بایدو می پیوندد باز اختراع شبکه لینوکس حفاظت از حق ثبت اختراع گروه

منبع باز

باز اختراع شبکه (OIN) بزرگترین اختراع عدم تجاوز جامعه در طول تاریخ است. رئیس آن کار حفاظت از لینوکس و منبع باز دوستانه شرکت از ثبت اختراع حملات. در حال حاضر Baidu, بزرگترین زبان چینی موتور جستجو و یکی از جهان پیشرو در هوش مصنوعی (AI) شرکت جهان اتحاد پیوست OIN.

این حرکت را حس می کند کامل هوش مصنوعی است که تقریبا به طور کامل رانده شده توسط منبع باز برنامه هایی مانند TensorFlow, Keras و Theano. بنابراین حتی قبل از این قانون مالکیت معنوی حرکت Baidu شده و فعال جهانی, منبع باز AI حامی.

“هوش مصنوعی-محور و مبتنی بر اینترنت و خدمات همچنان به تخم ریزی صنایع جدید در حالی که پیشرفت عملکرد کسب و کار از طریق عملی هوش. به عنوان یک رهبر جهانی در اینترنت و هوش مصنوعی مربوط به خدمات و محصولات Baidu رسمیت می شناسد منافع مشترک نوآوری ذاتی در منبع باز” گفت: Keith Bergelt این OIN مدیر عامل شرکت. “ما خوشحالیم Baidu اتحاد پیوست جامعه ما و متعهد به ثبت اختراع عدم تجاوز در لینوکس و مجاور فن آوری های منبع باز.”

“بایدو است و همیشه خواهد بود یک حامی قوی و شرکت کنندگان از منبع باز” اضافه شده Cui Lingling رئیس Baidu ثبت اختراع بخش. “بایدو راه اندازی کرده است یک تعداد از منبع باز سیستم عامل از جمله آپولو (خودمختار رانندگی پلت فرم) PaddlePaddle (موازی توزیع یادگیری عمیق) و مانند آن شده است به طور فعال ایجاد همکاری ثبت اختراع. Baidu مشارکت در OIN جامعه را نشان می دهد ما سازگار تعهد به باز کردن-منبع نوآوری است. Baidu ادامه خواهد داد به پشتیبانی از لینوکس حفاظت از حق ثبت اختراع و کمک به پرورش سالم لینوکس اکوسیستم.”

Baidu تنها آخرین از بسیاری از جهان بالا فن آوری کسب و کار برای حمایت از منبع باز ثبت اختراع به اشتراک گذاری. ژاپنی, سخت افزار قدرت Taiyo Yuden, چینی, 5G رهبر هواوی و مایکروسافت باید همه پیوست OIN در دو سال گذشته است.

OIN را اعضای جامعه عمل ثبت اختراع عدم تجاوز در هسته لینوکس و مجاور باز-فن آوری های منبع cross-صدور مجوز لینوکس سیستم ثبت اختراعات به یک دیگر حق امتیاز رایگان. به طور مشابه OIN مجوز آن اختراع ثبت حق امتیاز رایگان به سازمان هایی که موافق به دفاع از خود اختراع ثبت شده در برابر سیستم لینوکس. این OIN مجوز امضا می شود آنلاین.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

آهنگ پیشواز همراه اول