دولت استرالیا جبهه تا 19 میلیون دلار برای digital health tech توسعه

دولت فدرال اعلام کرده است از آن خواهد شد توزیع بیش از یک کل از AU$18.8 میلیون دلار به صندوق توسعه 21 جدید پزشکی, پزشکی و فناوری پروژه های.

این بودجه بخشی از دولت AU$45 میلیون BioMedTech افق برنامه ابتکار طراحی شده است برای حمایت از توسعه فن آوری های بهداشتی.

“متقاضیان موفق خواهد شد با استفاده از بودجه برای توسعه دستگاه های پزشکی-از جمله دستگاه های پوشیدنی — پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور و دیجیتالی را فعال کنید شخصی پزشکی” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

“دولت ما حمایت استرالیا جهان-کلاس پزشکی پزشکی و فناوری بخش به نفع همه استرالیایی ها در حالی که ایجاد مشاغل جدید در حال رشد تخصص و ساختمان پایدار بازارهای صادراتی.”

پروژه هایی که دریافت کمک های مالی شامل ویکتوریا مبتنی بر پیغمبر به توسعه شخصی صرع تلفن همراه و پوشیدنی دستگاه نظارت New South Wales-بر اساس Inventia علم زندگی است که در حال توسعه یک 3D bioprinting سیستم برای بازسازی پوست و جنوب استرالیا Miniprobes برای توسعه هوشمند بیوپسی سوزن برای سریع تر و امن تر جراحی مغز و اعصاب. هر یک از این پروژه را دریافت خواهد کرد AU$1 میلیون از جزوه.

فن آوری های دیگر پروژه ها با تمرکز بر درمان سرطان, سکته مغزی, فلج, سندرم روده تحریک پذیر, صدمات مغزی, کمر درد و مزمن گوش میانی بیماری است.

همچنین نگاه کنید به: هوش مصنوعی کمک به تحقیقات پزشکی به دست پزشکان و بیماران (TechRepublic)

در جای دیگر, RMIT (Royal Melbourne Institute of Technology) آنلاین و دیجیتال سلامت همکاری مرکز تحقیقات (CRC) اعلام کرده اند سه جدید دیجیتال سلامت میکرو اعتبار طراحی شده برای کمک به upskill فعلی بهداشت و درمان کارگران است.

این دوره شامل تکنولوژی را فعال کنید البته مراقبت طراحی شده برای کمک به پزشکان در درک ارزیابی و ادغام فن آوری های جدید را در عمل; بهداشت و درمان طراحی دوره آموزش برای کسانی که در بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی به “reimagine و طراحی نمونه های اولیه” دیجیتال خدمات بهداشتی و درمانی; و دیجیتال سلامت استراتژی و تغییر مسیر است که به شما کمک پزشکان “آماده به innovatively و دیجیتالی فعال کردن تحولات درون سازمان خود”.

هر یک از شش هفته دوره های آنلاین را شامل ترکیبی از آموزش و مربیگری در صنعت مربیان.

“سرعت تغییرات تکنولوژیکی است بی امان که بدان معنی است که ما نیاز به یادگیری فرمت قادر می سازد که متخصصان مراقبت های بهداشتی به اتخاذ و به سرعت وفق دهند,” Digital Health CRC آموزش و پرورش مدیر ملانی هینز گفت.

“میکرو-اعتبار پاسخ کامل و ما خوشحالیم که نه تنها همکاری با RMIT آنلاین در تحویل این دوره اما به حمایت 70 ،

“این دوره را تجهیز استرالیا متخصصان بهداشت و درمان و سازمان ها با قابلیت یکپارچه سازی فن آوری های مانند برنامه های wearables اینترنت را فعال کنید دستگاه های مجازی/واقعیت افزوده هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های به بهبود تحویل مراقبت از بیمار است.”

این دوره ها شده اند به طور مشترک توسعه یافته توسط RMIT آنلاین, دیجیتال, سلامت, CRC, Queensland, سلامت, Telstra سلامت غذاخوری و RMIT سلامت تحول آزمایشگاه.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>