بهترین هدیه روز پدر در سال 2020: بودجه DIYers رویای لیست از اسباب بازی و وسایل برای پدر

چه به پدر ؟ این یک مشکل چندساله هر ماه ژوئن است. نه فرزندان و همسران و پدران در همه جا. برای من... مسائل است.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

چه به پدر ؟ این یک مشکل چندساله هر ماه ژوئن است. نه فرزندان و همسران و پدران در همه جا. برای من... مسائل است.

در این سال من در زمان یک رویکرد متفاوت نسبت به من انجام داده ام در سال های گذشته. به جای نگاه به صورت غیر معمول اما نه لزوما مفید هدیه برای پدر من تصمیم به رفتن را از طریق شخصی خود من آمازون سفارشات و برای کسانی که در مورد من فقط نمی تواند بدون زندگی می کنند -- کسانی که در مورد که سودمندی به وجد من و کسانی که در مورد من فقط نمی توانید صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن با دیگران است. این لیست ممکن است شما بیش از حد بینش David-مغز اما من کاملا مطمئنم که بسیاری از این موارد را اعتصاب وتر با پدر خود را به عنوان به خوبی.

تنها با یک استثنا که من ذکر زیر همه چیز من به شما نشان خریدم با پول خودم برای خود من استفاده کنید. این تبلیغات و یا حمایت مالی است. اینها فقط تا سر در گم مفید است. پس برو جلو و به پدر و هدیه آنها به شما در واقع استفاده کنید. زیرا در حالی که روز پدر neckties در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کراوات کابل (آیا از من بپرسید که چگونه من می دانم که این) آنها مطلوب نیست. من به شما نشان می دهد مطلوب است.

149 دلار در آمازون

9.jpg
TCL

بنابراین من عشق من Roku تلویزیون. از آنجایی که من برای اولین بار یکی در سال 2017, ما به آرامی شده جایگزین بسیاری از ما بزرگتر تلویزیون با Roku تلویزیون. رابط کاربری فقط در مورد بهترین تلویزیون رابط من همیشه مواجه می شوند و تلویزیون های ارزان هستند. به عنوان یک طناب برش وجود دارد بدون نیاز به سعی کنید آن را با اتصال به یک جعبه کابل.

این یک قاعده مستثنی است. آن را خوب 32 اینچ تلویزیون که من خریدم برای من ، در همه 149 دلار آن را یک هدیه بزرگ را به تعجب پدر و آنها را دوست دارم که قادر به قرار دادن آن در کارگاه, دفتر, اتاق خواب, سالن ورزشی. یا هر جای دیگری خوب 32 اینچ تلویزیون مناسب خواهد بود.

نمایش در حال حاضر در آمازون

52 دلار در آمازون

7.jpg
Litever

این یک بسته از نور برای حدود پنجاه دلار است. شما می توانید این زیر شمارنده آشپزخانه, روی نیمکت ها در پستو و یا هر تعداد از مکان های دیگر. چیزی که من در مورد این کیت است که آن می آید با همه چیز: شش نور میله های سخت افزار نصب کابل و غیره. همچنین Litever نام تجاری کل توده از add-on گزینه بنابراین شما می توانید ترکیب و مطابقت به محتوای قلب خود را.

نمایش در حال حاضر در آمازون

149 دلار در آمازون

12.jpg
Elgato

من خودم دو تا از این و اگر وجود دارد یک بی سیم, نسخه, من می خواهم احتمالا خود حداقل یکی بیشتر. این محصول تو رفتگی در دیوار, اما آن را مانند یک تقویت بهره وری برای برخی از پروژه های آن را به لیست. شما می توانید هر دکمه با یک تصویر و یک عمل. من با استفاده از به صورت یکی در میز من برای ویرایش ویدئو و پنجره مدیریت زمانی که من انجام یک پروژه تحقیقاتی. من با استفاده از یکی در استودیو میز برای مدیریت تنظیمات مورد نیاز برای ضبط ویدئو.

متاسفانه آمازون تمایل به مشکل نگه داشتن این موجود در انبار بنابراین با توجه به زمانی که شما چک کنید, شما ممکن است مجبور به صبر کنید. من منتظر سه هفته برای من واحد دوم اما صبر کنید که ارزش آن در بهره وری را به دست آورد. اگر پدر شما یک ویرایشگر ویدئو (یا پرنیان) این ممکن است برای آنها.

نمایش در حال حاضر در آمازون

49 دلار در آمازون

6.jpg
Akaso

من هرگز قادر به درک این ایده از هزینه $350 در یک GoPro, به ویژه هنگامی که آنها در حال استفاده در مکان های که در آن آنها ممکن است بشکند. من بسیار ترجیح می دهند هزینه های کمتر از پنجاه دلار در یک GoPro کلون که من می توانم موضوع را به تمام انواع از اقدامات مخاطره آمیز (مانند حلق آویز 10 فوت بیش از یک طبقه بتنی در یک آهنربا) و که در آن اگر آن را می شکند و آن را بدون از دست دادن بزرگ.

این دستگاه توسط Akaso است مانند یک دوربین است. در آن طول می کشد ویدیو 4K دارای Wi-Fi لینک به گوشی های هوشمند خود یک زاویه دید وسیع و تعداد زیادی از گزینه. آن را نیز طول می کشد خوب تصویری با کیفیت. اگر شما می خواهید برای دریافت به پدر و سرد هدیه بدون کشش کیف پول خود را, شما نمی خواهد به اشتباه با این.

نمایش در حال حاضر در آمازون

22 دلار در آمازون

4.jpg
ORICO

من عاشق این چیز. آن را حل یک مشکل است که بسیاری از ما درک نمی کنند ما اما ما انجام دهد. USB هاب همیشه زدن در اطراف میز ما مانند ماهی مرده. آنها وزن بسیار کمی دارند و یک دسته سیم رفتن به آنها را, آنها را در مورد حداقل پایدار آیتم های روی میز ما. فقط هیچ راهی وجود دارد شما در حال رفتن به قادر به پلاگین چیزی به آنها را با یک دست.

این جعبه کوچک تغییر همه که. این گیره به میز خود و یا به عنوان در مورد من به سمت میز کنار نیمکت من کار منطقه است. آن را گسترش پورت USB از پشت دستگاه به عنوان به خوبی به عنوان من می دهد یک اسلات کارت حافظه SD. آن را ساده و کاربردی است. یکی برای پدر خود را. آنها را ببینید سودمندی بلافاصله.

نمایش در حال حاضر در آمازون

9 دلار در آمازون

2.jpg
Vko توسعه

نه دیگران این است که همه کاره جانور کوچک. آن را نگه می دارد 12-اندازه کارت های SD و 12 میکرو SD کارت. چیزی که من در مورد آن (در علاوه بر این به قیمت) است که آن را سخت پوشش واحد, بنابراین من می توانید نگه دارید در این فروشگاه در حالی که فیلمبرداری و آن را هر دو مهر و موم شده و سخت به اندازه کافی برای رسیدگی به گرفتن ضرب دیده است.

انگار دستی-کافی کارت شما می توانید با استفاده از برچسب کارت های خود را, اما آنچه که من آرزو می کنم این است که وجود دارد یک نقطه مناسب در خارج از این مورد به قرار دادن یک برچسب. من با استفاده از دو تا از این یکی برای من پر از کارت و یکی برای من در دسترس کارت و کمی کاغذ مهم توجه داشته باشید من در آنها نشانی از تمایل به سقوط کردن. اما دیگر از آن شکایت من واقعا این را دوست دارم و پدر خواهد شد ،

نمایش در حال حاضر در آمازون

9 دلار در آمازون

1.jpg
Tranesca

این یکی دیگر از شگفت آور مفید ارزان هدیه. من پوشیدن من اپل دیده بان 24/7 و استفاده از آن برای نظارت بر خواب من و دیگر سلامت و ورزش داده است. راه من از نگه داشتن آن را در صدر با قدرت است که به اتهام آن را در حالی که تماشای نشان می دهد تلویزیون و یا انجام کارهای روزانه من خواندن. من رها کردن آن در این ایستگاه شارژ برای یک ساعت یا بیشتر و آن را آماده زمانی که من هستم.

بیایید روشن شود. این در واقع یک شارژر. آن را با استفاده از دیده بان اپل شارژ دیسک. اما آن را نگه می دارد آن را در یک محل مناسب و وجود یک طبقه زیر جایی که من قرار داده ام اکو نقطه. برای زیر ده دلار آن از فلز ساخته شده و به نظر می رسد بزرگ و جامد است کمی از کیت.

نمایش در حال حاضر در آمازون

17 دلار در آمازون

3.jpg
Powker

من مته مطبوعات آمد با یک نور است که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای دیدن دقیقا همان چیزی است من کار بر روی. پس وقتی که من اره نواری (که نمی آمد با یک نور) من در بر داشت من فوق العاده از دست رفته است که از ویژگی های. خوشبختانه, آن را تعمیر آسان. من این Powker نور است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک ماشین دوخت نور اما با این نسخهها کار با هر چیزی.

مهم این است که این هر دو بسیار روشن است و واقعا قوی. آن جرقه بزند بر روی طرف من اره نواری و من در حال حاضر می توانید ببینید که چه من کار بر روی. این یک هدیه بزرگ برای پدر که احتمالا قادر خواهید بود به فکر می کنم از یک دسته از راه های برای قرار دادن آن را به استفاده از.

نمایش در حال حاضر در آمازون

10 دلار در آمازون

11.jpg
SE

چرا خرید خود را پدر و الماس در روز پدر? نه به طور جدی. این مجموعه بزرگ از سوزن فایل های اندود با یک الماس بر اساس ساینده که باعث می شود فایل توانایی برش بسیار موثر تر از فقط ماشین فولاد است. در زیر 10 دلار این است که یک مجموعه بزرگ برای وارد شدن به تمام کسانی که در گوشه تنگ, آیا آن را به صورت الکترونیک کار ساخت مدل یا رفع مسائل است.

به علاوه برای بیش از یکی دیگر از 10 دلار شما می توانید یک تطبیق تخت-مجموعه فایل. من هر دو و در حالی که من اصلا استفاده از آنها را زمانی که من به آنها نیاز من بسیار خوشحالم که آنها در جعبه ابزار.

نمایش در حال حاضر در آمازون تخت مجموعه فایل

$110 در آمازون

8.jpg
Koolertron

شما را دیده ام من قرار دادن یک دسته از پروژه های در زیر میکروسکوپ در طول سال گذشته یا بیشتر. این دستگاه من استفاده می شود. چیزی که من در مورد آن این است که این رکورد نه تنها عکس بلکه ویدئو به کارت SD به طوری که من می تواند دستکاری و بررسی یک شی در حالی که آن را ضبط و سپس با استفاده از تصویری که در ZDNet DIY ویدئوها.

آن را همراه با دو چراغ سمت و بالا و نور پایین که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای دیدن اشیاء کوچک. کنار چراغ ها را می توان نقل مکان کرد, که می تواند کمک به برجسته کردن آنچه شما ممکن است بخواهید برای دیدن در حالی که همچنین حذف تابش خیره کننده. به عنوان میکروسکوپ آن را خیلی گران قیمت اما با 220X بزرگنمایی آن را یک ابزار موثر است.

نمایش در حال حاضر در آمازون

12 دلار در آمازون

10.jpg
Attmu

من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مختلف کابل بستن روش من استفاده می شود در طول سال. دو بدترین نوار بود و باندهای لاستیکی. من نقل مکان کرد به پیچ و تاب و روابط, روابط فایل های فشرده و حتی زیور آلات مو (که کار می کرد جای تعجب هست). اما از تمام تکنیک من استفاده می شود, هیچ چیز ضربان قلاب و حلقه کابل کراوات.

چیزی که من در مورد این است که شما می توانید خرید یک صد نفر از این چیزها برای حدود دوازده دلار است. من سه یا چهار تا از این بسته های مختلف در زمینه های کاری در اطراف خانه آنها همیشه دستی. بین این و من بزرگ نهایی کابل برگزار پروژه من در نهایت رام کابل درهم و برهمی که خالی از سکنه من برای من تمام زندگی بزرگسالی است. این برای پدر و آنها خواهید بود یک فرد بهتر (یا حداقل بیشتر سازمان یافته).

نمایش در حال حاضر در آمازون

52 دلار در آمازون

13.jpg
Joby

وجود دارد بسیار ارزان تر بد گویی کردن آف از این سه پایه در آمازون در دسترس است اما Joby محاکمه و تست شده. من چند تا از اینها و آنها در مفید آمده است نه تنها به نگه داشتن گوشی یا GoPro کلون اما همچنین برای نصب چراغ های کوچک.

آهن ربا در واقع گوشی را نگه دارید تا زمانی که متصل به یک قطعه خوب از فولاد است. اما نه همه چیز را پذيرفتاری مغناطيسی فولاد خوب و این زمانی است که انعطاف پذیر, پاها, در مفید آمده است برای تقویت خود نگه دارد. اگر پدر و دوست دارد برای پروژه فیلم, این یک ابزار عالی برای گرفتن بهترین عکس.

نمایش در حال حاضر در آمازون

70 دلار در آمازون

14.jpg
Zhiyun

این تنها محصول در این لیست من خودم خرید. مردمی در Zhiyun من فرستاده شده یک واحد. و من خوشحالم که آنها انجام داد. من استفاده می شود gimbals قبل و در حالی که آنها بوده ام موثر در گرفتن صاف و عکس های آنها نیز بزرگ-حتی آنهایی که برای گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال.

این نیروگاه برابر را به معنای واقعی کلمه pocket-sized اما بسته پانچ. نه تنها آن است که یک حلقه آن را به یک تمدید selfie-چوب ساخته شده است در که همچنین بدان معنی است که شما می توانید با قرار دادن حلقه در پایان یک برسد. در بالای آن نیز ساخته شده است در سه پایه. اگر شما در حال سفر و همه شما می خواهید انجام دهید این است که حمل گوشی و لوازم جانبی یکی این می تواند به عنوان حلقه سه پایه و selfie stick, همه در یک.

نمایش در حال حاضر در آمازون

23 دلار در آمازون

15.jpg
سیاه و سفید+دکر

این است که من رفتن به جیب پیچ گوشتی. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از رایانه های شخصی خود را به من کمک کرد ساخت و نگهداری است. من استفاده از آن را برای تقریبا هر خانواده پروژه نیست که نیاز به گشتاور اندازه کامل drill-driver.

این پیروزی بزرگ برای این فراتر از قیمت است که آن را به سوئیچ از یک لوله بلند به اسلحه سبک ، این اجازه می دهد تا پیچ گوشتی به فضاهای تنگ تر از کوچک ترین پیچ گوشتی برقی. نه یک هفته می رود که در این نمی بینم برخی از استفاده در محل کار و یا پروژه های شخصی. پدر آن را دوست دارم.

نمایش در حال حاضر در آمازون

$21 در آمازون

16.jpg
DIYMAG

یکی از بزرگترین aha لحظه بود آن زمان من متوجه شدم که من می توانم خرید یک دسته از آهنرباهای و نگه داشتن آنها را در قسمت bin درست مثل من در حفظ یدکی پیچ. من نوار آهن ربا مانند این همچنین به عنوان مجموعه ای از آهن ربا دور. این چیزی است که آهن ربا هستند فوق العاده مفید مشکل حل برای تمام انواع کار و پروژه های شخصی -- به عنوان طولانی به عنوان شما آنها را در اطراف.

من استفاده از این برای نگهداری وسایل نور هم برای ساخت گرد و غبار محافظت در مصرف دریچه در گاراژ به برگزاری یک پرچم در صندوق پستی من و بسیاری از پروژه های دیگر. همراه با برخی از فوق العاده چسب و نوار (یا بهتر نیا به نوار) وجود دارد تقریبا بدون مشکل است که نمی تواند حل شد (یا حداقل بیشتر جالب) با آهن ربا.

نمایش در حال حاضر در آمازون

بنابراین وجود شما آن را دارند. من لیست بزرگ از توصیه می شود هدیه روز پدر. چه در مورد شما ؟ آنچه را که شما خریداری شده در سال گذشته که فقط به وجد شما هر بار که شما از آن استفاده کنید ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن