بهترین کوره برای سال 2020: بالای ذغال و گاز و kamado مدل مقایسه - CNET

ما مورد آزمایش قرار ده ها تن از کوره در طول سال از جمله گاز و کوره های, کلاسیک, زغال چوب, گزینه, kamado کورهو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

ما مورد آزمایش قرار ده ها تن از کوره در طول سال از جمله گاز و کوره های, کلاسیک, زغال چوب, گزینه, kamado کورهو گلوله مدل شما را به این مجموعه از بهترین های ما کوره برای سال 2020 است. اگر شما به دنبال به انجام بیشتر پخت و پز در خانه و یا به روز رسانی خود را در فضای آشپزخانه کباب پز (حتی اگر آن را فقط در یک آپارتمان پاسیو) شما باید قادر به پیدا کردن یک کوره است که مناسب کباب خود را نیاز دارد در اینجا.

بدون توجه به آنچه, هوای آزاد, کوره شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که به قلم مو رنگ کردن در مورد چگونه به پاک کردن آن و بهترین لوازم جانبی برای کباب کردن. داشتن حق تکنیک های پخت و پز و ابزار تجارت خود را در بهار و تابستان cookouts یک نسیم است. هنوز مطمئن شوید که چه نوع کوره برای شما مناسب است ؟ اتمام راهنمای ما گلوله در مقابل زغال چوب در مقابل گاز: انواع کوره توضیح داد.

ادامه مطلب: آماده شدن برای فصل تابستان با این 7 بالا-زمین استخر

کریس مونرو/CNET

اگر همبرگر تكیه خود را cookouts و کباب کردن حیاط خلوت این Weber grill یک انتخاب بزرگ است. در واقع آن را یک انتخاب عالی برای پخت و پز در سراسر. وبر 10 سال گارانتی شامل تمام قطعات کوره بنابراین شما می تواند برای سال های آینده حتی با استفاده سنگین (مانند اگر شما اجازه دهید هیچ آخر هفته رفتن بدون داشتن فرصتی برای charbroil برخی از همبرگر). خود را سازگار عملکرد در تست ما تحویل داده همبرگر با کاراکتر و کمی صورتی ،

روح II E-210 نیز یکی از وبر iGrill سازگار با مدل های اضافی و لوازم جانبی خط که شامل بلوتوث پروب دما شما می توانید از طریق یک برنامه همراه. اگر شما غذاهای آماده که نیاز به زمان بیشتر در کوره های iGrill سیستم کمک خواهد کرد که شما نگه داشتن چشم در همه چیز از یک فاصله.

در $379 این کوره نشسته در وسط طیف قیمت. منفی شما است که شما نمی توانید از یک طرف سوز یا یک کابینه به پنهان کردن خود را در مخزن پروپان اگر رک به چسبیدن به آن را در با یک لغزش سنج ساز. هنوز هم من خوشحال بود با این سوزاننده و حتی پخت و پز در سراسر این Weber مدل, و من می خواهم آن را توصیه به هر کسی که رویاهای شنبه کامل صرف کباب و غذاهای مانند ماهی قزل آلا کبابی, کبابی, مرغ, ذرت کبابی و بیشتر.

تایلر Lizenby/CNET

وبر $109 اصلی کتری-سبک کوره در ادامه به آزمون زمان ایستاده به عنوان بهترین کوره برای پخت و پز با ذغال. در بالا ما-حرارت سوزاننده آزمون وبر تحویل بهترین تعادل خشکیده خارجی و متوسط نادر داخلی استیک. وبر به ما بزرگ, ترد پوست مرغ و خوش طعم, دنده بیش از حد.

ساخت و ساز ساده به معنی وجود دارد بیش از حد بسیاری از قطعات برای مونتاژ و یا بیش از حد بسیاری از ویژگی های به رسیدگی در حالی که پخت و پز. یک دریچه بر روی درب کنترل جریان هوا و به خوبی طراحی شده و خاکستر سینی زیر کوره تسهیل پاکسازی آسان.

ما آزمایش 22 اینچ مدل سیاه و سفید, اما وبر نیز ارائه می دهد یک 18 اینچ از نسخه اصلی خود را کتری طراحی. وجود دارد قطعا رویایی و گران قیمت کوره اما برای تعادل قیمت و کیفیت شما نمی توانید به اشتباه اگر شما شروع به پخت و پز با این کوره زغال چوب.

کریس مونرو/CNET

Kamado کوره به شکل تخم مرغ زیبا, سرامیک, چوب سوز کوره است که شما ممکن است را دیده اند و یا حداقل شنیده انتقال خوشمزه عطر و طعم دودی به همه چیز آنها طبخ و این بهترین کوره در دسته. آنها می توانند اجرا کم و آهسته برای ساعت در سیگاری درجه حرارت و از کار افتاده در حرارت بالا سطح است که فراتر از قابلیت های گاز و کوره. که به اندازه کافی برای ایجاد واقعی رستوران استیک استیک و واقعی چوب اخراج پیتزا مانند یک حرفه ای griller.

در $1,600 این Kamado جو کلاسیک III ممکن است یک شیب لوکس کوره قیمت, اما آن را ارائه مقدار زیادی از پخت و پز قدرت برای پول است. این بدان معناست که بسیاری از کباب لوازم جانبی که نمی آیند استاندارد با سایر کوره ها از جمله تخم مرغ سبز بزرگ. این kamado به خوبی انجام بیش از حد. ما آهسته و پایین کوره BBQ آزمون ما تنظیم کوره به 225 درجه فارنهایت (107 C) و اجازه رفتن به کنترل برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. در این محاکمه جو نشان عالی درجه حرارت ثبات است.

ما تست

ما تست انواع مختلف کوره های متفاوت, اما برای بسیاری از ما عبارتند از: حرارت بالا تست سوزاننده مانند استیک یا کباب همبرگر متوسط حرارت غیر مستقیم تست مانند کباب کردن یک مرغ کامل برای بیش از یک ساعت و یک کم و آهسته آزمون با قفسه دنده ها.

برای تعیین آنچه باید گنجانده شود به عنوان بهترین در بیرون, کباب پز, ما جمع آوری داده ها مانند کل زمان پخت و درجه حرارت داخل کوره و دمای داخل قطعه جداگانه ای از گوشت. همه این اطلاعات به ما کمک می کند نقطه ای که در آن کوره ممکن است نقاط داغ و یا دماسنج تناقضات.

ما با استفاده از سبدهای شامل ما بتس برگر در کوره گاز تست.

کریس مونرو/CNET

البته نیز وجود دارد یک مقدار عادلانه از (دفعات بازدید: بنابراین مقدار) طعم کور, تست بحث پر جنب و جوش و رای گیری در میان سردبیران ما در علاوه بر این به ما جمع آوری داده ها در مورد درجه حرارت و زمان پخت و پز.

اگر شما علاقه مند در هر یک روش خاص از تست ما رو که به همراه لیست کامل ما را از توصیه های برای پخت و پز با kamado کوره, کوره گاز, قابل حمل کوره و کوره های ذغال آماده برای مطالعه کنید. شاد کباب!

این داستان در اصل تنها شامل گاز کوره. آن به روز شده است که شامل بهترین زغال kamado و گاز کوره.

بیشتر کباب خوبی:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب