قرار دادن پر کردن در بالای خود را برگر بنابراین در سال گذشته. چگونه در مورد پرتاب تمام کسانی که پیاز سرخ شده و تمام است که پنیر در داخل patty برای یک انفجار از عطر و طعم?

3 پوند گوشت چرخ کرده
1/4 قاشق چای خوری نمک
1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید
3 قاشق غذا خوری سس باربیکیو
1/2 قاشق چای خوری پودر سیر
1/2 پوند بیکن قطعه قطعه
1 پیاز متوسط ریز خرد شده (بیشتر به صورت با شکوه در صورت دلخواه)
3/4 فنجان پنیر چدار خرد شده
6 نان همبرگر, تقسیم, تست اگر مورد نظر

ترکیب گوشت چرخ کرده و نمک و فلفل کباب, سس و پودر سیر را در یک کاسه. خوب مخلوط کنید اما نه زیاد گوشت.

تقسیم خمیر را به 1/4 پوند قطعات با اندازه و شکل هر کدام را به یک patty. محل در یک لایه بر روی یک صفحه گرامافون یا ورق پخت و با پوشش پلاستیکی بپیچید. محل در یخچال و فریزر در حالی که شما آماده بقیه از دستور.

طبخ بیکن در یک کتری بیش از متوسط حرارت بالا. به نوبه خود به عنوان مورد نیاز است تا به طور مساوی browned در هر دو طرف. حذف از کتری و اجازه تخلیه بر روی کاغذ toweling. آیا تخلیه چربی از کتری.

کاهش گرما در حد متوسط و اضافه کردن پیاز به بیکن گریس. اجازه دهید طبخ, تکان دهنده اغلب تا زمانی که نرم و به سختی browned. حذف پیاز را با یک قاشق چاک دار, اجازه به عنوان مقدار روغن چکه کردن به عنوان امکان پذیر است.

محل پیاز را در یک کاسه. فرو ریختن و یا ریز ریز ریز کردن گوشت اضافه کنید و به پیاز.

حرارت کوره حرارت متوسط به بالا و یا حرارت کتری در stovetop.

حذف برگر بتس از یخچال و فریزر. محل 1 و 1/2 قاشق غذا خوری در بالا از نیمی از برگر بتس. نم نم با تکه تکه پنیر چدار. محل باقی مانده بتس در بالای پنیر و مطبوعات لبه با هم بصورتی پایدار و محکم به مهر پر کردن داخل.

محل همبرگر در کوره و یا در کتری. آشپزی برای 2-3 دقیقه در هر طرف و یا تا زمانی که گوشت پخته شده است به doneness مورد نظر.

بلافاصله خدمت در نان با چاشنی خود را انتخاب کنید.

نرم افزار نکته را فوق العاده پیاز باقی مانده بیکن گریس در حالی که همبرگر پخت و پز به جای در بالای برگر همراه خود را با چاشنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de