بهترین BBQ اسباب بازی در سال 2020: مورد علاقه, عمومی, پخت و پز تجهیزات برای تابستان

به عنوان تابستان می شود در جریان است و ما در خارج به کارگاههای ما افکار ما به نوبه خود به آنچه که ما می توانید طبخ خارج است. اما اگر شما فقط از شروع ساخت تا خود را در فضای باز تجهیزات پخت و پز, شما ممکن است نیاز به برخی از الهام. بنابراین در اینجا اسباب بازی است که من به طور منظم استفاده در خانه برای دریافت آهسته پخته کباب خوشگلی و کبابی مواد غذایی انجام می شود به کمال است.

Hands on with the Smartfire controller Never ruin a barbecue cooking session again zdnet
Smartfire

من بررسی SmartFire BBQ کنترل در سال 2019 شده اند و استفاده از آن برای هر طبخ کند من انجام دهد. آن را نهایی دست کنترل درجه حرارت مناسب مدیریت. بیشتر جزئی در اطراف با حرارت درب و یا نگرانی در مورد گوشت به تاخیر انداختن. مهم نیست که چه مدت شما طبخ این کنترل به شما این دما از شما خواسته برای ساعت پس از ساعت.

250 دلار در Smartfire

2-weber-rapidfire-chimney-starter-eileen-brown-zdnet.png

وبر Rapidfire باعث می شود آن سریع و آسان به نور کوره خود را. به عنوان زغال نگردند عمودی با سوراخ هوا برای خوب updraft آنها نور آتش بسیار سریعتر از نور کوره به طور مستقیم. اگر آتش خود را شروع می شود به مرگ شما می توانید مجموعه ای دیگر از زغال سنگ به پپ تا چیز بدون اذیت نمودن مواد غذایی در حال حاضر در کوره پخت و پز.

14 دلار در آمازون

3-weber-briquettes-2-eileen-brown-zdnet.png
وبر

من در اطراف با بسیاری از مختلف قالبها و توده چوب و ذغال و من را در بازگشت به وبر با نام تجاری. آسان به نور کم خاکستر و سوختگی زمان ایجاد این نوع مورد علاقه من از سوخت برای کوره و سیگاری. من سهام تا هر زمان که من آنها را ببینید ارائه شده در تخفیف.

30 دلار در آمازون

4-cameron-smoke-generator-eileen-brown-zdnet.png
کامرون

اگر من می خواهم برای اضافه کردن یک طعم دودی به من غذا کبابی, من اضافه کردن تراشه های چوب یا گرد و غبار (خاک) به کامرون جعبه دود و محل جعبه در بالای کوره. گاهی اوقات من خیس, تراشه, بار دیگر, من دود از خشک. من پس از آن می توانید کنترل که طعم من ابلاغ به مواد غذایی است.

$15 در کامرون

5-proq-xl-smoker-eileen-brown-zdnet.png
ProQ

شما ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است برای گرفتن مورد علاقه من BBQ سخت افزار-این ProQ bbq-اما گرفتن یک اگر شما می توانید آن را در ایالات متحده است. من فکر می کنم که ProQ است ماژولار بیشتر از رقیب خود وبر کوه دودی. شما می توانید آن را در سه راه مختلف بسته به اینکه چگونه بسیاری از محور های شما استفاده و اضافه کردن آب و یا سوخت به BBQ بدون باز کردن درب. من Smartfire کنترل نشسته در پایین کنترل جریان هوا و نگهداری گوشت در دمای کنترل شده برای ساعت تا پوست و گوشت مناسب است.

$500 در ProQ

6-thermopro-tp20-wireless-remote-thermometer-eileen-brown-zdnet.png
ThermaPro

من دوست دارم ThermoPro TP20 به عنوان آن را می دهد خوب متوسط اطلاعات است. من با استفاده از دو پروب به تنظیم درجه حرارت در گودال و نظارت بر دمای گوشت. اتصال بی سیم به این معنی است که من لازم نیست برای ایستادن بیش از گوشت برای پیدا کردن آنچه در درجه حرارت پخت و پز است.

57 دلار در آمازون

7-thermopro-tp932-grill-mat-eileen-brown-zdnet.png
ThermaPro

من شک و تردید در مورد استفاده از سیلیکون حصیر در کوره به من متقاعد شده بود که این امر کاهش عطر و طعم به نحوی. اما من سعی کردم آن هستم و در حال حاضر تبدیل. به این معنی من نیازی به رایت کردن تمام مواد غذایی باقی مانده و پس از اتمام کوره و تضمین می کند که من نمی سهوا خوردن هر گونه قطعات فلزی که ممکن است جدا از تمیز کردن برس. من نیز پخته یک نسخه عالی از دودی پنکیک با افرا سس بر روی حصیر که شما باید سعی کنید.

16 دلار در آمازون

8-cambro-hot-gobox-eileen-brown-zdnet.png
Cambro

پس از پخت و پز من می خواهم به بقیه من آهسته پخته سینه به مطمئن شوید که گوشت شل و آب میوه نگه داشتن گوشت مرطوب. قبلا من قرار دادن گوشت در فویل و پوشش آن را با سه یا چهار حوله به مدت 20 دقیقه استراحت. در حال حاضر من فقط پاپ گوشت به جعبه عایق. آن است که ساخته شده از مواد مشابه به فشرده پلی استایرن و آن را نگه می دارد همه چیز را برای ساعت. آن است که پاک پاک و محکم و قطعا ارزش پول است.

45 دلار در آمازون

9-vortex-indirect-heat-eileen-brown-zdnet.png
گرداب (در)با لينک مستقيم

من با استفاده از گرداب گاهی اوقات هنگامی که من می خواهم یک سوپر کوره داغ. گرداب کانال گرما و سرعت افزایش دما برای سریع داغ, شعله, طبخ. من همچنین می توانید موقعیت آن را به صورت حرارت غیر مستقیم.

$43 در آمازون

10-kitchenaid-silicone-tipped-tongs-eileen-brown-zdnet.png
KitchenAid

من دوست دارم این KitchenAid سیلیکون نوک انبرک آنها به عنوان آسان به تمیز نگه داشتن و گرفتن مواد غذایی به صورت چسبیده و بدون پاره شدن آیتم های ظریف مانند ماهی و برش بادمجان در کوره. من هم پیدا کنید که این انبرک نیست خرج کردن دست های من وقتی که من از آنها استفاده کنید.

15 دلار در آمازون

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>