AWS CodeGuru است: AI ابزار چک کد و نشان می دهد تغییرات به شما صرفه جویی در پول

Amazon Web Services (AWS) اعلام کرده است به طور کلی در دسترس بودن آن ماشین-ابزار یادگیری CodeGuru که کمک می کند تا توسعه دهندگان برنامه های کاربردی ساده و بهبود کیفیت کد خود را.

این خدمات شامل آمازون CodeGuru مؤلف اشکال اسکنر اجرا در کد نقد و بررسی و CodeGuru Profiler یک ابزار است که شناسایی خط کد در تولید برنامه های کاربردی و کمک می کند تا نقطه علل CPU بیش از استفاده.

AWS راه اندازی CodeGuru در پیش نمایش در ماه دسامبر گذشته به عنوان یک راه برای مشتریان به طور خودکار کد بررسی روند پیدا کردن اشکالات و پیشنهاد روش برای زدودن آنها امیدوارم قبل از آنها کشتی را به کاربران.

AWS ارائه 90-محاکمه آزاد از CodeGuru و پس از آن به اتهام $0.50 به اجرا CodeGuru مؤلف بیش از هر 100 خط کد در یک source-code repository. کاربران می توانند اسکن هر منبع-کد درخواست کشش و از آن نقطه به بعد این سرویس تنها اسکن تغییر خط از کد.

CodeGuru Profiler قیمت گذاری بر اساس تعداد کل نمونه ساعت در شارژ $0.005 هر ساعت.

این ابزار می تواند مفید برای توسعه دهندگان که اجرای برنامه های کاربردی از AWS محاسبه موارد و ممکن است هزینه های بالاتر از لازم است چرا که نرم افزار کد نیست و کارآمد با استفاده از منابع CPU.

CodeGuru مؤلف متکی بر روی ماشین-مدل های یادگیری است که آموزش دیده اند در بیش از 10 ، 000 منبع باز پروژه در GitHub به عنوان به خوبی در خود آمازون بررسی کد.

توسعه دهندگان مرتکب کد خود را به طور معمول به GitHub یا یکی دیگر از مخزن و سپس اضافه کردن آمازون CodeGuru مؤلف به عنوان یکی از کد داوران. آن باز می شود یک درخواست کشش به دامپزشک کد. AWS می گوید آن را شناسایی اشکالات و مسائل مهم را با درجه بالایی از دقت و صحت.

آن را نیز فراهم می کند یک pull-درخواست داشبورد با اطلاعات در مورد وضعیت کد نقد و بررسی, تعداد خطوط کد تجزیه و تحلیل و تعدادی از توصیه های. کاربران پس از آن می تواند تایید یا رد توصیه.

آمازون می گوید خود را به تیم های داخلی استفاده کرده اند آمازون CodeGuru Profiler در بیش از 30000 تولید برنامه های کاربردی کمک به صرفه جویی در آن ده ها میلیون دلار در محاسبه منابع است. آمازون را مصرف کننده پرداخت تیم نیز از آن استفاده می شود برای ساده کردن عملیات و افزایش عملکرد نرم افزار برای نخست روز است.

یک از ویژگی های بسیار خوب این است که این مشخصات شامل برآورد هزینه ناکارآمدی موجود در تولید نرم افزار همراه با توصیه چگونه به منظور بهبود عملکرد و کاهش هزینه ها.

خدمات جدید در دسترس است در شرق ایالات متحده (شمال ویرجینیا), US شرق (اوهایو) آمریکا و غرب (اورگان) اتحادیه اروپا (ایرلند) اتحادیه اروپا (لندن) اتحادیه اروپا (فرانکفورت) و اتحادیه اروپا (استکهلم) و آسیا و اقیانوس آرام (سنگاپور) و آسیا و اقیانوس آرام (سیدنی) و اقیانوسیه (توکیو). AWS برنامه های اعلام در دسترس بودن در بیشتر مناطق در ماه های آینده.

“مشتریان ما توسعه و اجرای بسیاری از برنامه های کاربردی که شامل میلیون ها و میلیون ها خط کد” گفت: سوامی Sivasubramanian معاون رئیس جمهور از آمازون یادگیری ماشین در AWS.

“تضمین کیفیت و بهره وری که در کد فوق العاده مهم است به عنوان اشکالات و ناکارآمدی در حتی چند خط کد می تواند بسیار پر هزینه است. امروز این روش ها برای کد شناسایی مسائل مربوط به کیفیت و زمان مصرف دستی و مستعد خطا به ویژه در مقیاس بزرگ.”

نرم افزار-شرکت مدیریت Atlassian اولیه کاربر از CodeGuru می گوید آن را قادر به برش بررسی زمان از روز به ساعت هنگامی که آن اجرا می شود به یک مشکل با برنامه های خود را.

“هنگامی که ما تشخیص ناهنجاری در تولید ما شده اند قادر به کاهش زمان بررسی از روز به ساعت و گاهی چند دقیقه به لطف آمازون CodeGuru مداوم پروفایل ویژگی” گفت: Zak اسلام Atlassian سر و مهندسی در آن Tech تیم واحد.

“توسعه دهندگان ما در حال حاضر تمرکز بیشتر انرژی خود را بر ارائه قابلیت های متفاوت و کمتر زمان بررسی مشکلات تولید ما محیط زیست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>