دولت استرالیا غرق AU$19 میلیون به AI, بهداشت پروژه های تحقیقاتی

دولت استرالیا اعلام کرد که سرمایه گذاری AU$19 میلیون بیش از سه سال به هوش مصنوعی مبتنی بر تحقیقات بهداشتی پروژه های طراحی شده برای جلوگیری از تشخیص و درمان طیف وسیعی از شرایط بهداشتی.

وجود دارد پنج پروژه در مجموع است که دریافت کمک های مالی به عنوان بخشی از این اطلاعیه.

مرکز تحقیقات چشم استرالیا و دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW) را دریافت حدود AU$5 میلیون دلار برای پروژه های تحقیقاتی خود.

مرکز تحقیقات چشم استرالیا توسعه داده است یک سیستم هوش مصنوعی برای تشخیص چشم و بیماری های قلبی و عروقی در حالی که دانشگاه UNSW متمرکز شده است با استفاده از هوش مصنوعی برای درک و بهبود درمان از بهداشت روانی از جمله استرس و اضطراب و افسردگی است.

یکی دیگر از AU$7 میلیون است که نسبت به دو پروژه توسعه یافته توسط دانشگاه سیدنی (USyd). یکی در مورد ترجمه هوش مصنوعی شبکه برای حمایت از کار بالینی در بیماری های عصبی.

دوم USyd-led پروژه متمرکز شده است و با استفاده از یادگیری ماشین به منظور بهبود جوانان, سلامت روان با هدف در نهایت کوتاه شدن دوره آزمایشی که در آن برخی از آنها با ارائه غیر مطلوب درمان برای شرایط خود را.

“این پروژه را با استفاده از هوش مصنوعی برای آزمایش و تعیین کمیت اثرات جوانان سلامت روان مداخلات و به عنوان نتیجه حمایت از توسعه اخلاقی تصمیم گیری بالینی-پشتیبانی از ابزار است که مشخص چگونه به هدف ارزیابی و مداخلات برای بهینه سازی نتایج برای افراد برای ارائه خدمات بهداشت روان” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

“هوش مصنوعی استفاده خواهد شد به درک که مداخلات یا اجزای درمان ارائه حیاتی تشکیل دهنده فعال و به همین دلیل آنها بیشتر موثر برای برخی از بیماران و نه دیگران.”

همچنین نگاه کنید به: هوش مصنوعی کمک به تحقیقات پزشکی به دست پزشکان و بیماران (TechRepublic)

باقی مانده صندوق بیش AU$2 میلیون نفر به اشتراک گذاشته خواهد شد با سنت وینسنت موسسه تحقیقات پزشکی است که با استفاده از هوش مصنوعی به طور بالقوه تغییر غربالگری سرطان پستان.

در جای دیگر دولت ویکتوریا ساخته شده است AU$1.5 میلیون سهم برای کمک به Boab AI و ارتزین ایجاد یک شتاب دهنده و صندوق های سرمایه گذاری به صورت AI scaleups.

“این کمک های مالی کمک خواهد کرد که به موقعیت ویکتوریا به عنوان یک پیشرو در مقصد برای هوش مصنوعی فناوری در آسیا و اقیانوسیه جذب و توسعه بهترین استعداد سرمایه گذاری و هوش مصنوعی تخصص” وزیر نوآوری و تحقیقات پزشکی و اقتصاد دیجیتال Jaala داد pulford گفت.

مجموعه نورد می شود تا پایان سال جدید برنامه شتاب دهنده ایجاد یک هوش مصنوعی برنامه کارآموزی و اجرای هوش مصنوعی متمرکز حوادث.

علاوه بر این دولت ویکتوریا گفت: ارتزین سرمایه گذاری حداقل از AU$8 میلیون نفر از بخش خصوصی سرمایه در 32 AI scaleups با حداقل AU$300,000 برای هر scaleup که فارغ التحصیلان از Boab AI برنامه.

ارتزین نیز ایجاد و بالا بردن یک صندوق سرمایه گذاری جدید با هدف AU$50 میلیون به ارائه مداوم سرمایه گذاری برای حمایت از AI scaleups.

در غرب استرالیا, دولت به پخش کردن در یک AU$1.5 میلیون پزشکی قلب و عروق سیستم x-ray است که نصب شده در رویال پرت بیمارستان (RPH).

دولت استرالیای غربی گفت: Artis Icono سیستم اجازه خواهد داد که قلب را سریع تر تصمیم گیری های دقیق تر در طول انتقادی روش از جمله ایمپلنت برای درمان حملات قلبی ضربان ساز و دیگر دستگاه ایمپلنت استفاده می شود برای قلب روش. این سیستم همچنین تبلیغ اجازه می دهد تا بیماران برای دریافت نتایج دقیق تر ،

“این ضروری است برای اطمینان از بیمارستان های ما با استفاده از مدرن و تکنولوژی های موثر برای تکمیل آزمون مهم و روش و بررسی به موقع به دلیل این بهبود نتایج بیمار” وزیر بهداشت راجر کوک گفت.

“رویال پرت بیمارستان تنها سایت در غرب استرالیا به نصب Artis Icono سیستم است که به ارمغان خواهد آورد مزایای قابل توجهی برای بسیاری از بیماران در سراسر کشور ما است.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

آهنگ پیشواز همراه اول