در مسیر برگشت: Forescout, ظهور, توافق جدید ادغام, قیمت قطره COVID-19 دعوی

ادغام بین Forescout فن آوری و ظهور بین المللی است که در حال حاضر در مسیر برگشت با کسب جدید قیمت توافق شده است.

جهانی سهام خصوصی سرمایه گذار ظهور اعلام کرد کسب دستگاه و امنیت شبکه شرکت Forescout در ماه فوریه است. معامله در اصل جوهر برای $1.9 میلیارد دلار است که در آن ظهور در نظر گرفته شده برای خرید Forescout سهام عادی برای 33 $در هر سهم حق بیمه حدود 30 درصد است.

همچنین نگاه کنید به: دستگاه های امنیتی شرکت Forescout جامعی توسط ظهور در $1.9 میلیارد معامله

این معامله به دست آمده لازم است هیئت مدیره تصویب شد و انتظار می رود در Q2 سال 2020 است.

به عنوان رمان coronavirus شروع به گسترش در سراسر جهان, دنیای کسب و کار تجربه شدید اختلال با دفاتر تعطیل کارکنان مجبور به کار از خانه و در برخی موارد شرکت ها یا بسته شدن به طور کامل و یا رفتن را از طریق تجدید ساختار برای کاهش هزینه ها.

خریداری شد در خط آتش است. توسط مه, ظهور, انصراف از خرید برنامه ریزی شده از سن خوزه کالیفرنیا.-بر اساس Forescout با استناد به “ماده” تغییرات در Forescout ناشی از COVID-19.

در بازگشت Forescout واصل طرح دعوی در دادگاه در دلاور دادگاه از خزانه وی از سوی مامورین که با خروج از توافق, ظهور, نقض شرایط قرارداد. Forescout خواسته دادگاه به نیروی ظهور برای تکمیل کرد.

CNET: Huawei بان گاهشمار: ما بازدید, چینی, کارکنان شرکت با محدودیت های ویزا

در حال حاضر در انتظار دادخواهی شده است کاهش یافته است به عنوان شرکت توافق کرده اند که پس از یک راه رو به جلو است که دیدن ادغام در نهایت کامل-البته در کاهش قیمت خرید.

اصلاح قرارداد توافق شده است در $29 هر سهم یک 4 دلار در هر سهم افت. این است که 12 درصد کمتر از توافق اولیه اما 16 درصد بالاتر از بسته شدن سهم قیمت 25 دلار در ژوئیه 15.

“به اعتقاد ما این بود که بهترین نتیجه برای هر دو طرف” Forescout می گوید.

TechRepublic: Cybercriminals به disguising و به عنوان بالا جریان خدمات به گسترش نرم افزارهای مخرب

این شرکت افزود که این توافق جدید نشان دهنده یک “جامد نتیجه” را برای سهامداران خود و در حالی که کاهش قیمت “است و نه ایده آل در یک دنیای کامل” وضعیت کنونی ناشی از COVID-19 باید در ذهن نگه داشته شود.

به عبارت دیگر تکمیل یک معامله بهتر است از یک دادگاه و یک شکست خورده تبدیل شده است. علاوه بر این ظهور اجتناب بالقوه گران فروپاشی هزینه های این شرکت شده اند یافت شده در گسل در دادگاه.

ظهور را پیشنهاد مناقصه ژوئیه 20 و معامله جدید است که انتظار می رود در Q3 سال 2020 است.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>