود را به احتمال زیاد است که شما در حال رفتن به نیاز به کاب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
hdmi-closeup
جفری موریسون/CNET

برای اتصال هر چیزی به تلویزیون خود را به احتمال زیاد است که شما در حال رفتن به نیاز به کابل HDMI. رفته اند روز از رنگارنگ کابل به ارائه تصویری و صوتی. HDMI را پوشش می دهد هر دو.

در خور آن وضعیت AV کابل AV کابل های استاندارد دستگاه های HDMI و کابل HDMI همه جا هستند. حتی پرداخت خطوط در فروشگاه های مواد غذایی باید کابل HDMI. وجود دارد بسیاری از اختصارات و شماره ساخت برای یک گیج کننده ظروف سرباز یا مسافر وقتی که می آید به HDMI مشخصات برای هر کسی که تلاش برای کشف کردن که کابل برای خرید تلویزیون جدید.

خبر خوب این است که ارزان کابل HDMI کاملا خوب هستند و شما لازم نیست گران قیمت کابل HDMI برای تلویزیون بیشتر از جمله های جدید با رزولوشن 4K, high dynamic range (HDR) و Dolby Vision. قیمت کمی برای انجام با اینکه یک کابل HDMI استاندارد خواهد کار خود را با تجهیزات جدید و بسیاری از ارزان کابل تحویل دقیق همان صوتی/تصویری با کیفیت به عنوان حق بیمه کابل HDMI. خود, پیر, کابل, کار ممکن است بیش از حد, اما نه همه را.

اگر شما با توجه به گرفتن یک جدید تلویزیونهای 4K Blu-ray player, 4K, HDR, media streamer یا یک بازی جدید کنسول شما نیز ممکن است در بازار برای یک کابل HDMI و یا دو (یا سه یا چهار بسته به اینکه چگونه ثروتمند دستگاه جدید خود را در پورت HDMI بخش). خوشبختانه حتی بهترین کابل HDMI به طور معمول هزینه های کمتر از 10 دلار است. همه شما نیاز به کشف کردن مناسب است, طول کابل برای اتصال HDMI. زمان برای انبار کردن و مطمئن شوید که هر پورت HDMI دارای یک دستگاه متصل و فعال در کابل است.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون های 4K برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما در پیدا کردن بهترین تلویزیون های موجود امروز

17:04

کابل توصیه (6 فوت): AmazonBasics یا Monoprice

قبل از اینکه شما خرید یک کابل جدید از خودتان بپرسید که آیا شما واقعا نیاز به یک. شانس هستند که یکی از قدیمی خود را کاملا خوب کار می کنند به صورت 4K و HDR تصویری. پایین را نگاه کنید برای جزئیات بیشتر در مورد آن.

اما بیایید می گویند شما قطعا می خواهید یک کابل جدید. شاید شما نمی خواهید به خطر غیر کاری جدید تلویزیون در حالی که شما صبر کنید برای مرتب کردن کابل و یا شما فقط کاملا مطمئن فعلی خود را در کابل کار نخواهد کرد. در اینجا شما دو گزینه برای بهترین کابل HDMI.

من استفاده می شود 6-پا/1.8 m به عنوان مثال برای قیمت گذاری, اما, البته, وجود دارد طولانی تر و کوتاه تر گزینه های. شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول گرفتن کوتاه کابل, اما مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی بلند برای شما به جای دنده خود را که در آن شما می خواهید.

آمازون

ساده ترین و ساده. "پشتیبانی از اترنت 3D 4K video و Audio Return Channel (ARC) و... مطابق با آخرین استانداردهای HDMI (ویدیو 4K در 60Hz 2160ص از 48 بیت/px عمق رنگ)...". آنها همچنین باید multipacks, 3 - و 15-پا نسخه ، آنها آنهایی که ما بیشترین استفاده را در CNET TV test lab.

تحویل رایگان اگر شما یک عضو نخست و آنها را یک عمر گارانتی. 4.6/5 ستاره از سراسر 17,000 بررسی است.

Monoprice

معروف ترین ارزان HDMI مارک Monoprice ده ها تن از گزینه ها برای انتخاب از جمله "Monoprice را انتخاب کنید سری." مرتبط با کابل است که "حق بیمه گواهی" است که در واقع یک گواهینامه. این اساسا به این معنی است که کابل است که بیشتر یا کمتر تضمین شده برای کار با 4K و HDR. حق بیمه گواهی آرم نیست مورد نیاز برای 4K, HDR, اما اگر شما یک کابل که حق بیمه تایید شده است و مطابق با هولوگرام و کد QR آن را بسیار امن شرط بندی کار خود را با دستگاه.

Monoprice را در میان حداقل هزینه بیمه کابل خبره وجود دارد. آن را طولانی تر و ضخیم تر از نسخه های به عنوان به خوبی. و فقط مانند آمازون وجود دارد گارانتی مادام العمر.

چرا این دو در نظر گرفته شده بهترین کابل HDMI? زیرا آنها ارزان ترین آنهایی که به ما اعتماد.

ما نمی به طور خاص نقد و بررسی کابل HDMI در اینجا در CNET اما در تلویزیون ما تست آزمایشگاه ما شده ایم با استفاده از ارزان کابل از آمازون و Monoprice برای سال. همه آنها باید انجام صدها ساعت از 4K و HDR تصویری بی وقفه با راه بیشتر اتصال و قطع از کابل معمولی هستند. هیچ کدام نتوانسته اند با دستگاه های سازگار.

وجود دارد گزینه های ارزان تر اما فراتر از تجربه خود ما این دو بزرگ را بررسی کاربر و فروش کابل HDMI برای سال. آنها همچنین امتیاز به پهنای باند برای رسیدگی به 4K و HDR محتوا. این است که اغلب ذکر شده به عنوان "18 گیگابیت در ثانیه" با اشاره به این مقدار از پهنای باند ممکن است با HDMI 2.0 استاندارد (پایین را نگاه کنید برای HDMI 2.1 جزئیات بیشتر).

گزینه های دیگر

شاید شما نمی خواهید یک Monoprice یا آمازون HDMI بند ناف برای برخی از دلیل. ما به بررسی برخی دیگر از خرده فروشان بزرگ و پیدا کابل ما را دوست داشت از هر یک. در اینجا آنها هستند.

خارج بازار ده ها تن از کابل HDMI. از آنهایی که این شرکت به نظر می رسد خود را به فروش برساند که توسط "وانت رایگان" تگ های Tripp Lite مرتبط در اینجا ادعا می کند در یک مکان به 18 گیگابیت در ثانیه. اگر شما حفاری را از طریق جزئیات شما می توانید پیدا کردن که آن را یک عمر گارانتی. من نمی می توانید ببینید هر دلیلی برای دریافت این کابل بیش از آمازون و یا Monoprice اما این یک گزینه است.

هدف را انتخاب منظم کابل HDMI کاملا ضعیف با بسیاری قادر به رسیدگی کامل پهنای باند 4K HDR. یک استثنا است 4-پا Philips کابل که در بیش از 14 دلار به نظر می رسد دلیلی گران است. اما شاید شما یک کارت هدیه هدف و چیزی بهتر از آن را صرف.

بهترین خرید

بسیاری از بهترین خرید کابل ارائه ظالمانه گران است. آن را برجسته ویژگی های یک 4-کابل پا برای 80 دلار, به عنوان مثال. اما برخی از آن ارائه شده است که بد نیست. این 6 فوت/1.8 m Dynex ultra HD کابل HDMI با پشتیبانی از سرعت های تا 18 گیگابیت در ثانیه.

آن را تنها 90 روز گارانتی هر چند تا گزینه های بالا هستند احتمالا بهتر است.

آیا شما واقعا نیاز به جدید کابل?

همانطور که ما در بالا ذکر شد فقط به خاطر اینکه شما در حال گرفتن یک تلویزیون جدید لزوما به این معنا نیست شما باید کابل HDMI حتی اگر شما در حال ارتقاء به چیزی با 4K و HDR. بیش از مسافت های کوتاه می گویند کمتر از 6 فوت (2 متر) فقط در مورد هر گونه اخیر "سرعت بالا" کابل HDMI باید کار خوب است. "سرعت بالا" است که رتبه های مورد استفاده توسط HDMI شرکت ها نشان می دهد کابل که دارای پهنای باند برای رسیدگی 1080p و بیشتر قطعنامه های تصویری.

شما می توانید از فکر می کنم پهنای باند مانند یک لوله. شما باید قادر به گرفتن مقدار زیادی از "آب" از طریق لوله با 4K و HDR محتوا. یک کابل نیاز به "بزرگ" به اندازه کافی برای رسیدگی به آن است.

متاسفانه هیچ راهی برای گفتن فقط با نگاه کردن به یک کابل که آیا این می تواند سیل از اطلاعات مورد نیاز برای 4K و HDR محتوا. حتی اگر آن را می گوید "سرعت بالا" در قنتد, ژاکت, که نه 100 درصد مفید است. یک کابل می تواند در نظر گرفته شود "سرعت بالا" اگر از آن عبور می کند 1080p, اما نمی تواند به خوبی به اندازه کافی ساخته شده برای رسیدگی به 4K. تنها راه برای بررسی این آثار است که به آن تست.

نکته خوب این است که اگر آن کار می کند, کار می کند. برای مثال اگر شما در حال ارسال یک 4K HDR سیگنال از خود 4K پخش Blu-ray را خود را, HDR, 4K, تلویزیون, و تلویزیون را نشان می دهد 4K HDR سیگنال شما تنظیم می شود. آن را نمی ممکن است به بهتر تصویر مختلف با استفاده از کابل HDMI. که چه تکنولوژی کار می کند.

وجود دارد تنها دو "نتواند" با یک کابل HDMI. به احتمال زیاد است که شما نمی توانید هر سیگنال در همه: خالی یا چشمک زن روی صفحه نمایش. اول بررسی کنید که همه چیز را به درستی و تمام تنظیمات شما درست باشد.

همچنین به یاد داشته باشید اگر یک قدم در زنجیره خود را ندارد 4K, HDR, هیچ چیز است. به عنوان اگر شما اتصال 4K پخش Blu-ray player به یک نوار صدا و سپس به یک تلویزیون 4K, شما نمی قادر خواهد بود برای دریافت یک سیگنال 4K به تلویزیون. همچنین برخی از تلویزیون ها تنها یک یا دو ورودی HDMI است که 4K -سازگار است. چک کتابچه راهنمای مالک خود را که بیش از حد.

HDMI sparkles

نزدیک نمایی از کابل HDMI شکست شناخته شده به عنوان بارقههای.

جفری موریسون/CNET

تنها دیگر "شکست" حالت از کابل HDMI است که بارقههای. این به نظر می رسد مانند برف بر روی صفحه نمایش. می توان آن را به اندازه کافی سنگین به مانند استاتیک مانند یک تلویزیون قدیمی کوک به یک مرده کانال یا می توان آن را تصادفی-اما-به طور منظم چشمک می زند از پیکسل سفید. این به این معنی شما نیاز جدید کابل.

اگر تلویزیون دریافت همان رزولوشن شما در حال ارسال آن (به عنوان مثال تلویزیون می گوید این 4K HDR هنگامی که شما در حال ارسال 4K HDR) شما تمام مجموعه. های مختلف کابل را ندارد که تصویر واضح تر و روشن تر و یا هر چیز دیگری.

آنچه در مورد HDMI 2.1?

شما در حال رفتن به شروع به دیدن محصولات touting نسل بعدی اتصالات HDMI به نام 2.1. این یک جهش بزرگ به جلو از نظر پهنای باند قادر به 8K قطعنامه و فراتر از آن. وجود خواهد داشت جدید کابل های مورد نیاز برای رسیدگی به این قطعنامه های بالاتر به نام فوق العاده با سرعت بالا اما مگر اینکه شما در حال خرید یک تلویزیون 8K شما به آنها نیاز ندارد. در واقع حتی اگر شما در حال خرید یک 8K TV, شما احتمالا به آنها نیاز ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد که بررسی HDMI 2.1: آنچه شما نیاز به دانستن.

دیگر کابل?

اکثریت قریب به اتفاق شما فقط نیاز به یک کابل HDMI از چند فوت/متر برای اتصال تلویزیون خود را به خود را در نزدیکی کابل/ماهواره ای جعبه تصویری پخش کننده Blu-ray player, DVD player و یا کنسول بازی. برخی از شما هر چند به دنبال چیزی کمی طولانی تر. وجود دارد بسیاری از متغیرها را در نظر بگیرید که ما بحث خواهیم کرد به طوری که ما اصلا ساده انتخاب کنید.

در پهن ساخت و مواد با کیفیت بسیار مهم تر در یک کابل HDMI از کوتاه. بیش از 15فوت/3m وجود دارد احتمال بسیار بالاتر است که متوسط کابل کار نمی کند و یا نمی خواهد کار در این قطعنامه که شما می خواهید. این هم بدان معنا نیست که شما نیاز به صرف ثروت در کابل وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای تقریبا همان قیمت در هر فوت به عنوان آنهایی که در بالا ذکر شد. این به آن معنا است که بدون نام کابل ممکن است کمتر احتمال دارد به کار می کنند.

آن را قرار داده راه دیگر ضعیف ساخته شده 3ft/1m کابل احتمالا کار خوب برای بسیاری از مردم, اما ضعیف ساخته شده و 15فوت/3m کابل احتمالا نمی خواهد. با هر بلندمدت راه حل شما با توجه به مطمئن شوید که آن را می تواند اداره کند 4K/60 HDR و غیره. گزینه های بسیاری می توانید. با وجود فن آوری را در نظر بگیرید:

فعال: فعال کابل HDMI دارای یک تراشه کوچک ساخته شده را به کابل است که طول می کشد کمی قدرت از این دستگاه اتصال و استفاده از آن برای تقویت سیگنال HDMI. این کابل هزینه اضافی کمی اما به مراتب بیشتر احتمال دارد به کار می کنند. طولانی منفعل کابل ممکن است برای شما کار می کنند اما آن را نمی ممکن است. این بستگی به دنده خود را. پس آنها به طور قابل توجهی گران تر آنها با توجه به ارزش برای هر اجرا.

نوری: اگر یک تکنولوژی مشابه به مدرسه قدیمی صوتی رابطHDMI-بیش-نوری قادر است به مراتب بیشتر از پهنای باند. آن را نیز قادر به دور فاصله بیشتر است. آن را آسان برای پیدا کردن گزینه های هستند که بیش از 330ft/100m. قیمت ها کاهش یافته است اساسا در چند سال گذشته با گزینه های در دسترس برای قیمت های مشابه در هر پا به عنوان سنتی کابلهای مسی. بسیاری حتی نمی نیاز به قدرت های خارجی است. کار می کنند و درست مثل یک نازک کابل HDMI.

بی سیم: شما همچنین می توانید جست و خیز کابل به طور کامل و فقط به بی سیم. این است که نه کاملا به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل ، وجود دارد بیش از حد بسیاری از ملاحظات به اینجا اما چند چیز در ذهن نگه دارید: 1) آنها در حال رفتن به هزینه بیش از کابل; 2) 4K گزینه اغلب تنها کار در اتاق و می تواند مسدود شود هر چیزی از جمله درب های کابینت و حتی مردم است. هر چند بی سیم به نظر می رسد مانند آن را باید آسان برای دستگاه های متعدد در این دوران نزدیک به همه جا Wi-Fi نیست. اگر شما با توجه به این کار قطعا انجام تحقیقات خود را قبل از شما بخرم.

متصل افکار

البته وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر.

اگر شما می خواهید به نگه داشتن شکار برای بهترین معامله مطمئن شوید که کابل شما با توجه به است یا حق بیمه گواهی می گوید آن را می توانید انجام دهید 4K/60 و یا می توانید رسیدگی 18 گیگابیت در ثانیه پهنای باند. و آن را یک جایزه اضافه شده اگر آن را دارای گارانتی مانند آمازون و یا Monoprice کابل.

وجود دارد هیچ چیز مانند کابل HDMI "نسخه." به عنوان در وجود دارد هیچ چیز مانند یک "HDMI 2.0" کابل. نسخه شماره اشاره به ارتباطات خود را در تلویزیون, گیرنده, نوار صدا ، بنابراین خود را در تلویزیون و 4K پخش Blu-ray نیاز به هر دو HDMI 2.0 برای تماشای محتوای HDR اما کابل اتصال آنها نمی تواند مراقبت کمتر است. این فقط یک احمق لوله.

زمانی که لوله "بزرگ" به اندازه کافی که در آن است به اندازه کافی پهنای باند شما باید خوب به آن بروید. 18 گیگابیت در ثانیه شما دیده می شود ذکر شده در اینجا آمد با HDMI 2.0 مشخصات بنابراین اگر یک کابل ادعا می کند آن را به احتمال زیاد ساخته شده است که مسئولیت رسیدگی به داده های اضافی که HDMI 2.0 اتصالات ارائه می کنند.

در نهایت اگر شما می خواهید برای اجرای کابل از طریق یک دیوار مطمئن شوید که کابل HDMI به طور خاص ساخته شده برای آن است. بررسی کدهای ساختمان محلی برای آنچه شما نیاز دارید.

بیشتر خانه سرگرمی ضرورت


یه سوال برای جف? اول بررسی تمام مقالات دیگر او های نوشته شده در مورد موضوعاتی مانند چرا همه کابل HDMI هستند, تلویزیون قطعنامه توضیح داد, LED, ال سی دی در مقابل OLED و بیشتر.

هنوز یک سوال ؟ صدای جیر جیر در او @TechWriterGeoff پس از اتمام سفر خود عکاسی در Instagram. او همچنین فکر می کند که شما باید بررسی کنید بهترین خود را به فروش sci-fi رمان و عاقبت آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب