بهترین هدیه روز پدر برای هر نوع foodie پدر – CNET

این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی.

اگر پدر شما مثل من خود را autoresponse به سوال “چه شما می خواهم برای قرار دادن هدیه دادن تعطیلات در اینجا]?” است که چیزی در امتداد خطوط از: “آیا به من هر چیزی! من چیزی نیاز نداریم!” اما من می stilill نقطه چشمک زدن در چشم او هنگامی که او را پاره باز کردن کاغذ به خصوص هنگامی که آیتم زیر یک اسباب بازی سرگرم کننده برای آشپزخانه.

پس از او در ما ساکن استاد از همه چیز صبحانه (و اخیرا تکمیل تخم مرغ خود را-در-یک-هش-قهوه ای-سبد خرید) من برنامه ریزی برای روز پدر است که به او چیزی کوچک اما توانا برای کمک به در که تلاش مانند یک Frywall یا بهتر جعبه اهنی. اگر چه در فکر دوم… او هم صحبت شده و بیشتر و بیشتر در مورد جمع آوری شراب و او به من می گوید چقدر او را دوست دارد او را لو Creuset وسایل آشپزی و هر بار که من او را با استفاده از آن. او را فقط با دادن ایده های هدیه!

وجود دارد بسیاری از دو طرف به هر پدر و بنابراین بسیاری وجود دارد هدیه ای مناسب گزینه های بیش از حد. این است مضاعف-درست است که پدر خود را نوعی از foodie. خوشبختانه هنگامی که شما در شکار برای روز پدر هدیه مواد غذایی وجود دارد گزینه های برای هر کس از آبجو هنردوستان به پدران با یک دندان شیرین. آیا پدر شما یک صبحانه آشپز مشتاق oenophile و چدن خبره مانند معدن و یا چیز دیگری به طور کامل من رو مقدار زیادی از ایده هایی برای هدیه است که مطمئن شوید که برای دریافت آن چشم درخشان.

ادامه مطلب: بهترین قابل حمل کوره برای سال 2020

این که آیا آن را بیکن و براونز هش و یا مرغ سرخ شده و collards این ابزار دستی کوچک — یک BPA-free سیلیکون موجود است که متناسب با به طور مستقیم به خود را پان — کمک می کند تا به حداقل رساندن ظروف سرباز یا مسافر. که راه پدر می تواند سرخ به محتوای قلب خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کسانی که مزاحم براشهای گرفتن در همه جا-چه هدیه ای عالی!

چاقو کمک

یک فرصت خوب وجود دارد پدر خود را مجموعه ای از چاقو و حتی شانس بهتر است که برخی از آنها کسل کننده — خوب برای برش کاملا کبابی استیک یا گوشت خوک. Sharpening چاقو را با دست — و انجام آن را به خوبی — یک کسب و کار روی حیله و تزویر بنابراین ترک آن را به کارشناسان. چاقو کمک می فرستد یک بسته کردن به پدر را به خانه با خیال راحت بسته و کشتی خود چاقو و ارسال آنها را به تیز توسط جوانب مثبت. شما می توانید او را به یک کارت هدیه و یا به جلو بروید و سفارش جوش و اولیه جعبه را نشان می دهد تا در پست الکترونیکی. آن را به 59 دلار برای چهار چاقو ($15 در هر چاقو) اما اگر شما در نظر آنها تنها واقعا نیاز به این نوع از درمان پس از یک سال و یا آن را کاملا به ارزش آن. آن را نیز احتمالا چیزی که او نمی خواهد انجام دهد در خود دارد.

اگر او شده است ساخت با نرخ دوم دماسنج گوشت (یا-نفس نفس زدن — یکی از کسانی که کاهش در برای دیدن اگر آن را انجام می شود) پدر خود را در حال رفتن به عشق MK4 از Thermoworks. این بسیار دقیق ابزار کوچک می آید در 10 رنگ به شما می دهد یک دما در دو تا سه ثانیه خواهد شد و تمام حدس و گمان از محور کباب.

آشپز کار می کند

کلاسیک کامل پوشش جین ماهیگیری صحن از آثار آشپز را حفظ خواهد کرد پدر به دنبال تازه حتی در حالی که او را به انجام همه چیز در کوره و یا در آشپزخانه. او می تواند آجیل نه به آن را می پوشند!

ساخته شده در

این یکی از همه زمان های مورد علاقه آشپز چاقو از یکی از ما تمام زمان های مورد علاقه مستقیم به مصرف کننده وسایل آشپزی مارک. آن را جعلی از نیتروژن-درمان جراحی تیز که همه هک و تعادل عالی. بدون واسطه تشویق برای خرید بیشتر, $89 شیرین قیمت برای یک آشپزخانه با کیفیت چاقو برای پدر. در قیمت کمی پایین تر شما می توانید شره این جامد Zwilling 7 اینچ آشپز چاقو فقط برای $50.

به پدر یک دلیل به آتش باربی با این هدیه از مار رودخانه مزارع که همراه با دو R انزال بخشی از کشاورزی گوشت گاو یک خانواده و متعلق به اداره کسب و کار اختصاص داده شده به تولید بالاترین کیفیت گوشت گاو و گوشت خوک در آمریکا. این گزینه شامل دو دست قطع آمریکایی Wagyu بالا sirloins شده اند که خیس-سن 21-به همراه روز برای بهبود عطر و طعم و بافت. اما این شرکت رو همه نوع از گزینه های را انتخاب کنید اگر پدر و ترجیح یکی دیگر از برش.

ادامه مطلب: بهترین گوشت تحویل خدمات در سال 2020

وحشی آلاسکا شرکت

من نمی توانم فکر می کنم از یک هدیه پدر من می خواهم بیش از یک تحویل ماهی قزل آلا وحشی صید شده از آب های آلاسکا سرد. وحشی آلاسکا شرکت یکی از مورد علاقه ما purveyors از چیزهای خوب — و نه فقط ماهی قزل آلا. وحشی آلاسکا شرکت توابع به عنوان یک سرویس اشتراک, اما شما می توانید در هر زمان لغو.

ادامه مطلب: بهترین آنلاین غذاهای دریایی تحویل سال 2020

اگر پدر شما در حال حاضر نوع که خود را نگه می دارد در پایان EVOO جداگانه از روغن پخت و پز او را دوست دارم این هوش مجموعه ای از جدید مستقیم به مصرف کننده با نام تجاری Brightland. این ویژگی های مختلف بالا و سیاهرگ ها-تعداد زیتون روغن تحت فشار از دست برداشت موروثی کالیفرنیا زیتون: یک مناسب برای سوپ و خورش های بزرگ دیگر با سالاد و یا شیرینی.

Ooni

اگر پدر شما یک پاسیو عرشه یا حیاط خلوت, این, هوای آزاد, فر پیتزا را کاملا تغییر بازی برای پیتزا شب. آن گرم در یک فلش است و به اندازه کافی کوچک به همراه برای tailgating و یا ساحل پیکنیک است که عمده plus. این نیز بزرگ برای پخت و پز بیش از پیتزا.

این پنج بسته artisanally ساخته شده کوکتل bitters — در طعم مانند زنجبیل و فلفل قرمز دودی و نارنجی — مطمئنا الهام بخش پدر به شلاق تا برخی از کوکتل. اگر او احساس نمی خلاق همه آنها کامل خواهد بود در یک قدیمی از مد افتاده.

Bachan را

سس که به اندازه کافی خوب برای هدیه. Bachan ژاپنی, BBQ, پر جنب و جوش مخلوط سس سویا, mirin و رب گوجه فرنگی را با زنجبیل و پیاز و سیر و تست کنجد. دینامیت بر روی همه چیز از همبرگر مرغ, استیک و بیشتر. اگر او حفاری teriyaki-سبک سس آن را به عنوان یک ترشی یا هم بزنید سرخ شده با رشته فرنگی و برنج بیش از حد.

Goldbelly

اگر پدر خود را دوست دارد خوب pastrami در چاودار اما نمی تواند آن را به نیویورک در سال جاری این بسته از نسل سوم نیویورک دلی کنی & Ziggy را تا به همه چیز او نیاز به ایجاد یک حماسه pastrami ساندویچ. بسته تغذیه تقریبا چهار نفر و شامل کل یک پوند از سه گانه-دودی pastrami, هشت برش از یهودی چاودار ترشی و 12 اونس بطری امضای خود دلی خردل.

استفاده شده توسط بهترین رستوران جهان بیش از Coravin خواهد اجازه پدر پاپ ویژه بطری — حتی شامپاین — بدون هیچ گونه نگرانی در مورد شراب گرفتن اکسید اگر او نمی کند و پایان همه چیز است.

آن را دریافت ؟ پدر, جوک, کنار, اگر او لبنی عجایب پدر را دوست دارم این پنیر از ماه اشتراک هدیه. هر یک از حمل و نقل شامل سه و نیم پوند پنیر انتخاب دست برداشت توسط کارشناسان در موری.

Thermomix

ریخت و پاش, هشدار! Thermomix چند منظوره لوازم آشپزخانه بودجه نمی خرید اما برای آشپز پدر که هر ابزار آشپزخانه, او احتمالا نمی کند که این… نشده است. چه Thermomix انجام دهید ؟ ممکن است آن را آسان تر برای توصیف آنچه در آن نیست اما ما آن را یک شات. آن را یک پردازنده مواد غذایی, ماشین مخصوص مخلوط کردن, پلوپز آرام پز sous vide, (*طول می کشد نفس*) مخلوط کن ایستاده در آشپزخانه, مقیاس, فرمانتور و بیشتر. Thermomix همچنین با استفاده از برش لبه های بصری نرم افزار به شما راه رفتن را از طریق به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از دستور العمل های. آن را به عنوان نزدیک به عنوان شما را برای داشتن یک sous chef خود را بدون نیاز به پوسته از دستمزد و مزایای.

بیشتر foodie هدیه

این داستان در اصل نوشته شده توسط Corinne بالدوین شده است و پس از آن به روز شده در توسط دیوید Watsky.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: خدمات تحویل غذا در طول همه گیر


1:29

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>