دولت استرالیا وعده 10 ساله, AU$1.35 میلیارد سایبر زن سبک و جلف


canberra-parliament-house.jpg
تصویر: آشا Barbaschow/ZDNet

داغ بر روی پاشنه از نخست وزیر اسکات موریسون گفتن ملت آن را تحت حمله سایبری از ناشناس دولت بازیگر کانبرا ساخته شده AU$1.35 میلیارد دلار وعده به استرالیا آژانس های امنیتی است.

با این بودجه به گسترش بیش از 10 سال استرالیا سیگنال های اداره (ASD) و استرالیا Cyber Security Centre (ACSC) دریافت خواهد کرد این افزایش تحت برنامه ای به نام سایبر افزایش آگاهی موقعیتی و پاسخ (سزار) بسته تبلیغ به عنوان اختصاص داده شده به تقویت حفاظت و سایبری انعطاف پذیری برای همه استرالیایی ها.

“دولت فدرال اولویت است حفاظت از اقتصاد کشور ما امنیت ملی و حاکمیت. مخرب سایبری فعالیت تضعیف می کند که” موریسون گفت: ما کسر خواهد اطمینان استرالیا از ابزارها و قابلیت های مورد نیاز به “مبارزه”.

همچنین نگاه کنید به: استرالیا, دولت, ام آی فایو و صنعت در تمام صفحات اینترنتی مختلف

ASD را دریافت خواهد کرد در اطراف AU$31 میلیون آن به منظور افزایش دریایی قابلیت و همچنین در اطراف AU$12 میلیون نسبت به “استراتژیک جدید mitigations و فعال اختلال گزینه” که دولت انتظار دارد را قادر خواهد ساخت ASD برای کار با استرالیا عمده ارائه دهندگان خدمات مخابراتی برای جلوگیری از مخرب سایبری فعالیت توسط “مسدود کردن شناخته شده است به وب سایت های مخرب و ویروس های کامپیوتری در سرعت”.

این است که در علاوه بر این به AU$62 میلیون برای ارائه یک ملی آگاهی موقعیتی قابلیت است که شامل آموزش و پرورش در چه تهدید به هدف قرار دادن آن بخش و مشاوره در مورد چگونه به کاهش آنها.

ASD نیز AU$118 میلیون به گسترش آن در اطلاعات علم و هوش و قابلیت های اطراف AU$20 میلیون به ایجاد آزمایشگاههای تحقیقاتی برای درک بهتر تهدیدات در حال ظهور فن آوری است.

در ضمن در اطراف AU$35 میلیون شده است اختصاص داده شده برای تحویل یک تهدید سایبری-به اشتراک گذاری پلت فرم برای دولت و صنعت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و جلوگیری از تهدیدات در حال ظهور را در نزدیکی زمان واقعی است.

همچنین نگاه کنید به: تروریسم و جاسوسی و سایبر: ASIO را omne trium perfectum

کسر همچنین شامل یک AU$470 میلیون دلار سرمایه گذاری برای گسترش استرالیا, امنیت, نیروی کار با دولت امیدوار به ایجاد بیش از 500 شغل جدید در ASD.

بسته است و انتظار می رود بیشتر مفصل در دولت در تاخیر 2020 استراتژی امنیت سایبر و نیز بخشی از وزارت دفاع است AU 15 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سایبر و جنگ اطلاعات قابلیت های زیر دفاع را در سال 2020 نیروی ساختار طرح.

این کشور در زمان استراتژی امنیت سایبر راه اندازی شد در ماه آوریل سال 2016 با AU$230 میلیون زن سبک و جلف.

“این سرمایه گذاری خواهد شد به طور قابل توجهی تقویت سازمان های توانایی برای مقابله با این تهدیدات” صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون گفت: او تنها سخن گفتن در کل AU$1.35 میلیارد دلار بسته است.

ASD کمک به دولت و صنعت با امنیت سایبر شرح زیر است آژانس در کنار دادستان کل بخش (AGD) گفت: در اوایل این ماه در حالی که این جفت ارز در, مجموعه دستورالعمل در مورد چگونه به دنبال برخی از ضروری هشت استراتژی کاهش امنیت است که در واقع مسئولیت هر نهاد دولت.

آن را در پاسخ مستقیم به کمیته مشترک در حساب و حسابرسی کاوش cybersecurity انعطاف پذیری مشترک المنافع اشخاص که برخوردی خشن روبرو سوراخ در زمان گزارش مورد نیاز و همچنین عدم پاسخگویی برای زمانی که مشترک المنافع اشخاص آمد تا کوتاه.

در استرالیا اعلام شد تحت یک حمله سایبری از ناشناس دولت بازیگر موریسون گفت: اعلام شد در مورد بالا بردن سطح آگاهی.

“ما این مساله امروز به افزایش نگرانی ها در ذهن اما به منظور بالا بردن آگاهی در ذهن” او گفت:. “این جهان که زندگی می کنند در این تهدیدات ما برای مقابله با است.”

بیشتر استرالیا سایبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>