Battlestar Galactica را در طاووس: بالا لحظات از بهترین sci-fi series ever – CNET


battlestar-galactica-promo-image

NBCUniversal

مقدس frak: آن را واقعا بیش از 15 سال از یک بوت Battlestar Galactica مبارزه طلبیده انتظارات برای تبدیل شدن به یکی از بیشتر بسیار مورد توجه سریال های تلویزیونی همیشه ؟ بله. اگر چه اثبات مفهوم مینی سریال ساخته شده که اولین آن در اواخر سال 2003 هفتگی سریال در بریتانیا راه اندازی در اکتبر سال 2004 پس از رسیدن بر ما تلویزیون چند ماه بعد.

من نمی باید به گوگل کسانی که تاریخ; من در مورد به عنوان غرق در Galactica geekdom به عنوان یکی می توانید دریافت کنید. در سال 2016 فقط به عنوان تلویزیون-روکش پادکست مانند بال غربی هفتگی شروع به گرفتن در من احساس مجبور به راه اندازی یکی از خود من: Battlestar Recaptica که من شرکت میزبانی با من دوست دیرین و همکار دیو جانسون. به آرامی اما مطمئنا در طی حدود دو سال ما recapped هر قسمت از مینی سریال به آخر.

در طول راه ما به اندازه کافی خوش شانس به مانع مصاحبه با بسیاری از اعضای بازیگران از جمله James Callis (Gaius بالاتر), Tahmoh Penikett (Helo), Michael Trucco (اندرس), Grace Park (نسل) هارون داگلاس (رئیس تیرول), Kandyse McClure (دی) و Jamie Bamber (آپولو). ما همچنین مصاحبه نشان می دهد نویسنده Anne Cofell Saunders, کتاب, نویسنده Mark A. آلتمن (که co-نوشت: بسیار عالی می گویند ما تمام: کامل فیلم های غیر مجاز و تاریخ شفاهی Battlestar Galactica) و خود خالق Ronald D. Moore.

بله, شما ممکن است می گویند من BSG واجد fides. به همین دلیل است که CNET نوع به اندازه کافی به من اجازه دهید نام بالای 15 لحظات از نشان می دهد. آن را دلهره آور به حداقل می گویند چون Galactica مملو از لحظات شگفت انگیز. من احتمالا می تواند به شما 50 بدون شکستن عرق.

قبل از اینکه ما شیرجه رفتن هر چند من به آدرس فیل در آشیانه عرشه. در سال گذشته NBCUniversal اعلام برنامه های جدید Battlestar Galactica سریال رهبری به آن طاووس خدمات جریان (که همچنین جریان راه اندازی مجدد سری) این یکی تحت هدایت آقای ربات خالق Sam Esmail. خوشبختانه, آن را “نه یک بازسازی” اسماعیل توییتی پس از نه تعجب آور فن داد و بیداد, بلکه “یک داستان جدید در اساطیر.”

Poo-poo ایده همه شما می خواهید. فقط به یاد داشته باشید: هنگامی که Ron Moore اعلام کرد خود را reimagined Galactica نشان می دهد با یک زن Starbuck (بریده بریده نفس کشیدن!) و هیچ اصلی اعضای بازیگران, طرفداران رفت و موز. اما نگاه کنید که چه چیزی ما رو. من متقاعد نشده وجود دارد بسیار داستان از چپ به بگویید در “BGU,” اما من به اسماعیل نفع شک. آقای ربات خیلی frakking بزرگ است.

در اینجا پس از آن به ترتیب ظاهر می 15 احمقانه ترین تکان دهنده ترین و بهترین همه در اطراف Battlestar Galactica لحظات. آن را باید بدون گفت: اخلال گران بزرگ در پیش است.

آدما می گوید لی ‘اگر شما ما هرگز ترک. (S1 E5: شما نمی توانید به خانه دوباره)

پس از یک خطرناک و ناموفق ماموریت نجات فرمانده آدما هیچ چاره ای جز رها کردن جستجو برای Starbuck قبلا شلیک بیش از یک نامهربان ماه. اما فقط به عنوان ناوگان می شود آماده پرش به دور یک Cylon مهاجم به نظر می رسد. این Starbuck! او زنده است! Whew.

بعد لی سوالات پدرش: اگر من بودم پایین وجود دارد که شما هنوز هم باید با توجه به سفارش به ترک ؟

آدما: “اگر آن را به شما…ما هرگز ترک کنند.”

ببخشید من چیزی در چشم من. آدما و لی به سختی صحبت می کرد به هر یک از دیگر و عمدتا استدلال کرد که آنها انجام داد. اما در این یک خط پیرمرد نشان می دهد که آمده جهنم یا آب بالا او هنوز هم لی پدر. و این چیزی است که پدران انجام دهد.

بالاتر مواجه ‘واقعی’ تعداد شش (S1 E7: شش درجه جدایی)

از آغاز Gaius بالاتر زندگی می کردند با یک Cylon در سر خود را — بسیار شاد و خرم Cylon شناخته شده تنها به او و تنها به عنوان شماره شش. این ایجاد بی شمار خنده دار لحظات که در آن شخصیت های دیگر را گرفتن او در اواسط گفتگو و یا حتی اواسط کنگره با کسی که وجود ندارد. بنابراین زمانی که یک زندگی تنفس تظاهر به نظر می رسد در Galactica در پوشش صدفی Godfrey-که کاملا وجود دارد و او را متهم بودن یک خائن — آن را خالص لذت تماشای بالاتر پیچ و تاب خوردن.

مهمانی شام (S1 E9: تیغ مرا تیغ من پایین)

به عنوان تاریک و نگران کننده به عنوان BSG می تواند آن را نیز می تواند خنده-از-با صدای بلند خنده دار. تیغ, سکس الن (با بازی درخشان توسط Kate Vernon) بازده را از مرده و هدر هیچ زمان بازگشت به boozy لاسی بد-تاثیر روش. در شام با آدما لی و Roslin او می کشد خاموش خنده دار trifecta: توهین به رئیس جمهور ذکر آدما مرده و در حال اجرا او پا تا لی پا … تقریبا همه در همان نفس است. Battlestar Galactica هیچ کمدی, اما آن آمد بدجور در این صحنه فوق العاده.

فرزندان شاخه آدما (S1 E13: Kobol را Last Gleaming, قسمت 2)

دربندی یک دانشجوی سال اول فصل کامل از آنچه-از-frak لحظات آخرین دقیقه از آخرین قسمت ثابت تکواندو-est از همه است. پس از یک ماموریت موفقیت آمیز با همه جشن یک کار خوب انجام می شود, Boomer می کشد از او تپانچه و در دو آدما قفسه سینه. مطمئن, ما تا به حال ما سوء ظن در مورد فرزندان اما هیچ کس این را دیدم آیند. و بحث در مورد یک مطلب یا داستان جالب: هیچ کس احتمالا می تواند زنده ماندن دو نقطه سفید عکس. می تواند آنها ؟

پگاسوس (Pegasus) بازده (S2 E10: Pegasus)

BSG بهترین قوس آغاز می شود با معجزه آسا ورود Pegasus دیگر battlestar که همچنین موفق به فرار از Cylon حمله به مستعمرات. اما شادی به سرعت راه می دهد به خبري که کشتی فرمانده — دریاسالار قابیل درخشان با بازی میشل فوربز — می کشد رتبه و شروع به ساختن تصمیم های سوال برانگیز. هیچ کس قرار می دهد لایحه آدما در یک گوشه!

جدید Caprica زمان-پرش (S2, E20: ذخیره کردن خود را بار)

تکان دهنده پایان فصل 1? در اینجا نگه دارید من آبجو. فصل 2 آمده توسط باد تا BGU به عنوان ما آن را می دانم. ما رئیس جمهور محبوب Roslin تصدیق انتخابات به Gaius بالاتر. این Cylon شناخته شده به عنوان Gina انفجار اتمی گرفتن ابر نه و چندین کشتی های دیگر. بالاتر سفارشات ناوگان به حل و فصل در یک سیاره شناخته شده به عنوان جدید Caprica. سری بیش درست است ؟ حدس می زنم چون همه از ناگهانی آن 380 روز بعد! و هیچ نشانه ای از Cylons.

رکورد ابتدا. این Cylons حمله. بالاتر تسلیم شد. بازی بیش از!

Galactica جهش به فضای جدید بیش از Caprica (S3 E4: Exodus)

galactica-jumps-into-the-atmosphere

بله آنها در حال انجام این کار بر روی هدف.


NBCUniversal

این ماموریت نجات برای پایان دادن به تمام ماموریت های امداد و نجات. تنها راه Galactica می تواند نجات ساکنان جدید Caprica است برای پرش به frakkin’ جو و راه اندازی آن vipers سپس پرش دوباره قبل از آن را تبدیل به یک battlestar شکل دهانه. آن را کاملا خطر ناک در بخشی به دلیل آن را بسیار غیر منتظره (ما هرگز دیده می شود شرکت کشتی فضایی انجام آن) و در بخشی به دلیل آن را به یک فایل صوتی و تصویری جشن. (به نوبه خود حجم راه برای این لحظه.)

Starbuck قلاب با لی پس از آن اجرا می شود به Anders (S3 E9: کسب و کار ناتمام)

این فن-قسمت های مورد علاقه — با نام مستعار “یکی از با تمام بوکس” — با استفاده از فلش بک به ما نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل من و لی باید خیلی خوب کسب و کار ناتمام. پشت در جدید Caprica آنها در نهایت می خواهم بدست هم حتی اگر او ازدواج کرده بود به دی و او را با آندرس. اما در حالی که لی هنوز جوابی نیامد و در تب و تاب بودن خود را اعلام عشق من مخفیانه به اردوگاه — و ازدواج آندرس. همه با هم در حال حاضر: چگونه می تواند شما ؟

من مرده است (S3 E17: گرداب)

می گویند آنچه شما در مورد این قسمت در کل (آن را نمی بزرگ) وجود دارد بحث شوک از دیدن من ادم خائن و بدنهاد منفجر شود در پایان — او هنوز هم در آن است. صبر کنید که نمی تواند. او باید خارج. درست است ؟ لطفا ؟

طرفداران عصبانی. همکار اعضای بازیگران عصبانی شد. Ron Moore به فروش می رسد مرگ به عنوان واقعی است. Katee Sackhoff بازی همراه اجازه او castmates باور کنید بیش از حد. به هر کس که آن را فقط به نظر می رسید غیر ممکن است نشان می دهد کشتن یکی از محبوب ترین شخصیت های اصلی. (Psst. چوب در اطراف.)

لی آقای اسمیت-Goes-to-واشنگتن سخنرانی (S3, E20: چهارراه قسمت 2)

من هرگز از طرفداران آپولو حلق آویز کردن بال خود را برای تبدیل شدن به لی آدما وکیل در قانون است. Bo-حلقه! و من به خصوص دوست ندارم این راه همکار وکیل Romo The نگه داشته کشیدن رشته های خود را در اجرا به بالاتر را محاکمه. اما همه این است که ببخشند پس از گوش دادن به لی بدون وقفه دقیقه-سخنرانی طولانی — تا آنجا کیفرخواست از کل ناوگان به عنوان دفاع از بالاتر. این زیبایی نوشته شده است بخش بالا توسط امی شایسته اقدام است. برخی از Battlestar Galactica بهترین لحظات خود را آرامترین ،

‘نهایی چهار’ Cylons نشان داد (S3, E20: چهارراه قسمت 2)

حقیقت این است که 20/20 تا شاید با دیدن ف تیغ ارشد و آندرس همه wigging کردن (به نقل از جیمی هندریکس شعر؟!) در همان زمان من باید متصل نقطه. من نمی. اما فقط به عنوان چیزی باعث Boomer راه بازگشت در فصل یک تلنگر از بین کهکشانی برخی از سوئیچ به ارمغان آورد و این چهار نفر با هم به صورت تکان دهنده تحقق: “ما Cylons و ما شده اند از شروع.”

طرفداران عصبانی. اعضای بازیگران عصبانی شد. سه شخصیت محبوب (و سرفه حزب محافظه کار) به طور ناگهانی دشمن ؟ می گویند این طوری نیست, Ron Moore!

Starbuck زنده است (S3, E20: چهارراه قسمت 2)

بعد از سه قسمت کامل و بدون Starbuck که بازی در حال تغییر نهایی چهار بمب وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار-هیچ راهی برای پیش بینی — آخرین لحظات این فصل-ender. در حالی که ما در حال نشستن وجود دارد با ما فک هنوز باز, تعجب! آن را بیشتر زنده پرواز براق جدید ادم خائن و بدنهاد (چه frak?), sidling تا در کنار gobsmacked آپولو. بله, آن است که واقعا او می گوید. و oh, yeah: “آن را برای رفتن به OK. من شده است به زمین. من می دانم که در آن است. و من قصد دارم به ما وجود دارد.” چه frakking frak?

‘زمین’ یک بمباران از خاکستر پشته (S4 E10: Revelations)

اگر این شد یک قسمت از دوستان این خواهد بود که در آن بیشتر از آن ارقام. در گذشته پس از یک فصل را به ارزش معاشقه با جنون Starbuck آثار چه کسانی ملعون یادداشت معنی: آنها مختصات. به زمین. در نهایت انسان و Cylons می توانید با کنار گذاشتن اختلافات خود را و ساخت یک جامعه جدید. سریع! مجموعه دوره و تاب عامل نه!

اوه نه شما نمی Battlestar Galactica. این زمین اما ویران رادیو اکتیو و زمین است. تنها چیزی که احتمالا می تواند رشد در خاک ؟ تلخ, طنز تلخ.

دی خودکشی (S4 E11: گاهی اوقات یک مفهوم بزرگ)

شوک. این دل شکستگی است. Dualla شد Galactica وجدان خود را آرام فانوس دریایی از امید است. به دیدن او آن را رها ساخته و با ما احساس کنید شاید هیچ امیدی برای هر کسی که تا riven شد ناوگان با از دست دادن ناامیدی و قریب الوقوع جنگ داخلی. پس از کشف که زمین را ارائه هیچ پناهگاه دی به سادگی به او رسیده نقطه شکستن.

اما ما هرگز شاهد آمدن آن. و ما هرگز بیش از آن دریافت کنید. (پوشش نقره ای: Kandyse McClure مهمان ما بود در این پادکست برای این قسمت.)

هرا استخوان های کشف شده در ‘ما’ زمین (S4, E20: سپیده دم قسمت 2)

همه این اتفاق افتاده است و همه این اتفاق می افتد دوباره. نه هر کس را دوست Battlestar Galactica را آخر, اما من فکر می کنم Ron Moore بسته حلقه هوشمندانه و غیر منتظره راه: ناوگان در اینجا حل و فصل شد و پدران ما. فلش-به جلو به روز در حال حاضر — ما در حال حاضر روز — به عنوان دانشمندان با کشف استخوان های مشترک matrilineal جد (Hera!). در ضمن به طور فزاینده انسان با روبات در حال گرفتن مرحله. ما مرحله. بافندگی در دنیای واقعی وقایع به Galactica را روایت مور قشنگ جفت و جور میشد خود داستان ما با واقعیت است.

خوب من هستند بر میدارد. چه Battlestar Galactica لحظات رتبه خود را در بالای 15?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>